Narozeninové oslavy inspirované seriály: podívejte se na 21 témat

Narozeninové oslavy inspirované seriály: podívejte se na 21 témat
Michael Rivera

Obsah

Pokud milujete sitcomy, určitě máte seznam pořadů, které si nikdy nenecháte ujít. Strávíte několik sezón maratonem sledování jednotlivých dílů, a proč svou vášeň nepřenést i mimo malou obrazovku? Proto vznikl nápad na narozeninové oslavy inspirované sitcomy.

Jedná se o moderní, zajímavou alternativu, která se spojuje s fanoušky, takže vypadá skvěle pro dospělé, teenagery a mladé lidi, ale nic nebrání tomu, aby byla použita pro narozeniny dětí Podívejte se na dnešní tipy.

Dekorace pro narozeninové oslavy inspirované seriálem

Stále častěji se objevují videostreamy, jako je Netflix. Není nic lepšího než relaxovat při sledování dobrého sitcomu, takže skvělou možností je vytvořit výzdobu na večírek inspirovanou seriálem.

Kromě toho, že je to kreativní, je to také zábavný způsob, jak přinést chuť oslavence nebo oslavenkyně do vašeho výjimečného dne, takže zde je to, co je pro vás nezbytné, abyste na toto datum vytvořili nádhernou organizaci.

Plakáty nebo obrazy

Vizuální prvky, které odkazují na seriál, jsou ve vaší výzdobě zásadní, takže není nic lepšího než mít památné scény, fotografie oblíbených postav a nejznámější hlášky z děje.

Pak už jen stačí tyto odkazy proměnit v dekorativní plakát nebo obrázky, které budou tvořit scenérii. Obraz protagonistů může být na plakátě nebo na obrázku. topper na dort Vyberte si tedy obrázky, které se vám líbí nejvíce.

Nakonec lze obrázky a plakáty použít k tomu, aby byl pokoj nebo dům oslavence ještě stylovější a v náladě jeho oblíbeného seriálu.

Personalizované pozvánky

Celá organizace oslavy začíná pozvánkami, takže nesmí chybět zvolené téma. Využijte tedy již vybrané fotografie, abyste hosty ještě více nadchli pro toto dlouho očekávané datum.

Můžete vytvořte si bezplatnou online pozvánku Pokud chcete dosáhnout ještě zajímavějšího efektu, můžete nápad poslat do tiskárny a požádat ji o grafické zpracování a tisk.

Personalizované předměty

Můžete přidat personalizované prvky, které souvisejí s dějem seriálu. Jako příklad můžete použít masky Salvadora Dalího pro seriál. Dekorace La Casa de Papel nebo slavný žlutý rámeček ze seriálu Přátelé.

Kromě vizuální části si můžete vybrat také skladby, které se kromě úvodního tématu objevují v seriálu. Jisté je, že váš seznam skladeb bude ideální pro všechny, kteří se do tématu vaší party zapojí.

Speciální suvenýry

Suvenýry jsou těmi detaily, díky kterým si vaši hosté budou večírek navždy pamatovat. Proto je exkluzivní dárek skvělou volbou, jak tento den co nejlépe uzavřít.

Pak můžete nabídnout hrnky s běžnými frázemi a výroky jejich oblíbených postav. Podle stejného nápadu můžete darovat také personalizované polštářky nebo klíčenky.

Pokud jste si již oblíbili naučené tipy, ještě více si užijete pohled na hotové dekorace, na stůl, na dort, dekonstruovaný balónový oblouk v barvách tématu a dalších prvcích, které má každá série.

20 témat narozeninových oslav inspirovaných seriály

Pro vás, kteří chcete získat více inspirace pro umístění témat na večírek, jsou tyto nápady vše, co potřebujete. Koneckonců, když vidíte výzdobu, je snazší pochopit, které prvky série můžete reprodukovat a přizpůsobit oslavě. Jdeme na to?

1 - seriál Grey's Anatomy je skvělým lékařským tématem pro vaši party

Foto: Montando Minha Festa

2 - Přátelé je klasika, která bude jistým hitem

Foto: Pinterest

3 - Pokud chcete něco výraznějšího, vsaďte na téma Stranger Things.

Foto: Fábula Fotografia Infantil

4 - Pro milovníky fantastických příběhů jsou Upíří deníky tou správnou volbou.

Foto: Pinterest

5 - Po stejné linii je Supernatural jedním z nejoblíbenějších seriálů.

Foto: Pinterest

6 - Hra o trůny je skvělý nápad pro narozeninové oslavy

Foto: Pinterest

7- Pro ty, kteří mají rádi témata spojující inteligenci a komedii, je na výběr Teorie velkého třesku.

Foto: Diy Parties Channel

8- Dalším originálním tipem na narozeniny je oslava La Casa de Papel.

Foto: Pinterest

9- Co takhle přivést na oslavu lukostřelce?

Foto: Pinterest

10 - Flash, jeden z nejoblíbenějších superhrdinů, se bude skvěle hodit k narozeninám dětí i dospělých.

Foto: Artes Clean

11- Postapokalyptická doba přináší mnoho nápadů na výzdobu s tématem The Walking Dead.

Foto: Cettolin Festas & Events

12- Zaklínač si získal mnoho fanoušků, od knih přes hry až po velké plátno.

Foto: Ana's Cake

13- Sex ve městě je klasický nápad pro milovníky seriálu

Foto: Simply Chic

14- Móda, krása a spousta intrik je tváří seriálu Gossip Girl

Foto: Pinterest

15- Breaking Bad je vynikající pro ty, kteří milují chemii a příběh plný emocí.

Foto: Pinterest

16- S jemnou výzdobou udělá Anne With An E z vašich narozenin zábavu.

Foto: Amoratelier

17- Sherlock přináší zápletku nejslavnějšího detektiva na světě, skvělá sázka na narozeninové oslavy inspirované seriálem.

Foto: Vila Coruja

18- Pokud jste milovníci sci-fi, zamilujete si téma Doctor Who.

Foto: Doodle Craft

19- Dalším kreativním nápadem je použít jako referenci seriál Jak jsem poznal vaši matku.

Foto: Fada Madrinha Festas

20- Konečně, Rick a Morty přináší na vaši oslavu vědu a spoustu komedie

21 - Seriál Dexter také přináší neuvěřitelnou výzdobu k narozeninám.

Foto: Pinterest

S tolika neuvěřitelnými návrhy na narozeninové oslavy inspirované seriály bude těžkým úkolem vybrat si mezi svými oblíbenými sériemi. Proto už teď oddělte narážky, které se vám líbily nejvíc, a zapište si tyto nápady, abyste je mohli uvést do praxe!

Pokud se vám tento způsob využití televizních pořadů k oslavám líbí, jistě si zamilujete i filmová témata, jako např. Večírek Harryho Pottera .
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.