Pozvánka na dětskou párty: 30 snadných a kreativních nápadů

Pozvánka na dětskou párty: 30 snadných a kreativních nápadů
Michael Rivera

Pozvánka na baby shower je pro organizaci akce zásadní. Bude zodpovědná za pozvání a informování přátel a rodiny na setkání. Přečtěte si článek a podívejte se na nejlepší nápady!

Organizace oslavy narození dítěte není tak jednoduchá, jak se zdá. Nastávající maminka musí myslet na všechny přípravy, jako je menu, výzdoba, hry, suvenýry a samozřejmě pozvánky.

Při výrobě pozvánky na plenkovou sprchu lze využít řadu nápadů. Kromě tradičních šablon k tisku existuje také možnost vyrobit si doma ručně vyráběné pozvánky.

Nápady na pozvánky na dětskou párty

Casa e Festa shromáždila nejlepší nápady na pozvánky na dětskou oslavu:

1 - Pozvánka na plstěnou plenu

Vytiskněte pozvánku jako obvykle. Pak z modré (pro chlapce) nebo růžové (pro dívku) plsti vyrobte malou plenku, která poslouží jako obálka. Zakončete ji kolíčky na látkové pleny.

2 - Pozvánka do alba

Technika scrapbooku, která se často používá k výzdobě obalů sešitů, se stává populární v oblasti DIY pozvánek na dětskou oslavu. Chcete-li tento nápad reprodukovat doma, stačí si opatřit zbytky látek, barevné papíry, lepidlo, nůžky a EVA.

Reprodukujte ilustraci, která se týká světa dětí nebo mateřství.

3 - Pozvánka ve tvaru láhve

Vystřihněte kousek papíru ve tvaru kojenecké láhve, přidejte informace o oslavě narození dítěte a přizpůsobte je podle svých představ. Pozvánku ještě zkrášlete mašlí ze saténové stuhy.

4 - Pozvánka ve formátu kombinézy

Vezměte si barevný karton, vyznačte si tvar dětské kombinézy a vystřihněte ji. Pak už stačí jen uvést informace o plenkové párty a snažit se, aby detaily byly dokonalé.

5 - Pozvánka se zapínáním

Co takhle simulovat oblečení dítěte zavěšené na prádelní šňůře prostřednictvím pozvánky. Na obrázku níže máme papírovou kombinézu ozdobenou skutečnými knoflíky a zavěšenou dřevěnými sponami. Super originální a snadno kopírovatelná.

6 - Pozvánka ve tvaru ponožky

Je něco roztomilejšího než dětská punčocha? Můžete si ji vyrobit na šicím stroji a do každého kousku vložit pozvánku.

7 - Pozvánka s vlajkami

K výzdobě pozvánky na dětskou oslavu lze použít barevné vlajky vyrobené z potištěné látky nebo EVA.

8 - Pozvánka s korunkou

Pokud hledáte pozvánku na dětskou oslavu pro princezny, podívejte se na nápad níže. Šablona je dodávána s korunkou ze žluté plsti.

9 - Otevřená pozvánka

Dětská hra může také vytvořit jinou pozvánku na plenkovou sprchu, jako je tomu v případě otevřeného-uzavřeného skládání. Jen nezapomeňte uvést všechny důležité informace pro hosta.

10 - Pozvánka s kočárkem

Chcete-li si vyrobit jednoduchou pozvánku na dětskou oslavu, stačí si koupit barevné desky EVA a vystřihnout kousky, které tvoří kočárek. Inspirujte se obrázkem níže:

11 - Pozvánka s čajovým sáčkem

Použijte čajový sáček, abyste pozvánku vylepšili a učinili ji symboličtější. Tento návrh je vhodný pro ty, kteří si hned na začátku přejí překvapit hosta zvláštním "pohoštěním".

12 - Pozvánka s čápem

Došly vám nápady na vytvoření Pozvánka na oslavu narození dítěte E.V.A.? Pak se nechte inspirovat nápadem uvedeným níže. Obrázek zobrazuje čápa nesoucího dítě a může posloužit jako inspirace.

13 - Pozvánka s kraftovým papírem

Kraftový papír se hojně používá k výrobě pozvánek v rustikálním stylu. Jeho výhodou je, že je velmi levný a působí velmi pěkně.

14 - Pozvánka s ultrazvukem

Chcete-li pozvánce dodat osobní nádech, zkuste přidat fotografii ultrazvukového snímku dítěte. Tento nápad je jednoduchý, kreativní a slibuje, že vaše hosty potěší.

Viz_také: Jak pečovat o kokosový ořech? 5 tipů

15 - Pozvánka s močovým měchýřem

Napište na měchýř vzkaz a umístěte ho dovnitř pozvánky. Požádejte osobu, aby ho nafoukla a přečetla si obsah. Tento interaktivní nápad, který má úspěch v zahraničí, přichází do Brazílie.

16 - Pozvánka ve tvaru ovečky

"Malé jehňátko" je jemné a nevinné téma, které dokonale ladí s návrhem dětské oslavy. Vsaďte na tento nápad a vytvořte tematické pozvánky.

17 - Pozvánka s tvarem dítěte

Existuje spousta nápadů na ručně vyráběné pozvánky na dětskou oslavu, jako je například dílo, které pomocí barevných papírů ztvárňuje novorozence zabaleného do deky.

18 - Pozvánka s látkou a knoflíkem

Chcete-li vytvarovat kočárek, vystřihněte kousek látky s potiskem ve tvaru Pacmana, pak na dno přilepte dva knoflíky a vytvoříte jednoduchou a levnou dekoraci pro pozvánku na dětskou oslavu.

19 - Věšení oděvů

Na obálce pozvánky je dětské oblečení zavěšené na prádelní šňůře, což signalizuje příchod nového člena rodiny.

Viz_také: Jak si doma vytvořit psí koutek? 44 nápadů

Foto: etsy

20 - Kolíky

Špendlíky lze kreativním způsobem použít na obálku pozvánky na dívčí nebo chlapeckou oslavu narození dítěte.

Foto: Pinterest/Caroline de Souza Bernardo

21 - Zdobené knoflíky

Jemná, ručně vyrobená pozvánka, na které jsou rodiče a dítě vyobrazeni pomocí knoflíků v modré a růžové barvě.

Foto: Pinterest / Just Get Better - Talita Rodrigues Nunes

22 - Ovce

Rozhýbal vás trend dětských oslav s motivem oveček a můžete si vyrobit ručně vyráběné pozvánky s tímto motivem. Kupte si EVA a nechte svou kreativitu promluvit hlasitěji.

23 - Horkovzdušný balón s medvídkem

Na obálce této pozvánky je horkovzdušný balón vyrobený z kousků barevného papíru. Uvnitř balónu je silueta medvídka.

Foto: So Feminine

24 - Malé nohy

Co může být roztomilejšího a jemnějšího než dětské nožičky? Můžete se jimi inspirovat při výrobě krásného ručně vyrobeného obalu na pozvánku.

25 -Baby

Mini klipy drží písmena na prádelní šňůře a tvoří slovo "Baby". Je to jednoduchý a kreativní nápad na obal pozvánky na dětskou oslavu.

26 - Mobilní telefon

Mobilní telefon je nepostradatelnou součástí dětského pokoje. Proto také slouží jako inspirace pro originální výzdobu obálky pozvánky.

Foto: Splitcoaststampers

27 - Kočárek

Pomocí skládání papíru můžete vytvořit dokonalý kočárek, který ozdobí obal pozvánky.

Foto: Pinterest/Elle Patterson

28 - Čistá pozvánka

Dětské oblečení visící na prádelní šňůře se barevně opakuje se zbytkem obálky pozvánky.

Foto: Splitcoaststampers

29 - Dítě zabalené do deky

Mezi mnoha pozvánkami na dětskou oslavu zvažte tuto okouzlující možnost, která má na obálce dítě zabalené v dece.

30 - Čáp

Na obálce je čáp, který nese balíček se jménem dítěte.

Fráze pozvánky na dětskou párty

  • Já, maminka a tatínek na vás čekáme na mé plenkové párty, která se bude konat____/____/______ , v __ hodin.
  • Lidi, už tam skoro jsem! Máma s tátou na vás čekají na mou plenkovou sprchu.
  • Ještě jsem ani nedorazil a už mám chuť se bavit!
  • [jméno dítěte] přichází, aby učinil náš život barevnějším a okouzlujícím.
  • S velkou láskou plánujeme příchod našeho miminka a chceme, abyste byli součástí tohoto okamžiku.
  • Čekám tě na své oslavě narození dítěte! Budu tě oslavovat tady v maminčině bříšku.
  • Brzy přijedu, ale nejdřív chci, aby ses připojila k mamince a tatínkovi na mé oslavě narození dítěte.

Pozvánka na dětskou oslavu k úpravě

Ať už se jedná o jednoduchou online pozvánku na oslavu narození dítěte, nebo o pozvánku k vytištění, můžete se spolehnout na software pro personalizaci informací. Dobrým tipem je Canva.com, která má ve své bezplatné verzi řadu zajímavých funkcí.

Níže jsme shromáždili několik šablon, které můžete použít při vytváření pozvánky na oslavu narození dítěte:

Duhová pozvánka na dětskou párty

pozvánka na dětskou párty safari

Pozvánka na dětskou párty s medvídkem

Pozvánka na dětskou oslavu s mraky a hvězdami

Pozvánka na čaj se sloními plenkami

Pozvánka na dětskou párty pod mořem

Jak vyrobit ručně vyráběné pozvánky na dětskou oslavu?

Pokud se chcete naučit, jak vyrobit pozvánku na dětskou oslavu ve tvaru plenky, podívejte se na toto video od Any Franzini.

Po výběru krásné a kreativní pozvánky na oslavu narození dítěte nezapomeňte, že by měla obsahovat základní informace o setkání. Uveďte jméno matky, jméno dítěte, místo konání, datum, čas a požadované "pohoštění".

Nyní je čas naplánovat, co se bude podávat na dětské oslavě.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.