Narozeninová výzdoba pro 15leté: tipy na SUPER párty

Narozeninová výzdoba pro 15leté: tipy na SUPER párty
Michael Rivera

Co takhle proměnit večírek v nezapomenutelnou oslavu? Abyste to dokázali, musíte vynaložit velké úsilí na výzdobu 15. výročí. Každý detail události by měl odhalit závazek ke kreativitě a osobním preferencím oslavenkyně.

Patnácté narozeniny hrají v životě dívky proměnlivou roli. Znamenají definitivní přechod z dětství do dospívání. Na počest této velké změny dívky obvykle pořádají debutantský večírek, který může mít tradičnější nebo modernější styl, vše závisí na preferencích každé oslavenkyně.

Výzdoba 15. výročí musí odpovídat stylu oslavenkyně (Foto: Divulgação)

Uspořádání sladké oslavy patnáctin vyžaduje spoustu příprav: je třeba promyslet místo konání, pozvánky, atrakce, jídlo a pití a samozřejmě i nejvhodnější výzdobu pro tuto příležitost.

Viz_také: Poznejte druhy pepře a jejich použití při vaření.

Nápady na výzdobu k 15. narozeninám

Oddělili jsme několik tipů na výzdobu k 15. narozeninám, podívejte se na ně:

Výběr tématu

Prvním krokem při plánování výzdoby oslavy 15. narozenin je výběr tématu. Oslavenkyně by se měla s tématem ztotožnit, tj. nemůžete vybrat něco, co odvádí pozornost od její osobnosti.

Existuje mnoho nápady na témata Patří mezi ně: Las Vegas, Rockstar, Indián, Havaj, Alenka v říši divů, Kino, 60., 70., 80. léta, Začarovaná zahrada, Paříž, Továrna na čokoládu a Pláž.

Některá témata jsou u debrujárů velmi oblíbená, například téma Galaxy, Tropické a Neon.

Definujte barvy

Když už je téma zvoleno, je čas definovat barevnou paletu oslavy. V ideálním případě by ve výzdobě měly vyniknout dva nebo tři odstíny, které respektují návrh tématu a preference oslavenkyně. Vedlejší barvy se zase mohou objevit v menších detailech.

Rozhodněte se pro místo konání

Každý detail výzdoby budete moci naplánovat až poté, co se seznámíte s místem konání. Dobře odhadněte prostor, protože v některých případech může architektura znehodnotit zvolené téma. Dalším důležitým faktorem je zohlednit počet hostů.

Obsazení prostoru

Místo toho, abyste zabírali veškerý prostor stoly a židlemi, můžete být trochu kreativnější a investovat do salonků. Tyto odpočinkové zóny jsou obvykle vybaveny pohodlnými pohovkami, pufy a polštáři a představují skutečnou výzvu k povídání, flirtování a odpočinku. Je také velmi důležité vyhradit prostor pro hlavní stůl a taneční parket.

Stoly pro hosty

Pokud je večírek určen především pro mladé lidi, můžete se zcela obejít bez stolů a židlí. Na druhou stranu, pokud jsou na seznamu hostů dospělí, vyplatí se vyčlenit místnost pro toto ubytování.

Stoly pro hosty lze ozdobit květinovou výzdobou, balónky s héliem nebo malými osvětlenými reflektory. Je také nezbytné investovat do sofistikovaného nádobí, příborů a sklenic.

Hlavní stůl

S již definovaným tématem a barvami je snazší připravit dokonalý stůl pro oslavu 15. narozenin. Vybraný kus nábytku by měl být velký, vyrobený ze dřeva nebo skla. Ubrus je zbytečnou položkou.

Střed stolu by měl zaujmout krásný dort, jemně zdobený podle tématu. Velmi důležité je také uspořádat jemné sladkosti na důmyslných podnosech, které mohou mít více než jednu úroveň, aby se dobře využil prostor. Nápady na výzdobu tím nekončí: vsaďte na vysoké vázy s květinami, věže z dortíků, předměty související s tématem a strategické osvětlení.

Nábytek a předměty

Pokud je místo konání oslavy patnáctých narozenin velmi rozlehlé, vyplatí se při výzdobě pracovat s nábytkem a předměty. Příborníky a komody jsou některé kusy, které lze použít, pokud jsou zajímavé pro téma akce.

Pokud jde o dekorativní předměty, které jsou hitem dekorací, stojí za to vyzdvihnout malé klece, lucerničky, rámečky na fotografie, ozdobné dopisy, knihy a břidlice.

Závěsné girlandy

Debutantský večírek si zaslouží také závěsnou výzdobu, kterou tvoří lustry, moderní lampy, závěsné svíčky, látky nebo třeba průhledné lahve s květinami. Snažte se do ní zakomponovat dekorace, které mají více společného s navrhovaným tématem.

Viz_také: Dekorace pro mladé: 25 kreativních a zábavných nápadů

Inspirativní trendy, ke kterým se můžete připojit nyní!

Uvedli jsme prvky, které jsou ve světě oslav 15. narozenin trendy. Podívejte se na ně:

Dekonstruované balónové oblouky

V tomto typu kompozice jde o kombinaci balónky Dalším tipem je smíchat čerstvou zeleň a květiny s měchýři. Vypadá to krásně, moderně a uvolněně!

Nábytek s otevřenými zásuvkami

Starožitný nábytek, zejména komody a příborníky, si zaslouží místo v interiéru. Otevřené zásuvky můžete využít i k vystavení předmětů na večírek.

Mini stůl

Při oslavách 15. narozenin se vyplatí nahradit tradiční velký stůl mini stolkem. Tento trend bojuje proti přebytkům a lze ho vylepšit různými způsoby, například použitím starožitného nábytku a zaoblených postranních stolků.

Malé koláče

Velké, stupňovité dorty už nejsou tak oblíbené jako dříve. Nyní je trendem zdobit hlavní stůl malými, jemnými a nápaditě zdobenými dorty. Mezi mladými lidmi vítězí techniky jako nahý dort a dort s kapáním, stejně jako zdobení skutečnými květy a listy.

Ozdobná písmena

Dekorativní písmena, ať už osvětlená, nebo ne, vypadají ve výzdobě úžasně. Mohou být přítomna na hlavním stole nebo v jakémkoli jiném rohu večírku.

Světla

Jedním ze způsobů, jak rozzářit hlavní stůl, je použití světelných šňůr, které lze zavěsit na zadní desku. Dalším tipem je použití lamp, které prostor ozdobí a osvětlí.

Boho Chic

Na vzestupu je styl Boho Chic se spoustou snových filtrů, peří, květin a přírodních prvků. Je to ideální téma pro venkovní večírky.

Líbily se vám návrhy na výzdobu k 15. narozeninám? Napište nám do komentáře, co si o tom myslíte.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.