Zdravá jídla pro narozeninové oslavy: Zde je 10 lahodných tipů

Zdravá jídla pro narozeninové oslavy: Zde je 10 lahodných tipů
Michael Rivera

Pokud svým dětem raději nabízíte zdravé jídlo, nezoufejte. Na narozeninové oslavy je možné vybrat zdravé jídlo. Podívejte se na výběr možností, které jsme pro vás připravili.

10 chutných tipů na zdravé jídlo pro narozeninové oslavy

1 - Ovoce v malém šálku

To je velmi praktický a zábavný nápad.

Díky kelímkům v barvě ovoce jsou svačinky pro děti atraktivnější, například ostružiny, hroznové víno, jahody, mango, papája, borůvky, kiwi a mnoho dalších pochutin, které slibují, že jídelníček bude zdravější a výživnější.

2 - Studený koláč na špejli

Vezměte oblíbené ingredience vašeho dítěte a sestavte koláč velmi zvláštním způsobem, pak ho nakrájejte a napíchněte na párátko, přičemž dbejte na to, aby párátko nemělo jemnou špičku, ano?

Tento typ občerstvení je velmi zajímavý pro letní párty nebo horké dny. Zdravé a chutné!

3 - Špagety

Co takhle podávat na dětské oslavě mini porce špaget? S boloňskou omáčkou nebo nakrájenými čerstvými rajčaty je hosté velmi dobře přijmou.

4 - Tyčinky z rajčat a křepelčích vajec

Podívejte se, jak roztomilé jsou tyto malé tyčinky s cherry rajčátky, křepelčím vajíčkem a petrželkou na ozdobu.

Nápad je vyrobit z ingrediencí houby a, mezi námi, je to geniální! Děti si získá vizuální stránka, takže na dětské oslavě to bude určitě hit.

5 - Slaný mrkvový dortík

Dortík je vyroben z mrkve a parmazánu, přelitý tvarohovou polevou. Všichni hosté si na něm pochutnají, dokonce i dospělí!

6 - Želatinová kulka

Příprava je stejná jako u běžné želatiny, ale trik spočívá v tom, aby se dala hůře jíst rukou. Toho dosáhnete tak, že smícháte neochucenou želatinu s želatinou barevnou.

Kostky se krájejí, jakmile jsou hotové a vychladlé. Využijte co nejvíce barev a chutí.

7 - Mini hamburger

Co je na tomto hamburgeru tak zvláštního? Náplň, která by měla být zdravá a chutná, si vybíráte sami.

Žádné průmyslově zpracované maso ani přebytečný tuk. Co takhle libové mleté hovězí maso ochucené petrželkou, himálajskou kamennou solí a trochou černého pepře?

Omáčkou může být domácí kečup nebo bílá sýrová pasta.

8 - Ovocné a čokoládové nugety

Rozpusťte mléčnou nebo polosladkou čokoládu v bain marie a namočte do ní ovocnou tyčinku. Skořápka bude vypadat lákavě a děti budou ovoce jíst s otevřenými ústy.

9 - Bananinha s čokoládou

Banán s čokoládou a arašídovým máslem je docela dobrý dezert. Kromě toho, že je výživný, bude i chutný!

S láskou ozdobte dobroty a položte je na stůl. Bude těžké, aby na vás něco zbylo, abyste mohli vyprávět příběh...

10 - Medové lízátko

Medové sáčky se stočí do spirály a promění se v lízátko! Jednoduchý nápad, jehož výroba nedá vůbec žádnou práci.

Co si myslíte o těchto tipech na zdravé jídlo na narozeninové oslavě? Podělte se o ně!
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.