Mini hamburgery na večírky: naučte se, jak je vyrobit

Mini hamburgery na večírky: naučte se, jak je vyrobit
Michael Rivera

Abyste hostům nabídli více možností kromě tradičního občerstvení, slaví úspěch minihamburgery na oslavy, které se staly hvězdou dětských narozenin a akcí pro jiné věkové skupiny, protože dokážou potěšit všechny diváky.

Velmi praktické, mini hamburgery lze snadno připravit doma, od chleba až po maso a další náplně. To vše, aby bylo občerstvení ještě chutnější a oslava mnohem zábavnější!

V tomto článku si povíme o tom, jak připravit miniburgery na večírky, a představíme několik jednoduchých možností receptů, které jistě potěší všechny hosty. Podívejte se!

Jak připravit mini hamburgery na večírky?

Prvním krokem při přípravě minihamburgerů na párty je vypočítat množství chleba a masa, které bude třeba koupit. Kromě toho je důležité myslet na koření a další položky k naplnění občerstvení, jako je sýr, omáčky, listy, cibule atd.

Viz_také: Koupelnová deska: 12 modelů, které vás inspirují

Je třeba mít na paměti, že k přípravě mini hamburgerů jsou nutné také mini housky. Ty lze koupit v menších velikostech než tradiční housky nebo si je vyrobit doma - záleží na dostupnosti a zručnosti osoby, která je za tyto přípravy zodpovědná.

Takto si můžete vybrat například tradiční housky se sezamem nebo bez něj, australské housky nebo brioškové housky. Později představíme recepty pro ty, kteří chtějí všechny kroky mini hamburgerové party zvládnout sami.

Když je rozhodnuto o houskách, je třeba myslet na maso. Mini burgery na večírek by měly mít mezi 15 a 25 g. Množství libového mletého masa, které je třeba koupit, tedy bude záviset na počtu hostů na akci.

K občerstvení lze mimo jiné podávat cibulové kroužky, hranolky, zelný salát, zeleninu. Snažte se znát profil hostů a to, co mají rádi, abyste při výběru ingrediencí neudělali chybu.

Například na dětské oslavě se nedoporučuje dávat do chleba různé ingredience, protože to většina dětí nemá ráda. Co opravdu potěší všechny malé děti, je velmi jednoduchá kombinace: chléb, maso a sýr!

V případě společenských akcí a svatebních hostin se vyplatí inovovat složení mini hamburgeru. Můžete použít mimo jiné salát, rajčata, okurky, olivy, biquinha pepř. Kromě toho se vyplatí podávat s různými omáčkami.

Mini hamburger party recepty

Poté, co je nákup mini hamburgerů na oslavu zorganizován, je čas vložit ruce do těsta. Abychom vám pomohli, rozdělili jsme několik praktických a snadných receptů na výrobu jednotlivých fází těchto pochoutek. Podívejte se!

Viz_také: Malá a jednoduchá výzdoba kavárny: viz 30 levných nápadů

Mini hamburgery na oslavy od nuly

Pro ty, kteří chtějí připravit mini hamburgery na večírky zcela ručně, velmi prakticky a s výsledkem, který potěší všechny hosty, je tento recept ideální.

V tomto videu vás kulinář naučí, jak připravit těsto a vytvarovat housky do správného tvaru a velikosti pro miniburgery a také jak připravit náplň.

Mini hamburgery se sýrem a rajčaty

V tomto receptu moderátorka učí, jak připravit maso na minihamburgery, a dává cennou radu při jejich tvarování: krájejte je pomocí malé misky - může to být i plastový hrnec nebo sklenice se širokým hrdlem.

Je třeba mít na paměti, že syrové hamburgery by měly být o něco větší, než je požadovaná velikost konečného výrobku, protože při smažení se v důsledku nahromadění vody v mase zmenšují.

Aby recept získal více chuti, přidává šéfkuchař sýr mozzarella, salát a rajčata. Nejlepší na přípravě mini hamburgerů na párty je však popustit uzdu fantazii a přidat ingredience podle vlastního výběru!

Jednoduché mini hamburgery

Při přípravě masa na minihamburgery se běžně přidávají kromě koření také vejce a strouhanka, aby maso získalo konzistenci.

V tomto receptu však moderátorka videa učí, jak hamburgery připravit jednodušším způsobem, pouze je vytvarovat do požadovaného tvaru a velikosti a při smažení přidat koření. Díky tomu je příprava mini hamburgerů na večírky jednodušší a rychlejší.

Dalším velmi zajímavým tipem v tomto videu je utěsnění chleba před sestavením svačiny, které zajistí lepší chuť a také zabrání tomu, aby se chleby rozpadly, když je čas je jíst.

Pečený mini hamburger

Pro ty, kteří hledají recept na mini hamburgery na párty, který je docela praktický, je to ta nejlepší možnost. Kulinář zde připravuje variantu občerstvení, ve které se těsto peče spolu s náplní.

Kromě toho, že jsou velmi rychle hotové, mají větší výtěžnost a nepřekonatelnou chuť, což opět potěší všechny hosty na oslavě, dospělé i děti!

Mini hamburgery s Bisnaguinhou

Jedná se o jednoduchou a praktickou možnost, jak připravit mini hamburgery na oslavy bez starostí s chlebem. Tyto mini housky snadno seženete ve všech supermarketech.

Dalším detailem, který dělá tento recept ještě chutnějším a výjimečnějším, je to, že hamburgery lze připravit na grilu.

Mini hamburger s ochucenou majonézou

Tento recept se řídí stejnou logikou jako ostatní, pokud jde o přípravu masa a výběr chleba.

Zlatým hřebem prezentovaným v tomto videu jsou však další položky, které hamburgeru dodávají zvláštní chuť, jako je sýr cottage, červená cibule a samozřejmě majonéza, která byla ochucená okurkami a hořčicí.

Kreativní nápady na zdobení mini hamburgerů

Připravili jsme pro vás několik nápadů na výzdobu občerstvení. Podívejte se na ně:

1 - Sendviče napodobují malé příšerky

2 - Olivy se používají k vytvoření očí mini hamburgeru.

3 - Kawaii Mini Burger, odkaz, který potěší děti

4 - Vrchol bochníku mohou zdobit malé vlaječky.

5 - Kreativní způsob, jak podávat hranolky společně s mini hamburgerem

6 - Horní část mini hamburgeru zdobí hvězda z lepenky.

7 - Chlebíčky zdobí malé vlaječky se jménem oslavenkyně.

8 - Každý mini burger může mít nahoře cherry rajče a lístek bazalky.

10 - Barevná verze je zajímavá pro dětské oslavy a dětské párty.

11 - Způsob vystavení sendvičů na stole na oslavu

12 - Vrchní část chleba lze ozdobit pepřem biquinha.

Nyní máte dobré reference pro přípravu chutných mini hamburgerů a jejich servírování na večírku. Mimochodem, tato příležitost si žádá také sladkosti ve skleničkách, které budou tvořit menu.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.