Narozeniny s fotbalovým tématem: viz 32 nápadů na party

Narozeniny s fotbalovým tématem: viz 32 nápadů na party
Michael Rivera

Narozeninová oslava s fotbalovou tématikou je současnou senzací mezi dětmi, které milují tento sport. Téma nabízí volnost při vytváření různých barevných kombinací a dokonce i prozkoumávání venkovních prostor.

Fotbalová výzdoba může obsahovat prvky, které nám tento sport připomínají, jako je hřiště, síť, míč, kopačky a další předměty. A nezapomeňte, že při výzdobě oslavy je třeba brát vážně osobnost oslavence (včetně jeho srdečního týmu).

Narozeninové nápady s fotbalovou tematikou

Oslava s fotbalovou tématikou je nadčasová, zábavná a nabízí mnoho možností výzdoby. "Mistrovským tahem" může být inspirace oblíbeným týmem oslavence nebo oslavenkyně nebo dokonce mistrovstvím, jako je tomu v případě oslavy s fotbalovou tématikou. Světový pohár Kromě toho je téma "Vintage Football" také dobrou možností, jak se odpoutat od zjevného.

Casa e Festa našla nejlepší nápady na narozeninové oslavy s fotbalovou tematikou:

1 - Mini čokoládové koláčky

Při prostírání hlavního stolu nezapomeňte na brigadeiros de copinho. Při zdobení jednotlivých sladkostí nezapomeňte použít zelené cukrovinky symbolizující trávník.

2 - Hlavní stůl

Na obrázku níže máme stůl vyzdobený fotbalovou tematikou. Kromě tematického dortu má ozdobná písmena (která tvoří slovo "GOOOL") a mnoho prvků v zelené barvě. Nechybí ani látkové panenky inspirované hráči a některé rostliny, jako je tomu v případě bukvic a sukulentů.

3 - Míče a trofeje

Existuje mnoho jednoduchých a levných nápadů na vylepšení fotbalového tématu, například použití míčů a trofejí v dekoraci. Na následujícím obrázku vidíte míče uvnitř dřevěné krabice a trofej šampiona na hlavním stole.

4 - Personalizovaná trička

Objednejte si fotbalová trička s personalizovaným jménem oslavence nebo oslavenkyně a vyberte místo na oslavě, kde z nich uděláte šňůru na prádlo a zavěsíte je.

5 - Mini trofeje

Pokud hledáte narozeninové dárky s fotbalovou tematikou, máme pro vás kreativní návrh, který se vejde do kapsy: překvapte své hosty miniaturními trofejemi a do každé z nich vložte čokoládový míč.

6 - Tématické krabičky na oběd

Můžete si ho přizpůsobit fotbalovému motivu a do každého marmitexu vložit sladkosti. Na konci oslavy ho dejte dětem jako dárek. Podívejte se na fotografii níže a inspirujte se.

7 - Pozadí hlavního stolu

Existují různé způsoby, jak personalizovat pozadí hlavního stolu, jedním z nich je vytvoření fotbalového hřiště. Pruhy můžete nakreslit bílou křídou na tabuli nebo dokonce personalizovat kus zeleného papíru s těmito značkami. Je to mnohem jednodušší než panel s balónky, že?

8 - Cupcakes

Dortíčky s fotbalovou tematikou slibují, že hlavní stůl bude zdobit více rozmarů. Dobrým nápadem, jak sladkosti ozdobit, je simulovat trávník zelenou polevou a poté zakončit "malými míčky".

9 - Skleněný filtr

Skleněný filtr se objevuje prakticky na všech dětských oslavách. Přizpůsobte si tento předmět podle tématu oslavy a použijte ho při výzdobě.

10 - Fotbalové kopačky z MDF

MDF desky se hodí při výzdobě dětské oslavy. Můžete z nich například vyrobit malé fotbalové kopačky a ozdobit jimi hlavní stůl, jak je znázorněno na hlavním stole.

11 - Síťka na míče

Ze stropu, přesněji nad hlavní stůl, můžete zavěsit síť. Do této sítě umístěte několik míčů, jak ukazuje obrázek níže.

12 - Balónky

Na dětské oslavě s fotbalovou tematikou nemohou chybět balónky, zejména ty modely, které imitují fotbalové míče. Aby byla kompozice krásnější a modernější, použijte k nafouknutí každého balónku plynné helium.

13 - Personalizované visačky

Pokud na dětské oslavě podáváte občerstvení, ozdobte každou svačinu fotbalovou visačkou. Tento nápad je jednoduchý, praktický, levný a zaručuje úžasný výsledek výzdoby.

14 - Sladkosti na venkově

Pokud nevíte, jak sladkosti na stůl rozmístit, pak je tipem umístit je na jakési falešné fotbalové hřiště. Bude to hra "brigadeiros" proti "beijinhos". Co vy na to?

15 - Střed stolu

Středobod dětské oslavy s fotbalovou tematikou nemusí být nijak převratný, právě naopak. Můžete vsadit na velmi jednoduchý nápad: umístěte míč na zelený povrch (může to být skutečná tráva nebo zelený krepový papír). Stůl si zaslouží také speciální ubrus, jako je tento kostkovaný model.

16 - Dort

Dort inspirovaný fotbalovým tématem může být fiktivní nebo skutečný. Mezi nejzajímavější nápady patří dort se zeleným těstem a několika malými kuličkami uvnitř (jako Piñata Cake).

17 - Personalizované láhve

Doba, kdy děti používaly jednorázové kelímky, je pryč. Nyní se jim velmi líbí personalizované láhve. Tento model láhve se zelenou barvou, fotbalovou etiketou a píšťalkou slibuje, že bude u malých hostů hitem.

18 - Rámečky se siluetami hráčů

Pokud hledáte dekorace s fotbalovou tematikou, máme pro vás tip: použijte obrázky se siluetami hráčů na výzdobu hlavního stolu nebo jakéhokoli rohu večírku.

19 - Super Bowl

Kromě tradičního fotbalu na hřišti se můžete inspirovat i Super Bowlem, hlavní ligou amerického fotbalu ve Spojených státech.

20 - Dvorek

Má váš dům krásný dvorek s trávníkem? Pak použijte toto pozadí ke komponování pozadí hlavního stolu. Je to jednoduchý nápad, ale na fotografiích vypadá úžasně.

21 - Dekonstruovaný oblouk

Tento dekor má dekonstruovaný balónový oblouk Používejte měchýře v zelené, bílé a černé barvě.

Viz_také: Zdobení malého gurmánského prostoru: 36 jednoduchých a snadných nápadů

22 - Skutečná trofej

Co takhle použít skutečnou trofej? Bude to senzace hlavního stolu.

23 - Kulatý panel

Kulatý panel pokrytý zelení je vrcholem této výzdoby. K modernímu vzhledu večírku přispívá také nápis a duté stoly.

24 - Samambaia

V narozeninové výzdobě jsou vítány všechny zelené prvky, stejně jako v případě listí. Vyhraďte si místo pro kapradí.

25 - Barevný návrh

Tento večírek se nedrží zelených, černých a bílých barev, ale volí pestřejší a veselejší paletu, aby rozveselil malé hosty.

26 - Knoflíkový fotbalový stůl

Pro hosty lze využít stůl na knoflíkový fotbal.

27 - Oblíbené týmy

V tomto nápadu se oslavencovy oblíbené týmy staly inspirací pro výzdobu (Gremio, Paris Saint-Germain, Juventus, Barcelona a Real Madrid). Můžete tedy kombinovat odkazy.

Viz_také: Moderní koupelny: podívejte se na tipy, trendy a inspirace

28 - Panel ve tvaru koule

Kulaté panely jsou na dětských oslavách velmi oblíbené. Co takhle vytvořit panel ve tvaru fotbalového míče?

29 - Dekorace stolu

Kreativní středový prvek z převrácené koule a trávy.

30 - Dřevěné bedny

Dřevěné bedny jsou ideální pro ozdobení spodní části hlavního stolu. Můžete je použít k umístění fotbalových bot, míčů a dalších předmětů používaných při sportu.

31 - Jednoduchost

Jednoduchý dort na oslavu narozenin malého korintského chlapce.

32 - Personalizované plechovky

K vytvoření květinové výzdoby na narozeninové oslavě byly použity hliníkové plechovky.

Užijte si návštěvu a podívejte se na další vysoce kvalitní témata dětských večírků pro rok 2020.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.