Psaní s balónky: krok za krokem, jak je vyrobit (+22 nápadů)

Psaní s balónky: krok za krokem, jak je vyrobit (+22 nápadů)
Michael Rivera

Obsah

Určitě jste už někdy viděli krásnou oslavu, na které bylo jméno oslavence napsáno na balóncích. Tuto techniku hojně využívají profesionálové při organizaci akcí. S několika domácími triky však můžete tuto techniku reprodukovat i vy. dekorace s měchýři .

Pokud vás tento nápad již dostal do nálady, nenechte si ujít zde vybrané návrhy. Aby pak byla vaše oslava ještě výjimečnější, podívejte se na tyto tipy, jak krok za krokem vyrobit balónkové dopisy.

Psaní s balónky: krok za krokem

Foto: Websta.me

Postup se v podstatě nemění. Budete potřebovat základnu, stojan a balónky, kterými vyplníte jednotlivá písmena. Začněte tedy tím, že shromáždíte kovovou konstrukci, například výztuž, a sestavíte ji do tvaru požadovaného písmene. Postup je tedy následující:

  • Vytvořte písmena z výztuže;
  • Umístěte rám na základnu;
  • Naplňte balónky.

Abyste měli v celém postupu jasno, podívejte se na návody a podrobná vysvětlení v jednotlivých videích. Nyní se tedy dozvíte, jak vytvořit písmena "A", "N" a "O".

Rebar Letter Balloon Letter A

Vezměte si 2,20 m dlouhý kus výztužné tyče, kovovou trubku, která pomůže materiál ohnout, značkovací pero a stříbrnou pásku. První značku proveďte ve vzdálenosti 90 cm. Poté vyznačte dalších 40 cm.

Po označení položte hliníkovou trubku na výztužnou tyč a umístěte ji na vyznačené místo. Nohou přitlačte konstrukci a ohněte ji směrem nahoru o 90°. Zopakujte to i na druhé straně a nechte ji rovnoběžnou.

Pořiďte si další výztužnou tyč o délce 60 cm. 10 cm od každého konce vyznačte a ohněte stejnou technikou jako výše.

Na hlavním rámu spočítejte 40 cm na každé straně a proveďte další označení. Umístěte druhou část rámu a pomocí pásky ji připevněte k této první části. Nezapomeňte přelepit páskou poslední konce rámu, aby balonek nepraskl nebo se nepohnul z místa.

Nyní máte připraveno písmeno "A" z výztuže. Do tohoto modelu se vejde 13 trsů, tedy sad po čtyřech měchýřcích podobných těm, které se používají na balónkové květiny. Celkem budete potřebovat 140 balónků.

Rebar Letter Balloon Letter N

Potřebujete výztužnou tyč o délce 2,80 m. Poté permanentním perem označte 90 cm. Vypočítejte další 1 m a udělejte další značku. Pomocí hliníkové trubky ohněte konstrukci v úhlu 45 stupňů.

Vytvořenou část spojte se základnou, přidržte ji nohama a přeložte ji v dalším úhlu 45 stupňů. Poté písmeno uspořádejte tak, aby mělo správný formát.

K sestavení použijte kulatou hliníkovou výztuž 1/4″ a kupte si také 6″ měchýře , ale nafoukněte je na 4″ (palce). K naplnění písmene "N" budete potřebovat v průměru 152 balónků. Dalším tipem na doplnění výzdoby je také použití balóny s héliem na večírek.

Rebar písmeno O

U tohoto písmene je třeba, aby výztužná tyč měřila 2,5 m. Začněte vyznačením 80 cm, pak vyznačte dalších 40 cm. Pokračujte ve vyznačování po 80 cm ještě jednou a skončete s dalšími 40 cm.

Pomocí kovové trubky překonejte zbývajících 10 cm na čáře a vytvořte úhel 90°. Nyní postupujte podle dalších značek, vždy pod úhlem 90°. Abyste měli při ohýbání oporu, přidržujte kov vždy jednou z nožiček.

Na závěr spojte oba konce stříbrnou páskou. Stejná struktura se používá pro písmeno "O" a číslo nula.

Díky těmto písmenům můžete získat představu o tvorbě všech ostatních. Využijte tedy již nyní a podívejte se, co budete potřebovat k sestavení názvu, a přejděte k dalšímu kroku.

Jak pomocí balónků vyzdvihnout písmena

Prvním způsobem, jak nechat balónkové písmeno stát, bude použití vlastního podstavce, takže písmeno již s balónky nasaďte na kolík podstavce. Na každou stranu kovového hrotu rozložte jeden balónek.

Jakmile je to hotovo, vezměte dva balónky mezi část, na kterou je připevněna výztuž, a zatočte je. To proveďte se všemi balónky ve výšce základního železa.

Písmo s ležatým podkladem

Pokud má vaše písmeno ležatou část, jako je tomu u písmene "E", nebudete se dotýkat země. Ponechte část výztuhy do výšky 10 cm, což je velikost balónku, a upevněte konstrukci pomocí krepové nebo stříbrné pásky. Umístěte ji na začátek písmene a na konec základny. Chcete-li pásku odstranit, jednoduše ji přeřízněte perořízem.

Nápisy s věncem

Pokud chcete s věncem níže, musíte mít druhou část výztuže, která bude procházet kolíkem ze základny. Budete také potřebovat další kovovou konstrukci výše, která bude držet písmeno výztuže. Videonávod tento krok dobře ukazuje.

Viz_také: 16 Květiny, které kvetou po celý rok a naplní zahradu barvami

Dopisy připevněné na trávníku

Pokud chcete dopis umístit na trávník, musíte u paty konstrukce ponechat 40 cm výztuže, z toho 20 cm by mělo zůstat dole. Zakopete pouze 10 cm, přičemž nezapomeňte, že zbytek je velikost balonu.

Když je tato konstrukční část vytvořena, je čas ji naplnit balónky, a proto si přečtěte tipy, jak ji v této fázi správně naplnit.

Jak vložit balonek do výztuže

Balónek s písmeny výztuže se nafoukne na velikost 4". Poté se spojením čtyř balónků (shluků) každý shluk nasadí na výztuž a dvakrát se otočí.

Když umístíte druhý trs na boční klopu, všimnete si určité pevnosti. Poté tyto dvě části spojte a trsy otočte. Po tomto kroku umístěte ostatní jen o jedno otočení.

Až se dostanete k poslednímu shluku, umístěte ho zdola nahoru, všechny směrem k horní části výztuže, vždy ve stejném formátu.

Pokud se jedná o písmeno "S" nebo číslo, například "2", můžete jej na konci zakončit dalším měchýřem. Pokud se budete řídit těmito tipy, nebudete mít při umisťování písmen s balónky na konstrukci branky chybu.

Jak vyrobit 3D dopisy "Den otců Speciální

Chcete-li se naučit další techniku, kromě použití výztuže, podívejte se na tento videonávod. papežský svátek Skvěle vypadá i při skládání balónové panely například.

V této struktuře má písmeno "P" 25 shluků nafouknutých na 3", což odpovídá 100 balónkům. Výška bude 90 cm. Pro písmeno "A" je použito 33 struktur se čtyřmi balónky, celkem tedy 128. Písmeno "I" má 14 shluků, tedy 56 balónků. Všechny mají stejnou výšku jako první a jsou nafouknuté na 3".

Inspirace pro váš projekt

Casa e Festa vybrala několik inspirativních nápadů s písmeny a číslicemi pro vaši výzdobu. Podívejte se na ně:

1 - Obří písmena mohou tvořit slova a věty

Foto: Wedding Forward

2 - Projekt byl inspirován tématem Jednorožec.

Foto: Instagram/thecreativeheartstudio

3 - Věk můžete naplnit balónky různých velikostí

Foto: Etsy

4 - Kovový obrys se často používá k výrobě písmen s balónky.

Foto: Balloonblowout

5 - Krásná kombinace zlatého obrysu s bílými balónky

Foto: Balloonblowout

6 - Balónky zvýrazní barevnou paletu oslavy

Foto: Kara's Party Ideas

7 - Dopisy s balónky ve venkovním prostředí

Foto: Kara's Party Ideas

8 - Číslo naplněné balónky a květinami

Foto: Balloonswow.com

9 - Slavnostní struktura bude mít úspěch ve fotoalbu

Foto: Neşeli Süs Evim- Skvělé nápady

10 - Růžové a bílé balónky sdílejí prostor s listy

Foto: Intagram/@balloonbarmtl

11 - Obrys byl vytvořen pomocí světelného řetězu

Foto: Pinterest

12 - Kombinace s dekonstruovaným balónovým obloukem dělá projekt ještě neuvěřitelnějším.

Foto: Pinterest

13 - Malé, barevné a stejně velké balónky

Foto: Recenze & amp; Výukový program

14 - Projekt, který spojuje radostné balónky a bambulky

Foto: Pinterest

15 - Mozaika s balónky v jemných tónech

Foto: Lulabelles

16 - Balónky stejné barvy, ale různých velikostí

Foto: Lulabelles

17 - Mozaika má dokonce několik mramorovaných balónků

Foto: Balónky Wow

18 - Každé písmeno má jinou barvu

Foto: Bond Party Supplies

19 - Věk oslavenkyně získal Minnieiny uši

Foto: Pinterest

20 - Čistá radost: Letra T s balónky v základních barvách

Viz_také: Malý balkon: 45 nápadů na výzdobu, které vás inspirují

21 - Na párty u bazénu vyniknou písmena s balónky

Foto: Balónky Wow

22 - Dva odstíny růžové vytvářejí na písmenech gradientní efekt.

Foto: Bond Party Supplies

Díky návodu, jak krok za krokem vyrobit balónková písmena, můžete tuto možnost využít a udělat svou oslavu ještě krásnější. Vyberte si tedy svou oblíbenou techniku a využijte ji v praxi s barvami a dekoracemi podle tématu vaší oslavy.

Pokud vás bavilo učit se používat měchýře, určitě se vám bude líbit, jak krok za krokem Dekonstruovaný balónový oblouk .
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.