Taška na zajíčka: jak vyrobit, šablona (+20 nápadů)

Taška na zajíčka: jak vyrobit, šablona (+20 nápadů)
Michael Rivera

Sáček se zajíčkem je velikonoční obal, do kterého se vkládají čokoládová vajíčka, bonbony a další dobroty. K výrobě tohoto kousku můžete použít různé materiály, například EVA, papír, látku a dokonce i recyklovatelné materiály.

Velikonoce jsou pro děti jedním z nejočekávanějších svátků, vždyť se objeví zajíček se svým košíkem plným čokoládových vajíček. Jedním ze způsobů, jak oslavit toto výjimečné datum, je inspirovat se hlavní postavou a vyrobit ručně vyráběné obaly.

Jak vyrobit malé velikonoční zajíčky

S trochou základních znalostí šití si můžete z látky vyrobit krásnou malou velikonoční tašku. Plst je levný a snadný materiál, který můžete použít pro své řemeslné práce. Níže najdete návod krok za krokem na výrobu tašky, kterou můžete použít jako velikonoční dárek. Stáhněte si šablonu, vytiskněte si ji a zkuste si ji vyrobit doma.

Materiály

  • Plst (bílá a růžová)
  • Nůžky
  • Černá, bílá a růžová nit
  • Jehla
  • Šicí stroj
  • Páska
  • Značkovací pero
  • Nůžky na látky
  • Sladkosti

Vzor tašky se zajíčkem

Stáhněte si soubor a vytiskněte jej:

MOULD DOWNLOAD

Krok za krokem

Krok 1. na bílý filc si vyznačte šablonu hlavy králíka.

Krok 2: Obkreslete detaily obličeje králíka černou nití. Tečky můžete udělat ručně pomocí jehly.

Krok 3. vystřihněte růžovou plsť, abyste vytvořili detaily uší, a pak je sešijte nití stejné barvy. totéž udělejte pro králíčkův nos.

Viz_také: Party Decor 2023: 119 jednoduchých a levných nápadů

Krok 4. za zajíčka položte druhý kus bílé plsti a sešijte dva kusy k sobě, tentokrát pomocí šicího stroje, abyste dosáhli hezčího povrchu.

Krok 5: Vystřihněte zajíčka, respektujte značku švu a vnitřek naplňte sladkostmi.

Krok 6: Sáček uzavřete saténovou stuhou.

Kreativní nápady na tašky s králíčky

Vybrali jsme nejlepší nápady na tašky s králíčky a příslušné návody, podívejte se na ně:

1 - Papírový sáček

Jednoduchý bílý papírový sáček se promění v zajíčka, pokud použijete čističe trubek, bambulky a oči. Podívejte se na postup na stránkách Dear Creatives.

2 - Roztomilý obličej

Bílá taška dostala roztomilý obličej zajíčka, vytvořený pouze černou propiskou. Na kanálu Paper Mart na Youtube je k dispozici videonávod.

Viz_také: Karta ke Dni matek: jak vyrobit a 35 kreativních nápadů

3 - Plst

Z kousku látky lze vytvořit rozkošnou tašku na velikonoční dobroty. Oči, nos a ústa zajíčka jsou velmi jemné. Navštivte Liu Griffith a naučte se, jak ji vyrobit.

4 - Svázané uši

Tato látková taška se od ostatních liší tím, že má přivázané uši.Návod je k dispozici na stránkách Stitched by Crystal.

5 - Nos s bambulí

Neutrální látková taška dostala rysy velikonočního zajíčka, vytvořeného černou propiskou, a místo nosu se objevila červená bambule. Návod krok za krokem se dozvíte na stránkách Zodio.

6 - Jednorázový talíř

Pomocí tří papírových talířů na jedno použití vyrobíte úžasnou tašku se zajíčkem, která se skvěle hodí na velikonoční hrátky. Návod krok za krokem najdete na Allo Maman Dodo.

7 - Juta

Samotná jutová taška zvýrazňuje tvary velikonočního zajíčka. Rustikální a minimalistický návrh, který na dárku vypadá úžasně. Naučte se, jak ji vyrobit na Landeeseelandeedo.

8 - Kraftový papír

Kraftový papír snadno seženete v každém papírnictví. Co takhle z něj vyrobit tašku na zajíčka? Nezapomeňte přilepit kousek bavlny, který bude tvořit ocásek. Návod je k dispozici na stránce It All Started With Paint.

9 - Karton

Tato papírová taška je strukturovanější a lze ji vyrobit z bílého a růžového kartonu. Urvashi Gupta vás naučí, jak ji vyrobit.

10 - Silueta králíka s potiskem

Siluetu králíka si můžete vyznačit na potištěnou látku, pak ji vystřihnout a aplikovat na jutový pytel. Návod na stránkách Nana Company.

11 - Silueta s ocasem

Ne každá taška se soustředí pouze na hlavu velikonočního zajíčka. Tento projekt obsahuje siluetu zvířete a bílou bambuli jako ocas. Návrh krok za krokem najdete na stránkách The Country Chic Cottage.

12 - EVA

V Brazílii je běžné, že učitelé vyrábějí z EVA taštičky s malými zajíčky, kterými obdarovávají své žáky. Návod na blogu Lojas Linna.

13 - Karton

Tento malý sáček, vyrobený z plastu a kartonu, je inspirován běžnými obaly na cukrovinky. Jedná se o projekt blogu Krystal's Cards.

14 - Krabice od mléka

Velikonoční suvenýry mohou být udržitelné a podporovat děti v recyklaci. Co třeba tento projekt, který využívá krabice od mléka? Návod jsme nenašli, ale obaly můžete polepit látkou, potištěným papírem nebo plstí.

15 - Ručně vyšívaný papír

Malá taška z kraftového papíru byla vyšívaná ručně vyšívaným králíčkem, což je nápad Melissy Goodsellové.

16 - S celofánem

Taška nemusí být nutně překvapením. Dobroty můžete vynechat díky části z průhledného celofánu. Podívejte se na návod na The Inspiration Board.

17 - Průhledný sáček

Když už jsme u té průhlednosti, co takhle vystavit všechny sladkosti? Ozdobte obal papírovým zajíčkem a saténovou stuhou. Nápad z blogu Sei Lifestyle.

18 - Plastový sáček

Další snadný projekt, který kombinuje roztomilého papírového zajíčka s plastovým sáčkem. Potřebujete jen barevný papír a černý fix. Více informací o tomto nápadu a šablonu najdete na webu Ayelet Keshet.

19 - S reliéfem a texturou

S barevnými papíry a dokonce i EVA můžete vytvořit krásný projekt, který si hraje s reliéfem a texturami. Tento nápad s 3D efektem byl vytvořen společností Scrapbook Adhesives.

20 - Háčkování

Pokud umíte háčkovat a hledáte speciální velikonoční pohoštění, pak tato taška stojí za to. Podívejte se na návod na Crochet Dreamz.

Blíží se Velikonoce a záleží na každém detailu dárku. Naučte se nyní, jak vyrobit velikonoční visačky DIY.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.