10 nápadů na reformu kuchyňských skříněk bez velkých výdajů

10 nápadů na reformu kuchyňských skříněk bez velkých výdajů
Michael Rivera

Prostředí je možné zvýraznit už jen výběrem vhodného nábytku. Co ale dělat, když je kus nábytku opotřebovaný, ale zatím ho nemůžete vyměnit, nebo dokonce když je to rodinná památka? Tipem je naučit se nápady na renovaci kuchyňských skříněk. A nejlepší je, že při tom neutratíte mnoho peněz.

Přinášíme vám sbírku triků, jak úsporně zachránit vaši výzdobu. Stačí pár úprav a spousta fantazie a je možné obnovit prostředí, aniž byste museli kupovat nový kus.

Praktické tipy pro renovaci kuchyňské linky

Pokud vám docházejí nápady, jak s malými finančními prostředky obnovit šatník, pomohou vám tyto návrhy! Tajemství proměny místnosti často nespočívá ve výměně předmětů, ale v přemýšlení o tom, jak jinak využít to, co už máte.

Ne vždy je možné provést vybavená kuchyně Pouhým použitím barev, odstraněním starých dílů nebo použitím lepidla však můžete dosáhnout úžasných efektů pro životní prostředí.

Viz_také: Domácí recepty na hubení termitů: naučte se 3 techniky!

Pak následuje 10 způsobů, jak upravit starý nábytek pomocí úsporných a cenově dostupných položek.

1 - Natřete kuchyňskou skříňku

Nejjednodušší a nejekonomičtější způsob reformy je použít barvu a štětec, takže si vyberte novou barvu skříňky a začněte malovat. Pokud je vaše kuchyně tmavá, zvolte světlejší odstín. U neutrálních kuchyní investujte. různé barvy .

V případě zděděného nábytku, který vypadá velmi staře, je alternativou natřít ho výraznými barvami, jako je tmavě modrá, červená, růžová a žlutá. Tímto způsobem se dostanete do retro trendu a přitom si zachováte rodinné vzpomínky, aniž by kuchyně vypadala staromódně.

2 - Vyjměte zásuvky

Jednoduchým a kreativním nápadem je odstranit některé zásuvky a na jejich místo umístit krabice. Použít můžete dřevěné nebo plastové krabice. Aby byl nábytek hezčí, natřete vnitřek stejnou barvou jako skříňky. Skvěle se hodí na ukládání úklidových prostředků nebo potravin.

3 - Úprava dveří a zásuvek

Chcete-li nábytek oživit, přidejte barvu na dvířka a zásuvky. Můžete použít kontaktní papír nebo barvu. Trik spočívá v tom, aby tyto části kontrastovaly se zbytkem skříně.

Můžete zvolit výraznější barvu, například červenou, nebo použít kombinaci. Dalším kreativním způsobem je zvolit samolepicí papír s veselým potiskem a aplikovat ho na zásuvky. Vaše skříň získá nový vzhled bez námahy!

4 - Využijte dekorativní samolepky

Můžete nalepit celou plochu nebo jen umístit design. I zde dodržujte trik: pro světlejší skříňky použijte tmavé samolepky, pro nábytek výraznějších barev použijte samolepky ve světlejších odstínech. Tento nápad je skvělý pro obnovu pracovní desky.

5 - Přidejte barvu do výklenků a polic

Skříň se skleněnými dvířky vypadá mnohem zajímavěji s barevným pozadím. Využijte toho a udělejte to ve výklencích a policích. Chcete-li vyniknout, vyberte si speciální kolekci nádobí nebo hrnků.

6 - Vytvořte tabuli

Lze to udělat pomocí tabulové barvy nebo dokonce tapety. Vytvořením tabule se kuchyně stane kreativnější. Pomocí křídy si můžete udělat nákupní seznam, zanechat vzkazy pro rodinu nebo zapsat nový recept.

Pokud použijete magnetickou barvu, můžete použít i kovové dózy na koření. Tím dodáte místnosti větší styl a také pomůžete uspořádání kuchyně s levnými a atraktivními předměty.

7. změna úchytů

Existuje mnoho různých modelů úchytek. Můžete si vybrat modernější a kuchyňskou skříňku natřít jasnou barvou, například červenou, modrá nebo žlutá.

8- Použít panel s fotografií

Pro plochu mezi skříňkou a pracovní deskou není nic lepšího než fotopanel. Můžete si vybrat libovolný vzor a poslat ho do tiskárny k vytištění. Stačí si jen změřit a objednat fotografii.

9- Investujte do pastelových odstínů

Staré skříně mají obvykle těžší a rustikálnější dvířka. Skvělým nápadem, jak tento kus nábytku zjemnit, je natřít ho pastelovými barvami, například mátovou, rose , lila a baby blue.

Viz_také: Jednoduché svatební vzpomínky: 54 nejlepších nápadů

10 - Různé nápady

Kromě těchto nápadů můžete skříň přizpůsobit také použitím látek. Pokud se vám již nelíbí dveře nebo jsou opotřebované, žádný problém, můžete je odstranit a nechat je otevřené. Pokud jde o zásuvky, jednou z možností je vyložit je samolepicím papírem.

Nyní, když víte, jak reformovat kuchyňskou linku, aniž byste příliš utráceli, stačí tyto nápady uvést do praxe. Zkombinujte možnosti, které preferujete, a získejte obnovený kus nábytku, který ušetří peníze.

Pokud vás tyto nápady zaujaly, co kdybyste se o ně podělili na svých oblíbených sociálních sítích? Jsem si jistá, že se vašim přátelům budou tyto návrhy na renovaci šatníku líbit a zanechají v místnosti více osobitosti.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.