Táborák Festa Junina: naučte se vyrobit umělý model

Táborák Festa Junina: naučte se vyrobit umělý model
Michael Rivera

Když pomyslíme na červen, už se těšíme na oslavy, ale oslavy jsou úplné jen s krásným táborákem, nemyslíte? Aby vše proběhlo bezpečně, zde je návod, jak si vyrobit umělý model.

S tímto nápadem si děti budou hodně hrát na "arraiá" v oblečení a... venkovské šaty Nyní se dozvíte více o tradici zapalování ohně.

Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo

Historie táboráku Festa Junina

Skákání přes oheň patří mezi vtipy pro červnové večírky Seznamte se s těmito zajímavými verzemi, které vysvětlují, jak tato tradice vznikla.

Pohanské slavnosti

Červnová slavnost se zrodila ve středověku a spojovala kulturní body různých národů Evropy. V té době nastal letní slunovrat na severní polokouli, a tak bylo běžné, že rolníci zapalovali ohně a prosili o hojnost úrody.

Kromě toho má oheň pro starověké národy transmutační účinky a dokáže zahnat zlé duchy, takže se tento živel velmi často používá při různých slavnostech. Existuje také význam převzatý z pasáží Bible.

Viz_také: Jak pěstovat meloun doma? Přehledný průvodce pěstováním

Slavnosti katolické církve

Příběhy o vzniku červnového svátku vyprávějí, že Alžběta požádala o zapálení ohně, když počala Jana Křtitele. Záměrem bylo dát Marii, matce Ježíše, vědět, že se dítě narodilo. Z tohoto důvodu je tradice spojena také se svatým Janem, který se slaví v tuto dobu.

Táboráku se přisuzuje mnoho významů a je to zábavný předmět, který se používá při oslavách. Ne každý však dostane dostatečně velké místo, aby mohl rozdělat skutečný táborák.

Na druhou stranu to nebude překážkou oslavy, potřebujete jen jednoduché materiály, jako jsou papírové ruličky a celofán. Za málo peněz už můžete sestavit umělý a velmi krásný červnový táborák!

Kroky k vytvoření umělého ohně

Skutečný nebo dekorativní táborák dodá vaší oslavě skvělý efekt. Už jen jeden takový udělá vaši oslavu mnohem výjimečnější. Nyní se připravte na svůj projekt! Přečtěte si, jak krok za krokem vyrobit umělý model.

Materiály

  • Kusy dřeva;
  • 5 rolí celofánového papíru (2 žluté a 3 oranžové);
  • 1 lampa s rámečkem pro připojení k elektrické síti (volitelně).

Pokyny

Krok 1. spojte k sobě polena tak, abyste vytvořili sadu klacků podobnou skutečnému ohništi. dodržujte pravidlo: dvě polena na jednu stranu, dvě polena na druhou stranu. Pokud chcete vše urychlit, můžete si koupit hotové ohniště.

Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo

Krok 2: Po sestavení základny je čas vytvořit falešný oheň z celofánového papíru. Poté spojte čtyři konce papíru uprostřed ohniště. Tím získáte střed ohně.

Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo

Krok 3. Zreálníte jej tak, že některé špičky stáhnete směrem ke spodní části ornamentu. Velkým trikem při této sestavě je vybrat špičky, které budou viditelné, a to střídáním barev.

Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo

Krok 4: Po tomto jádru položte zbývající 3 listy a uspořádejte je tak, aby vypadaly jako skutečný oheň.

Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo

Krok 5: Tato část je nepovinná, ale pokud se váš večírek koná v noci, bude velmi zajímavé umístit do ohniště lampu. Dbejte však na to, abyste konstrukci umístili tak, aby se nedotýkala celofánu, a předešli tak riziku.

Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo Foto: Jéssica Mendes/Tédio Produtivo

Chcete vědět, jak vytvořit ohniště z Červnová oslava Podívejte se na tyto výukové programy a vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, a vyzkoušejte ho v praxi.

Jak rozdělat oheň pomocí ventilátoru

Pokud nechcete na táborák použít lampu, můžete využít nápad s vějířem. Efekt je velmi kreativní a oživí vaši párty. Podívejte se tedy na video, jak můžete tento kousek sestavit.

Táborák na večírku E.V.A.

Dejte dohromady horké lepidlo, blikající světýlka, 3 archy žlutého a červeného celofánového papíru a 20 archů papíru EVA. A je to! S průměrnou cenou 15,00 R$ si můžete vyrobit dekoraci. Miniatury mohou být dokonce suvenýry na svátek Junine.

Táborák s kartonovými trubkami

Role toaletního papíru Plameny jsou vyrobeny z červené, žluté a oranžové lepenky.

Táborák z recyklovaných materiálů

Návrh spočívá ve výrobě ohniště z recyklovaných materiálů. Tento model je různý, takže si můžete vybrat, který typ ohniště se vám líbí nejvíce. Můžete ho také přizpůsobit tomu, co už máte doma, aniž byste museli hodně utrácet.

Když vidíte, jak jeden člověk skládá prvky dohromady, je mnohem snazší si je zapamatovat. bunting a vyberte si model umělého ohniště, kterému dáváte přednost.

Vždycky je zajímavé dozvědět se více o kulturním původu oblíbených svátků, že? S těmito tipy si tedy můžete vyrobit neuvěřitelný táborák na červnové svátky, takže neztrácejte čas a pořiďte si materiál na sestavení toho svého.

Pokud se vám tyto tipy líbí, určitě se rádi naučíte, jak vyrobit popcornový dort na červnové slavnosti.

Viz_také: Čajový dýchánek: viz 66 kreativních a odlišných nápadůMichael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.