Jednoduché svatební vzpomínky: 54 nejlepších nápadů

Jednoduché svatební vzpomínky: 54 nejlepších nápadů
Michael Rivera

Jednoduché svatební suvenýry, které se rozdávají během večírku, představují způsob, jak zvláštním způsobem poděkovat za přítomnost každého hosta.

Proto je při výběru dárku nutné myslet na něco užitečného, krásného, chutného a takového, co souvisí s profilem nevěsty a ženicha.

Svatby si žádají rozmazlování a zábavné a romantické nápady, jak obdarovat přítomné hosty, takže se nyní podívejte, jaké typy kreativních suvenýrů jsou pro váš velký den.

Nejlepší nápady pro jednoduché svatební laskavosti

1 - Srdce s drátem

Srdce je symbolem lásky, který zná každý. Ale co kdybyste mu mohli dát modernější tvář ve svých suvenýrech?

Přívěsek na klíče se srdíčkem z drátu nebo jiné pevné kovové konstrukce by mohl být přesně tím tipem, který potřebujete.

Kredit: Artesanato na Rede

2 - Stezka pro páry

Z písní, které inspirovaly a stále inspirují lásku ženicha a nevěsty, lze vytvořit CD, které je velmi roztomilé a lze ho darovat.

Suvenýr je osobní a žádný jiný pár nebude mít stejné nápady a zvuky jako vy. Velmi zvláštní, že?

Zkombinujte romantické rytmy s oblíbenou hudbou na večírky a balady. Pohoštění se bude líbit všem. A navíc je to snadný a levný dárek.

Kredit: časopis Artesanato

3 - Zábava

"Smažíme se!" Zábavná zpráva, která oznamuje přátelům a rodině, že dnes je velký den páru.

Vyplatí se pohrát si s těmito kreativními nápady a překvapit své hosty. Pokud jsou nevěsta a ženich hodně osobití a mají rádi neobvyklé věci, jděte do toho.

Vlnité brambory v krabičce typu fast food se jménem nevěsty a ženicha a větou jsou neuvěřitelně originální!

Kredit: Irit Creative Photography

Viz_také: +22 Kreativní a jednoduché halloweenské suvenýry

4 - Mátové kapky

Myšlenkou je nabídnout hostům mátové bonbony, které jim dodají dech. Méně alkoholických nápojů/dortů/občerstvení a více svěžího dechu.

Kromě toho s tím souvisí i vybraná anglická fráze: "Mint to be" (ve spojení s "Meant to be" nebo "Made for Each Other").

Originální a jemný suvenýr, který v přírodním a rustikálním balení vypadá ještě úžasněji.

5 - Koření

Miniatury a speciální výrobky pro domácí použití. Kdo nemá rád koření, pepřovou omáčku?

Zajímavostí je, že součástí zavařovací sklenice je i miniaturní vodka. Opravdová lahůdka!

Kredit: iCasei Magazine

6 - Sada na kocovinu

Možná jedním z nejlepších vynálezů na večírcích všech dob je tato sada na kocovinu. Je praktická, užitečná a vašim hostům bude docela nápomocná.

A samozřejmě péče o hosty je projevem velké péče. Každý tuto péči pocítí. Můžete přidat ovocnou sůl, tablety proti bolesti hlavy a dokonce i nějaké sladkosti, které zvýší hladinu glukózy ve třídě.

Kredit: Bolsa de Mulher

7 - Korková klíčenka

Slavnostnější, nemožné. To je návrh na svatební suvenýry, které se hodí ke svatbám. Připomíná vína a šampaňské.

Každý si domů odnese malý dárek a navždy si připomene vaše svatební veselí.

Kredit: Vzpomínky na svatbu

8 - Kousek dortu

Zatím to vypadá normálně, ale co teprve, když kousek dortu předložíte ve skutečném obalu a s vidličkou a nadýchanými ubrousky? Nikdo neodolá!

Kredit: Espacio de la Cruz

9 - Miska na cukrovinky

Brigadeiro, beijinho, doce de leite a další nápady osladí život vašich hostů. Pusťte se do pohoštění!

Kredit: Casar é um Barato

10 - Kreativní... a užitečné!

Udělejte na všechny dojem tím, že jste se o vše postarali, je tu dokonce i nabíječka na mobilní telefon, aby nikdo nepřišel o fotky - a potom si zavolejte taxi!

Kredit: iCasei Magazine

11 - Sklenice na pepř

Zajistěte sklenice s pepřovou omáčkou a pak vyrobte balíček se vzkazem "Děkujeme vám za okořenění našeho velkého dne". Hosté si tento suvenýr odnesou domů, aby ho mohli použít při vaření.

12 - Nudle v hrnci

"Bem-casado" je tradiční svatební sladkost, ale způsob přípravy může být inovativní, stačí vsadit na sestavu v průhledném hrnci.

K výrobě tohoto pohoštění si připravte malé akrylové nádoby, jak je znázorněno na obrázku.

13 - Minichandon

Pokud máte na uspořádání svatby dostatek peněz, není nic lepšího než rozdat malé lahvičky Chandonu, jednoho z nejvybranějších šampaňských na světě. Pokud se tento nápad nevejde do rozpočtu, dejte pouze svatebčanům Mini-Chandon.

14 - Sukulentní rostliny

Sukulentní rostliny jsou ideálními suvenýry pro rustikální svatby s ekologickým návrhem. Jsou krásné a snadno se o ně pečuje, a to i v interiéru.

Dbejte na dokonalé balení, protože tato malá rostlina zůstane hostům v paměti.

15 - Jednorázový fotoaparát

Jednorázový fotoaparát je bezpochyby jedním z nejúžasnějších svatebních suvenýrů. Není to nic jiného než zařízení, které umožňuje zaznamenat různé okamžiky oslavy očima každého hosta.

Easycam je společnost specializující se na přizpůsobení jednorázových fotoaparátů.

16 - CD se soundtrackem dvojice

Každý zamilovaný pár má řadu písní, které poznamenaly jejich milostný příběh. Tento nezapomenutelný repertoár plný hezkých vzpomínek můžete sdílet s hosty, stačí nahrát speciální CD.

17 - Sušenky s iniciálami nevěsty a ženicha

Iniciály jmen ženicha a nevěsty lze použít jako inspiraci pro přípravu lahodných sušenek, jak je znázorněno na obrázku výše. Nápad je kreativní a určitě potěší vaše hosty.

8 - Mini koláče

Dort bez polevy se stal na svatbách senzací. Svým rustikálním vzhledem zabírá místo na hlavním stole. Miniaturní verze této sladkosti slouží jako suvenýr.

19- Vonné svíčky

Vonné svíčky jsou levné, ručně vyráběné předměty, které lze použít jako svatební výslužku. Nevěsta a ženich si mohou objednat exkluzivní esenci nebo dokonce inovovat tvar předmětu.

20 - Váza z přírodních vláken se semínky

Má vaše svatební hostina návrh na udržitelnost? Pak obdarujte své hosty malou vázou vyrobenou z přírodních vláken.

Tato nádoba obsahuje semena macešky, krásné květiny, kterou si můžete vypěstovat doma.

21 - Hrncový koláček

Dortík v kelímku je skvělou možností, jak překvapit své hosty na konci večírku. Tento super chutný dezert není nic jiného než plněný mini dortík, ale sestavený v průhledné skleněné nádobě.

22 - Pero ve tvaru srdce

USB flash disk ve tvaru srdce je užitečný a zároveň tematický suvenýr, který slibuje, že hosté budou spokojeni.

Nemusíte si vybírat zařízení s obrovskou kapacitou, ale zanechte pěkný vzkaz nebo nahrané video.

23 - Sada na kocovinu

Kreativní a hraví ženichové mohou vsadit na sadu proti kocovině. Tato speciální pochoutka obsahuje několik prostředků, které pomáhají překonat nepříjemné pocity po večírku, jako je mimo jiné Aspirin, Engov, Eno.

24 - Detoxikační nápoje

Po večírku plném alkoholických nápojů a těžkého jídla není nic lepšího než džus, který pomůže detoxikovat organismus. To je návrh tohoto super originálního suvenýru.

Detoxikační nápoj může být čaj, polévka nebo džus. Nezapomeňte věnovat zvláštní pozornost obalu.

25 - Dobře válcované

Bem-casado je tradiční svatební sladkost, která má nadýchané kynuté těsto a náplň dulce de leche. Úspěch slaví také bem-enrolado, což není nic jiného než miniaturní roládový dort.

Tato pochoutka z Pernambuca vypadá jako rocambole, jen s tenkými vrstvami guavy.

26 - Makronky

Makaróny jsou francouzské sladkosti, které pomalu dobývají brazilské chutě. Mají zářivé barvy, nadýchané těsto a sladkou chuť. Nezapomeňte věnovat zvláštní pozornost obalu.

Makronky (Foto: Divulgação)

27 - Konzerva hrubé soli

Některé páry sázejí na suvenýry, které odhánějí zlé oko a přitahují štěstí, jako je tomu v případě malých skleniček s hrubou solí. Tento nápad je jiný, zajímavý a vyhovuje pověrčivým ženichům.

Skleněná nádoba s hrubou solí (Foto: Divulgação)

28 - Lžíce brigadeiro

Brigadeiro je velmi oblíbená brazilská sladkost, kterou si můžete připravit doma pro každou příležitost. Dobrou zprávou je, že tuto pochoutku lze proměnit i v suvenýr, stačí ji dát do zdobených skleněných nádob.

Lžíce Brigadeiro (Foto: Divulgação)

29 - Koupelové soli

Poté, co si hosté užijí bujarý večírek, se pravděpodobně budou chtít vykoupat a odpočinout si. Chcete-li tuto chvíli co nejlépe využít, není nic lepšího než na konci večírku rozdat nádobky se solí do koupele.

30 - Domácí džem

Domácí marmeláda je téměř vždy rodinným receptem. Tajemství její přípravy se předává z generace na generaci a všem se při ní sbíhají sliny. Můžete využít kulinářského dědictví a rozdávat ji v malých porcích hostům jako suvenýr.

31 - Olivový olej

Podle křesťanské tradice symbolizuje olivový olej přítomnost Ducha svatého, zatímco rozmarýn představuje věrnost, plodnost a lásku. Spojte tyto dva prvky v malých skleněných nádobkách a překvapte své hosty tímto odlišným suvenýrem.

32 - Tsurus ve skleněných nádobách

Tsuru je v japonské kultuře velmi oblíbený, vždyť symbolizuje štěstí, zdraví, štěstí a dlouhověkost. Tohoto ptáčka si můžete vyrobit technikou origami a každý záhyb umístit do krásné skleněné nádoby.

33 - Ventilátor

Vějíř je skvělou možností upomínkových předmětů na svatby v létě. Stojí za to vybrat si krásný model a personalizovat ho vizuální identitou oslavy.

34 - Trubičky aromatických bylin

Svatba by měla kromě lásky symbolizovat také myšlenku ochrany, štěstí a vítězství. Symbolickým způsobem, jak to znázornit, je rozdávání vonných bylinek hostům.

Směs rozmarýnu, tymiánu a bazalky je levný a kreativní svatební dar!

35 - Ecobag

Hledáte krásný, užitečný a udržitelný suvenýr? Pak si pořiďte personalizovanou tašku Ecobag. Vaši hosté si ji jistě zamilují.

36 - Šejkr na koktejly

Mezi trendy ve svatebních darech stojí za to vyzdvihnout okouzlující koktejlový šejkr. S tímto náčiním si hosté doma připraví lahodné koktejly.

37 - Koblihy

Nevěsta a ženich mohou své hosty obdarovat koblihami. Ujistěte se, že balení sladkostí je dokonalé.

38 - Horká čokoláda

Pokud se svatba koná v zimě, stojí za to zvolit jako zvláštní pohoštění směs horké čokolády. Přísady nápoje mohou být umístěny ve skleněné nádobě.

39 - Sušenka Fortune

Svatba je výjimečné datum, a proto se vyplatí investovat do nezapomenutelného pohoštění. Okouzlujícím návrhem je nabídnout barevné sušenky pro štěstí.

40 - Sazenice stromů

Mezi jednoduchými svatebními suvenýry stojí za vyzdvihnutí sazenice stromu. Je to ekologická, levná a užitečná volba pro hosty.

41 - Personalizované čajové sáčky

Jednoduchý a levný nápad, který potěší každého! Personalizace je ponechána na jménech nevěsty a ženicha vytištěných na každé tašce.

42 - Flipbook

Kreativní volba pro svatby: Flip Book, který vypráví něco málo z milostného příběhu páru. Může být doplněn fotografiemi nebo kresbami.

43 - Snídaňová souprava

V krabici najdete toasty, marmeládu a další pochoutky, které si můžete vychutnat po oslavě - je to úplně jiné a kreativní pohoštění.

44 - Popcorn pro labužníky

Mezi mnoha možnostmi upomínkových předmětů je i gurmánský popcorn, který lze umístit do krásných průhledných krabiček, které zvýrazní vizuální identitu svatby.

45 - Cukrová vata

Nevěsta a ženich si mohou vyrobit pytlíky s cukrovou vatou a zavěsit je na prádelní šňůru. Je to nostalgická a levná volba.

Viz_také: Žluté květy: význam a 25 druhů rostlin

46 - Terárium

Na konci večírku mohou hosté obdržet krásná terária jako dárek. Přístup k návodu na adrese Zelená svatba a udělejte to sami.

Hosté mohou zasadit miniaturní stromky a sledovat jejich růst.

47 - Hrnec s medem

Vždy je příjemné překvapit hosty nějakou pochoutkou, která odráží osobnost páru. Chutným tipem je medovník.

48 - Vyšívané šátky

Vyšívané šátky mohou odrážet osobnost nevěst a ženichů, kteří mají rádi vintage styl.

49 - Personalizovaná koktejlová sklenice

Návrh, který se hodí pro všechny svatební styly - od plážové svatby až po svatbu v rustikálním stylu.

50 - Růžová sůl

Překvapte hosty himálajskou solí v malých skleněných nádobkách.

51 - Dřevěný přívěsek na klíče s osobním motivem

Chcete-li dát svatebnímu suvenýru osobní nádech, zkuste si vyrobit osobní přívěsek na klíče. Tento projekt, převzatý z webových stránek Tidewater and Tulle, používá dřevěné kousky.

Foto: Tidewater a Tulle.

52 - Pryskyřicové držáky na poháry

Dalším personalizovaným kouskem, který má na svatbě všechno, aby se stal hitem, je pryskyřicový držák na kelímky. Nevěsta a ženich si mohou tyto užitečné pamlsky personalizovat romantickými fotografiemi.

Foto: Something Turquoise

53 - Vzkaz v láhvi

Jednoduché a romantické svatební suvenýry jsou vždy vítané, jako v případě této skleněné lahve se vzkazem zabaleným uvnitř.

Foto: Sadie Seasongoods

54 - Zrnková káva

Jsou vaši snoubenci vášnivými milovníky kávy? Co může být férovějšího než darovat hostům balíčky pražených zrn, aby si mohli nápoj připravit doma? Vyberte speciální druh kávy, aby každý mohl ochutnat různé chutě.

Foto: Something Turquoise

Pokud se vám líbí nápad překvapit své hosty sukulenty, podívejte se na video z televizního kanálu GARDENS a naučte se, jak z tohoto druhu rostlin sestavit suvenýry.

Nyní již znáte dobré návrhy na jednoduché svatební dárky. Inspirujte se těmito tipy a překvapte své hosty kreativními a originálními dárky. Využijte příležitosti a poznejte nápady na jednoduché svatební kytice.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.