+22 Kreativní a jednoduché halloweenské suvenýry

+22 Kreativní a jednoduché halloweenské suvenýry
Michael Rivera

Blíží se Halloween a mnoho lidí už začalo s přípravami na velkou party. Je třeba naplánovat menu, kostýmy, výzdobu a samozřejmě i oslavu. halloweenské suvenýry Podívejte se na výběr kreativních a snadno připravitelných pochoutek pro vaše hosty.

Existuje nespočet možností suvenýrů, které se hodí k Halloweenu a nezatíží rozpočet. Můžete například vsadit na "malé dárky" jedlé a všechny překvapit tematickým balením. I nápady na recyklaci lze využít k výrobě nezapomenutelných pochoutek.

Kreativní a snadné nápady na halloweenské suvenýry

Vybrali jsme pro vás 22 nápadů na halloweenské suvenýry, kterými se můžete inspirovat a užít si nezapomenutelný Halloween v tom nejlepším DIY stylu:

1 - Pavoučí lízátka

Pomocí kousků drátku, žinylkového provázku a černého pytle na odpadky můžete z lízátek vytvořit strašidelné pavouky.

2 - Halloweenské zavařovací sklenice

Na stránkách Zavařovací sklenice Tyto skleněné nádoby lze upravit k dekoraci domácnosti nebo jako dárek. Zajímavým tipem je natřít nádobu šedou barvou a ozdobit ji pavučinami.

3 - Čarodějnické ponožky

Dalším nápadem na halloweenské suvenýry jsou čarodějnické ponožky. Stačí koupit několik modelů s pruhy, nejlépe v černo-fialové nebo černo-zelené barvě, a rozdat je hostům. Ach! Nezapomeňte si vytisknout vlastní štítky, aby byly dárky roztomilé.

4 - Čarodějnická košťata

Znáte tradiční tašky na dobroty? No, můžete je nahradit malými čarodějnickými košťaty, vyrobenými z kraftových papírových sáčků a nesmyslných tužek. Podívejte se na obrázek níže a inspirujte se.

5 - Mini dýně se sladkostmi

Na halloweenskou noc překvapte děti malými dýněmi vyrobenými z oranžového papíru a naplněnými dobrotami. Každý malý sáček z nich může obsahovat i malé hračky.

6 - Tužka Monster

Způsob, jak děti naladit na Halloween, je dát jim tužky s příšerkami. Malé příšerky na konci každé tužky jsou vyrobeny z bambulí a plastových očí.

7 - Plechovková strašidla

Plechovky od rajčatových omáček, které by se jinak vyhodily, můžete proměnit v úžasná strašidla. Tohoto výsledku dosáhnete tak, že plechovky jednoduše natřete bílou barvou ve spreji a nalepíte na ně malé zírající oči. Dovnitř každé plechovky můžete přidat sladkosti.

8 - Čarodějnická sada pro přežití

Dalším skvělým nápadem na suvenýr je čarodějnická sada pro přežití. Do malého plastového kotlíku můžete dát mimo jiné pruhované ponožky, zelenou bahenní masku, čokoládu, lak na nehty, pilník na nehty.

9 - Lízátko s čokoládovou lebkou

Čokoláda je vítána při každé příležitosti, včetně 31. října, a kromě toho, že je chutná, má tato sladká pochoutka vše, co souvisí s atmosférou Halloweenu.

8 - Dýňové koření

Pokud je váš halloweenský večírek určen pro dospělé, pak je dobrým tipem na suvenýr sukulentní rostlina uvnitř. dýně Nezapomeňte se při tvarování obličeje snažit co nejlépe.

Viz_také: Dort s plenkami: 16 nápadů na zdobení party

9 - Sukulent v šálku s lebkou

A když už mluvíme o sukulentech, máme tu další skvělý nápad: použijte skleněné poháry ve tvaru lebky k pěstování těchto malých rostlin a překvapte své hosty spoustou kreativity. Dávky zeleně není nikdy dost.

10 - Směs sušenek

Pokud chcete, můžete použít skleněné nádoby se šroubovacími víčky, do kterých vložíte ingredience na lahodné sušenky. Hosté si tak mohou recept připravit doma a na vaši halloweenskou party nikdy nezapomenou.

11 - Oranžový nealkoholický nápoj

Použijte jako referenci halloweenské dýně a personalizujte oranžové láhve na limonádu. Nápad je jednoduchý, levný a má vše, co může mít velký úspěch.

12 - Halloweenská ruka

Pamlsky lze rozdávat různými způsoby, například uvnitř chirurgických rukavic. Tento nápad je sice strašidelný, ale je to perfektní návrh na levný a jednoduchý halloweenský suvenýr.

13 - Slizové příšery

Zde jsme vás již učili jak si doma vyrobit sliz Teď už jen stačí nápad přizpůsobit halloweenskému kontextu. Zajímavým tipem je vložit želé do skleněné nádoby, přizpůsobené rysům příšery. Při tomto projektu se mohou velmi hodit materiály, jako jsou plastové oči a barevný papír.

14 - Jablka s čokoládovou polevou

Jablko může mít lahodnou čokoládovou polevu a rysy nějaké halloweenské postavy, například příšery nebo mumie. Při zdobení cukroví využijte svou kreativitu!

15 - Čarodějnická noha se sušenkami Oreo

Shromážděte deset sušenek Oreo do plastového sáčku a pak z černého kartonu vytvořte jakousi botu, která poslouží jako obal na tento suvenýr. Zakončete ji pěknou stuhou.

16 - Cupcakes

Cupcake je sladkým trendem na všech oslavách, včetně oslav Halloweenu. Kromě toho, že je velmi chutný, je díky němu hlavní výzdoba stolu ještě tematičtější. Cupcake na obrázku níže byl ozdoben červíky, pavouky a otrubami Oreo.

17 - Netopýři se sladkostmi

Pomocí černého kartonu a plastových očí si můžete doma vyrobit malé netopýry, kteří poslouží jako obal na halloweenské dobroty.

18 - Čarodějnický klobouk ze zmrzlinového kornoutu

Zajímavým nápadem je dát dětem čarodějnický klobouk vyrobený ze zmrzlinových skořápek. Do každé z nich se vyplatí dát několik drobných sladkostí. Nakonec klobouk přikryjte čokoládovou sušenkou.

19 - Malé barevné skleničky se sladkostmi

Netopýr, dýně a Frankenstein jsou jen některé odkazy, které lze zakomponovat do halloweenských suvenýrů. Jedním z návrhů je proměnit papírové kelímky v černé, oranžové a zelené barvě v tyto postavy.

Viz_také: Listy pro vertikální zahradu: 32 doporučených druhů

20 - Lízátko s duchem

Pomocí papírového kávového filtru lízátko zabalte a vytvořte z něj malého ducha. Nezapomeňte černým fixem dokreslit rysy postavičky. Dílo dokončete uvázáním tenké stužky.

21 - Magnet se zmrzlinovými tyčinkami

Mnoho učitelů hledá jednoduché nápady na halloweenské suvenýry, které by mohli se svými žáky ve třídě rozvíjet. Pokud jste jedním z nich, zvažte použití zmrzlinových tyčinek, které reprodukují hlavní halloweenské postavy. Za každý kousek nalepte magnetku a pak děti vyzvěte, aby si vyzdobily ledničky ve svých domovech.

22 - Mumie s ruličkami od toaletního papíru

Na oslavu Halloweenu ve škole zmobilizujte děti k výrobě malých mumií z ruliček od toaletního papíru, plastových očí a gázy. Tyto výtvory lze použít jako držáky na tužky.

Pokud pořádáte večírek na oslavu Halloweenu, využijte této příležitosti a podívejte se na několik nápadů na halloweenské suvenýry, které můžete na svém halloweenském večírku použít. dekorace a návrhy od potraviny .
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.