DIY vánoční visačky: 23 návrhů dárkových visaček

DIY vánoční visačky: 23 návrhů dárkových visaček
Michael Rivera

Vánoční visačky DIY slouží jako konečná úprava dárkového balení, ale také k identifikaci lahůdek pro rodinu a přátele v nejkouzelnější noc v roce.

Každý dárkový balíček Jen nezapomeňte napsat jméno příjemce nebo jméno. zpráva speciální na každém štítku.

Šablony DIY vánočních visaček na dárky

Casa e Festa vytvořila několik vánočních visaček k vytištění a také vybrala několik úžasných DIY projektů, které si můžete udělat doma. Podívejte se na ně:

1 - samolepka Otec Vánoc pro tisk

Foto: DIY Network

Přívěsek s obličejem Otce Vánoc dodá vánočnímu dárku na tématičnosti a veselosti. Stáhněte si šablonu a tisknout.

2 - Štítek s potiskem pro tisk

Světýlka, dárky a borovice jsou jen některé symboly Vánoc, které lze vytisknout na štítky. Stáhněte si Model BHG (Better Homes and Gardens) v portugalštině.

3 - Štítek pro tisk na křídovou tabuli

Křídové štítky patří v současnosti k nejoblíbenějším. Napodobují spodní část tabule a psaní křídou. Stáhněte si šablonu a tiskněte nejlépe na silnější papír.

4 - Černobílá vánoční nálepka k tisku

Ti, kdo mají rádi minimalistický styl, se jistě ztotožní s vánočními visačkami P&B. Diskrétní a okouzlující, používají pouze černou a bílou barvu. stáhnout PDF k tisku.

5 - Vyrobeno s láskou k tisku

Kdo chce dělat vánoční řemeslo věnovat jako dárek, můžete použít tuto šablonu štítku. vytisknout PDF vystřihnout a připevnit na mazlíčky.

Viz_také: Sýrové a čokoládové fondue: naučte se je připravovat a podávat

6 - Červené štítky pro tisk

Foto: Betty Bossi

Tyto etikety s červeným pozadím a zdobené sněhovými vločkami mohou personalizovat vánoční pochoutky. Stáhnout PDF vytisknout a vystřihnout.

7 - Krabice na cereálie

Foto: Pinterest

Krabice od cereálií, která by se jinak vyhodila do koše, se může proměnit v krásné kartonové štítky, které personalizují dárky pro celou rodinu. Každý kus je zakončen potištěnými lepicími páskami.

8 - Vintage

Foto: Pops de Milk

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste své vánoční etiketě dodali vintage vzhled? Abyste dosáhli efektu zestárnutí, stačí vložit sáčky s čajem do horké vody a poté je přiložit na papír. Počkejte na zaschnutí a tisk štítků .

9 - Monogram

K personalizaci vánoční visačky na dárky můžete použít iniciály jmen jednotlivých členů rodiny. K tomu použijte pouze červenou nit a jehlu.

Foto: Chata Fox Hollow Foto: Chata Fox Hollow Foto: Chata Fox Hollow

10 - Mini stromky

Foto: Molly Mell

Tyto štítky jsou miniaturní stromky ve vrstvách, vyrobené z plechovek na košíčky. Dobrá volba, jak dodat dárkovému balení mladistvý vzhled a plný osobitosti.

11 - Větvičky cesmíny

Foto: One Dog Woof

V tomto projektu byly větvičky cesmíny vyrobeny z červených knoflíků a zelených plstěných listů. Základem je kraftový papír.

12 - Hlína

Foto: The Painted Hive

Hlína je materiál s tisíci a jedním využitím, ze kterého lze vyrobit i krásné vánoční visačky.

Použijte vykrajovátka na sušenky, abyste dali štítkům speciální tvar, a pak každý kus opatřete jménem osoby, která dárek obdrží, nebo nějakým láskyplným slovem, například láska a naděje.

13 - Knoflíkový sněhulák

Foto: Pinterest

Pomocí dvou bílých knoflíků můžete na vánoční visačku nakreslit sněhuláka. Detaily kresby, jako je čepice a ruce, jsou provedeny černým perem.

14 - Organické a kreativní

Foto: Frolic

Mini girlandy z rozmarýnu a eukalyptových listů mohou vánočním visačkám dodat zvláštní nádech.

15 - Barevné knoflíky

Foto: Pinterest

V tomto DIY projektu byly k personalizaci vánočních visaček použity barevné knoflíky. Jednoduchý a snadný nápad, který lze provést s kraftovým papírem.

16 - Těsnění plechovky

Foto: Crafty Morning

Tato samolepka se od ostatních liší tím, že k výrobě opasku hodného staříka používá těsnění z plechovek od nealkoholických nápojů. Budete také potřebovat provázek, třpytky a karton (červený a černý).

17 - Vyšívané štítky

Foto: Miniaturní nosorožec

Tyto visačky byly inspirovány ozdobami na vánočním stromečku. Každý kus dostal speciální výšivku, jednoduše provedenou nití a jehlou.

18 - Stopy po otiscích prstů

Foto: Ocells al terrat

Otisky prstů byly použity k vytvoření sobů na dárkových visačkách.

19 - Vánoční sušenky

Foto: NellieBellie

Samotná dárková visačka může být vánoční suvenýr Tipem je přiložit vánoční sušenku se jménem osoby, která ji obdrží.

V níže uvedené inspiraci sušenky Kreativní a snadný nápad, který si můžete vyrobit doma.

Foto: Pixel Whisk

20 - Vánoční koule

Foto: Pinterest

Vintage vánoční koule mohou zdobit balení dárků s velkým stylem a elegancí. Pro dosažení nejlepších výsledků vytiskněte šablonu na silnější typ papíru.

21 - Fototagy

Foto: Photojojo

K výrobě těchto visaček stačí vybrat fotografie členů rodiny a vytisknout je. Poté tyto obrázky vystřihněte do klasického formátu visačky. Nahoře udělejte děrovačkou otvor a přivažte kousek provázku.

Foto: Photojojo

22 - Borovice a srdce

Foto: Curious a Catcat

Pomocí kousků barevného papíru můžete na kartonovém štítku vytvořit krásnou vánoční scénu s borovicemi a srdíčky.

Foto: Curious a Catcat

23 - Diskrétní strom

Foto: Pinterest

Přeneste šablonu vánočního stromku na zelený papír a vystřihněte ji. Korekčním perem nakreslete tečky, které budou představovat sníh. Na vrcholu stromku udělejte jehlou otvor a umístěte do něj kousek provázku.

Viz_také: Naučte se vyrábět provensálské svatební dekorace

Podívejte se na nápady od různé a levné dárky pro celou rodinu .
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.