16 nápadů na promoce pro děti

16 nápadů na promoce pro děti
Michael Rivera

Výroba dětských maturitních suvenýrů je skvělým způsobem, jak doplnit oslavu tak důležitého okamžiku pro nejmenší.

Aby byla tato příležitost ještě výjimečnější, oddělili jsme několik návrhů pohoštění, které potěší hosty a učiní každou promoci nezapomenutelnou. Některé tipy, které si ukážeme, jsou: tuby s bonbóny, maturitní diplom s bonbóny a dokonce i personalizovaný vyšívaný ručník.

Obecně je vysvědčení důležitým okamžikem, protože děti ukončují jeden z prvních cyklů svého vzdělávání a začínají novou etapu. Malí žáci chtějí tento úspěch oslavit se svými kamarády, rodiči, rodinou a učiteli.

Podívejte se, jak snadno lze tyto nápady uvést do praxe, aniž byste museli hodně utrácet!

Nápady na promoce pro děti, kterými se můžete inspirovat

Tuby s cukrovinkami

Foto: Elo 7/LUGON FESTAS

Každé dítě miluje sladkosti, že? Proto je jedním z našich prvních nápadů na dětské dárky k vysvědčení právě tubus s několika bonbony.

Jejich výroba je velmi snadná a není divu, že se s tímto typem suvenýrů běžně setkáváme na nejrůznějších dětských oslavách, protože je velmi jednoduché je personalizovat podle situace.

Tyto tuby na suvenýry lze snadno sehnat v každém fyzickém nebo internetovém obchodě, který prodává párty předměty.

Kromě toho můžete na některých místech najít tuby s hotovými bonbony, aniž byste museli kupovat obě položky zvlášť.

V tomto případě bude vaším úkolem vytisknout jméno maturanta nebo obrázek dívky či chlapce, který se umístí na tubu a personalizuje suvenýr.

Dalším tipem je vytisknout písmena ABC, aby byl suvenýr pro absolventa ještě osobnější.

Podívejte se na následující video a naučte se, jak vyrobit maturitní tyčinky:

Suvenýr EVA capel

Foto: Elo 7/LUGON FESTAS

Klobouk je čepice, kterou lidé nosí na promoci, a jedním z nápadů je vyrobit tyto mini kapely z materiálu EVA a vytvořit tak velmi osobní suvenýr.

Dovnitř můžete dát nějaké sladkosti, například čokoládu, džuveč nebo bonbony. Tím se suvenýr pro dítě stane atraktivnějším.

Pokud si přejete, můžete si také koupit malý skleněný nebo plastový hrnec s víkem a nasadit víčko EVA pouze na víko.

Pohoštění můžete také vylepšit přidáním jména dítěte a písmen ABC jako štítku na hrnec se sladkostmi. Můžete si být jisti, že obdarovaný si tento suvenýr zamiluje.

Personalizované maturitní ručníky

Foto: Bing

Viz_také: 16 Plány kanceláří s klimatizací

Personalizované ručníky jsou také skvělou volbou pro dětské maturitní suvenýry a v tomto případě jsou ve srovnání s předchozími dvěma mnohem odolnější.

Chcete-li vyrobit tento typ suvenýru, měli byste si koupit ručník, který vyšijete a vložíte na něj jméno absolventa, kapelu a písmena ABC, stejně jako větu, která blahopřeje dítěti k absolvování.

Ne každý má zručnost nebo zvyk vyšívat, takže pro výrobu tohoto suvenýru si můžete koupit ručník a objednat si práci podle personalizace, kterou chcete dát dárku.

Zde se jedná o to, že vyšívací ručník, který se chystáte koupit, je jeden z těch malých, na obličej nebo na ruce, který poslouží i jako doplněk například k dětské sadě na promoci pro vaše dítě.

Personalizovaný maturitní pantofel

Foto: Elo 7/JYOV PERSONALIZADOS

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste svému dítěti darovali osobní maturitní přezůvky?

To je pro dítě velmi pěkná volba, protože stejně jako ručník to bude suvenýr, který si bude moci odnést na mnoho let.

Tipem je objednat si personalizované bílé bačkory, na kterých bude na jednom páru jméno dítěte, písmena ABC a rok ukončení studia, zatímco na druhém páru budou jména všech jeho spolužáků, kteří také končí studium.

Volba tohoto typu suvenýru je skvělým způsobem, jak si dítě na dlouhou dobu uchovat v paměti, aby brzy nezapomnělo jména všech, kteří byli v daném roce součástí jeho dráhy.

Diplominha de graduation s cukrovinkami

Foto: Divulgation

Je to další tip, který si děti zamilují, protože při jeho přípravě se používají sladkosti.

Jedním z nejúžasnějších okamžiků při promoci dětí, maturitě nebo dokonce při ukončení studia na vysoké škole je předání diplomu.

V tomto případě budete moci pro každého žáka vyrobit diplominhu, která bude srolovaná v tubě a bude obsahovat několik sladkostí.

Kromě toho, že je diplom se sladkostmi skvělým tipem na dětský maturitní suvenýr, je jeho výroba velmi snadná a navíc je velmi levná.

Stačí si vybrat bílý sulfitový papír nebo bílý karton a pak ho vyválet v kuličkách.

Můžete si vybrat bonbony, které jsou již v balení více či méně podobném formátu diplomu, což vám ještě více usnadní přípravu každého suvenýru, nebo si dokonce koupit tubu.

Po srolování cukrářského papíru stačí diplom svázat mašlí, která může mít libovolnou barvu, například modrou nebo červenou, a je to.

Viz_také: Cantinho do café: 75 nápadů na vytvoření tohoto prostoru

Chcete-li tento dětský maturitní suvenýr ještě vylepšit, stojí za to vytisknout fotografii každého studenta nebo na stuhu přibít jím vytvořenou kresbu.

Uvnitř diplomu můžete dokonce zanechat milý vzkaz, který bude pro dítě, které ho po promoci obdrží, velmi příjemný.

Bonbon s kaplí

Foto: Pinterest/Paru's Perceptions

Velmi kreativním a chutným suvenýrem je upravit na vrchol bonbonu kapelu z EVA. Protože čokoláda již má kulatý tvar hlavy, stačí improvizovat horní část kapely. Bonbony Ferrero Rocher jsou pro tuto pochoutku ideální.

Malá krabička ve tvaru kaple

Foto: Párty s jednorožci

Skvělým suvenýrem je také krabička ve tvaru kapely. Můžete ji naplnit čímkoli, co se vám líbí: sladkostmi, bonbony, cukrovinkami nebo čímkoli, co si představíte. Zde je jednoduchý návod, který je k dispozici na webových stránkách Party with Unicorns.

Studená porcelánová panenka

Promoce je jedinečný a velmi důležitý okamžik v životě vašeho dítěte, proto se vyplatí investovat do výroby porcelánových panenek ze studeného porcelánu, které vám budou připomínat vaše dítě v maturitním taláru.

Notebook

Obal sešitu lze personalizovat fotografií dítěte v taláru, jeho jménem a datem promoce. Dalším tipem je personalizovat obal sešitu pomocí bločku E.V.A. a dalších ozdob, jako jsou stužky a bambulky.

Sada s taškou a sklenicí

Pokud chcete do dětského maturitního suvenýru investovat více, můžete se rozhodnout sestavit sadu, kterou předáte hostům.

Sada může obsahovat tašku, do které se umístí další předměty, jako je hrnek, hrneček a pero - vše s personalizovanými informacemi o dítěti a jeho promoci.

Šťavnatý

Sukulenty jsou nenáročné na péči a nevyžadují tolik vody. Jsou výborné jako suvenýry, protože si je člověk může nechat jako dekoraci domova a pěstovat je dlouhou dobu.

Na mini květináč se sukulenty můžete umístit kartičku se jménem dítěte a roztomilou frází.

Držák na tašku E.V.A.

Foto: Blogspot/Baú da Mari

Pouzdro na sáček E.V.A. je jednoduchý suvenýr, který si můžete vyrobit i doma, ale je velmi pěkný. Pouzdro na sáček si můžete objednat nebo vyrobit v E.V.A. a dokonce do něj vložit fotografii dítěte. Pak už jen stačí vybrat sáček se sladkostmi nebo bonbony, který do něj vložíte. Děti ho milují.

Zpráva ve formátu diplomu

Foto: Pinterest/Caroline Araújo

Vzkaz pro rodinu a přátele na listu papíru srolovaném jako diplom je jednoduchý a velmi dojemný suvenýr.

Individuální kufřík

Foto: Elo 7/RINT DESIGN E PERSONALIZADOS

Personalizovaný kufřík spadá do kategorie suvenýrů, které jsou zároveň užitečné a mohou je využít ti, kteří je dostanou. V těchto kufřících máme vždy něco na památku a jsou velmi roztomilé.

Personalizovaná tužka

Foto: Cantinho da Edna Ateliê

Dokonce i tužku nebo pero lze personalizovat pomocí dekorací s maturitní tematikou. K ozdobení tužky jako památky na dětskou maturitu můžete použít mimo jiné materiály, jako je barevný papír, EVA. Je to velmi jednoduché a kreativní.

Foto: Hungry Happenings

Jedlé suvenýry jsou vždy vítané, proto se rozhodněte vyrobit personalizované sušenky. Tyto sušenky dostaly speciální povrchovou úpravu, inspirovanou dětmi oblečenými do šatů a kaple. Nápad je převzatý z blogu Hungry Happenings.

Jak je vidět, je vysvědčení důležitým okamžikem v životě dítěte, který pro ně představuje konec jednoho cyklu a začátek nové etapy s novými výzvami.

V tomto textu vám přinášíme několik tipů na upomínkové předměty, které můžete vyrobit na památku tohoto významného okamžiku pro nejmenší, ať už jste rodič žáka nebo třídní učitel.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.