Jednoduchá výzdoba Batmana: +60 inspirace pro dětskou párty

Jednoduchá výzdoba Batmana: +60 inspirace pro dětskou párty
Michael Rivera

Hledáte nápady na jednoduchá dekorace Batman Zde vám ukážeme několik skvělých a snadno vyrobitelných. Podívejte se na ně!

Hrdinové byli vždycky trendem na dětských oslavách, to se nedá popřít. Ale víme, že v posledních deseti letech se díky upgrade filmů v kinech, přičemž remaky Děti (i dospělí!) mají stále více možností, jak se bavit, oblékat a inspirovat.

Jedním z nejoblíbenějších hrdinů je určitě Batman Netopýří muž je jednou z nejoblíbenějších postav na světě a barvy pro párty s netopýří tématikou jsou opravdu skvělé: pokud dříve měli "volno" jen chlapci, dnes se z něj mohou těšit dívky také milují téma hrdinů Četné znaky a odpovídající barevné odstíny jsou unisex.

Inspirativní nápady pro jednoduchý dekor Batman

Dále se podíváme na to, jak sestavit jednoduchou výzdobu inspirovanou Batman podle různých možností a inspirací:

Pozvánka na párty Batman

Víme, že očekávání pro stranu začíná s pozvánka Koneckonců právě s ním bude mít host představu o tom, jak se obléknout, co přinést, jaké bude téma a následně co má oslavenec nebo oslavenkyně rádi. To je dobré pro každou situaci a každý se cítí výjimečně, když je pozván na oslavu!

Pozvánka z černého a žlutého kartonu (Foto: Divulgação)

V takovém případě si při zasílání pozvánky pamatujte několik základních pravidel:

  • Jasné informace (nejlépe na jednoduchém pozadí, bez kreseb, aby lidé pochopili datum, čas, místo atd.);
  • Ujasněte si téma večírku, aby lidé věděli, co mají očekávat (pokud nechcete udělat něco překvapivého);
  • Přidejte podrobnosti: mohou jít děti v kostýmech? dospělí také? v kolik hodin oslava končí? atd. Tyto podrobnosti jsou důležité, aby si každý mohl naplánovat co nejlepší účast;
  • Uveďte věk dítěte, aby lidé věděli, jaký dárek mají přinést;
  • Pokud chcete od hostů potvrzení, abyste mohli zorganizovat veškerá opatření, vyhraďte si poslední řádek pozvánky a požádejte je, aby potvrdili (e-mailem, přes WhatsApp, událost na Facebooku), zda hosté přijdou, nebo ne.
  • Využijte a zneužijte kreativitu! I když pořádáte obyčejnou oslavu, nezapomeňte zkontrolovat pozvánku, přece jen je to výjimečné datum, ne?

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí v dnešní době dává přednost zasílání pozvánek přátelům a rodině prostřednictvím WhatsApp nebo Facebook pozvánku můžete vytvořit na svém počítači nebo dokonce na mobilním telefonu pomocí aplikace jako je například PhotoGrid.

Pozvánka Batman k úpravě a tisku. Stačí uvést informace o narozeninách a je hotovo (Foto: Divulgação)

Nemusíte být odborník Můžete si pořídit nějaké hotové příklady a upravit data. Nebo si můžete najmout externistu, který vám udělá grafiku a obrázek vytiskne doma.

Variace na téma

Zde je inspirací Batman, ale s rozmanitými nápady: Minions, Lego atd. Použijte tiskárnu a vytvořte girlandy a řetězy, které kreativním způsobem ozdobí stůl. Tyto motivy se obvykle používají pro malé děti, protože milují panenky v kostýmech.

Vždy se předem rozhodněte, jakou linii budete sledovat. Pokud si například vyberete Lego, které je u dětí velmi oblíbené, měla by se celá oslava držet stejné linie. U Mimoňů je to stejné. Dort, balonky, pozvánka atd. Vše by mělo být v souladu s tématem, které si oslavenec nebo oslavenkyně předem vybrali.

Viz_také: Můžete před vstupní dveře umístit zrcadlo?

Batman: Vzory a vystřihovánky

Mezi možnosti jednoduchých batmanovských dekorací patří i ty, které si můžete vyrobit doma z krepového papíru, kansonu a kartonu. Protože ne každý má vybavení nůžkami, je nejlepší využít ve svůj prospěch internet.

Vyhledávání formy různých velikostí vystřihnout malé netopýry a z krepového papíru vytvořit rámečky jako na obrázku níže:

Všimněte si, že černé pozadí zvýrazňuje žluté balónky. Všechno na stole je. na papíře a snadno nalezitelné online I bez dortu a panenek byste získali jednoduchou a nádhernou výzdobu Batmana!

Níže je další příklad malých kousků papíru pro brčka. Jen detail, který dělá rozdíl!

Batman Cake Toppers

Na dětských oslavách se stále více prosazují toppery na dorty. Dříve bylo běžné, že závěrečným dotykem dortu byla pouze ozdobená svíčka, ale v dnešní době jsou nápady stále rozmarnější! Níže uvedené krásné inspirace jsou toppery na dorty:

V této inspiraci je topper na dort vyroben ze šablony vyříznuté z EVA. K jeho upevnění byly dílky přilepeny na grilovací tyčinky. Výřez musí být v tomto případě dokonalý, aby byl topper velmi rovný. Pokud nemáte s EVA mnoho zkušeností, můžete stejný model vyrobit z kartonu nebo lepenky.

Podrobnosti a suvenýry

Suvenýry nemusí být drahé, aby děti potěšily. Některé příklady se dají snadno vyrobit a materiál je relativně levný.

Známé průhledné plastové vaničky a sklenice snadno seženete v obchodech s párty a také v supermarketech, v odděleních plastů a jednorázových výrobků. K jejich naplnění můžete koupit jednoduché sladkosti ve velkých baleních, které vydají hodně a jsou ekonomické.

V níže uvedené inspiraci můžete vidět několik nápadů na suvenýry, které po gratulaci zabaví děti a také na sestavení dortového stolu před tímto výjimečným okamžikem.

Všimněte si, že štítky lze vyrobit doma, vytisknout na počítači, použít samolepicí papír, který snadno seženete v papírnictví. Jsou to krásné detaily, které na batmanovské party udělají rozdíl, ale jejichž výroba nestojí mnoho.

Narozeninové měchýře Batmana

Oficiální barvy v jednoduchá dekorace Batman Složení party můžete vytvořit především z těchto dvou barev, ale nic vám nebrání přidat další, pokud si to přejete.

Protože má ale paleta postaviček velmi výrazné barvy, je ideální to s nimi nepřehánět, abyste výzdobu nepřetížili. Skvělým tipem je rozdat hostům, a to i dospělým, masky z černého EVA, aby se všichni dostali do party nálady!

V inspiraci nástěnné malby výše byly pro kompozici dekorace použity pouze balónky. Oslavenec nakonec vytvořil skvělé prostředí pro fotografie a hosté se touto možností jistě bavili. Nástěnná malba však mohla být umístěna také za dortovým stolem a určitě by také fungovala!

Můžete použít specifické balónky nebo i obyčejné barevné balónky a také skutečné balónky, které pomohou ozdobit dort a stoly hostů.

Ve výše uvedené inspiraci byly použity barvy Batmana a také jeho úhlavního nepřítele Jokera, což si pohrává s dualitou obou osobností a také se zelenou a fialovou barvou.

Batman Party dorty

Dort je jedním z vrcholů výzdoby večírku. Pro kompozici stolu je natolik zásadní, že některé bufety dnes používají scénografické dorty, aby byl stůl ještě krásnější!

Tento trik můžete použít tak, že si koupíte umělý dort na ozdobu a hlavní dort necháte po částech servírovat hostům až po gratulaci, nebo necháte na stole skutečný dort od začátku (aby se všem sbíhaly sliny!).

V každém případě si zapamatujte několik detailů:

  • Vybírejte příchutě, které má oslavenec nebo oslavenkyně rádi! Zde je třeba respektovat názor oslavence nebo oslavenkyně. Předem si o tom promluvte a vyberte skvělou příchuť.
  • Pokud je ovoce smíšené, berte v úvahu, že některé děti nemusí mít rády velké kousky.
  • Čokoláda je klasika, ale pokud chcete něco jiného, myslete na příchutě, jako je například černý les nebo jahodové pusinky, které obsahují smetanu a ovoce.
  • Americké cukrářství je téměř jednotné, pokud jde o zdobené dorty, ale ne všichni hosté to ocení. Pokud chcete, sestavte malý dort s tímto typem úpravy a jiný, nezakrytý, použijte k rozdávání hostům.

Existuje také možnost použít rýžový papír na potažení dortu s motivem oslavy. Pak už stačí jen ozdobit boky, aby vypadal krásněji!

Další nápady Jednoduchá dekorace Batman

Níže najdete další inspiraci pro výzdobu vaší party s tématem Batmana, podívejte se na ni:

V této první inspiraci bylo vše vytištěno na běžné barevné tiskárně. Podívejte se na bohatost detailů a barev:

Měchýře byly umístěny na párty stojanech a stůl dostal dvoubarevný černobílý ubrus.

V další inspiraci máme jako dekoraci film "Batman vs. Superman", který umožňuje přidat oficiální barvy druhého hrdiny, takže stůl je barevnější, s červenou, modrou a červenou barvou.

Zde je inspirace pro jednoduchou domácí párty pro pár hostů s použitím vystřihovánek a koláží v barvách postavy:

Tento typ večírku je poměrně běžný ve Spojených státech, kde se lidé scházejí se svými kolegy doma na intimnější oslavu. Tipem je vyzdobit nábytek, který již v domě existuje, bez nutnosti zahrnout diferencovanou podporu pro sladkosti a dekorace.

Další možnost, jak si doma vyzdobit večírek, který vypadá naprosto nádherně:

Tip na popcorn se hodí i na domácí oslavu s přáteli, která zahrnuje "posezení v kině".

Jako pozadí pro hlavní stůl můžete použít hnědý papír, jen nezapomeňte doprostřed umístit symbol superhrdiny.

Uspořádejte krásný stůl na přivítání hostů. Pokud máte k dispozici dostatek peněz, nechte pro každé dítě vyrobit osobní skleničku. Bude to nezapomenutelný suvenýr:

A pokud nemáte dostatek peněz, nezoufejte, existuje spousta levných nápadů, které využívají recyklační techniky, jako je tento malý netopýr vyrobený z ruliček od toaletního papíru.

Lego Batman si rozhodně získal srdce dětí. Podívejte se, jak krásný je tento tématem inspirovaný stůl:

Personalizované tašky s barvami a symbolem Batmana jsou nezbytnou součástí každé dětské oslavy. Každá taška může obsahovat hračky a sladkosti.

Klasická výzdoba je založena na černé, žluté a šedé barvě. Atmosféru městského prostředí, typickou pro příběh o Batmanovi, zajišťují budovy.

V níže uvedené kompozici se objevují papíroví netopýři, transparenty a spousta tematických sladkostí.

Personalizované sklenice v barvách superhrdiny slouží jako nádoby na popcorn a občerstvení.

Motiv Batmana posloužil jako reference pro sestavení tohoto malého stolku. Vedle dortu se vyjímají cupcakes a pop cakes.

Talíře, brčka a dokonce i marshmallows... vše personalizované v barvách tématu a se spoustou netopýrů.

Znáte hračky oslavence Batmana? No, i ty mohou být součástí výzdoby. Podívejte se na tuto miniaturu superhrdiny mezi sladkostmi.

Tyto košíčky mají černou polevu a žlutý obal: vše, co souvisí s návrhem na oslavu!

Stůl obložený modrým ubrusem a s jednoduchým dortem uprostřed, umístěným na dřevěné bedně. Na vrcholu dortu je několik netopýrů.

Makronky jsou velmi oblíbené a na dětské narozeninové oslavě nemohou chybět. Vyberte si černé a žluté sladkosti.

Popové dorty s motivem Batmana. Jak byste si takovou pochoutku nezamilovali?

Buben na olej může být natřen černou barvou a stát se součástí jednoduché batmanovské dekorace.

Malý dort zdobený barvami a symboly Batmana. Je to dobrý nápad pro ty, kteří chtějí vsadit na americkou pastu.

Žlutý stůl v provensálském tvaru má vše, aby byl na narozeninové oslavě středem pozornosti.

Investujte do personalizovaných psacích potřeb, a to i při přípravě upomínkových předmětů. Tyto obaly přispějí k vzhledu oslavy.

V následující kompozici vynikají personalizovaná čokoládová lízátka, ozdobné nápisy a za vlasy přitažený podnos.

Nevíte, jak vyzdobit stoly pro hosty? Pak zvažte použití žlutých ubrusů a práci s balónky s héliem. Výsledek je úžasný!

Na následujícím obrázku bylo pozadí hlavního stolu vytvořeno s myšlenkou na městské prostředí. Není zde žádný dort, ale dvě na sebe položené černé krabice, které slouží jako podpěra pro cupcakes.

Průhledné sklenice s mandlemi, které můžete darovat jako suvenýr. Jen nezapomeňte obal personalizovat identitou tématu.

Během oslavy děti spálí spoustu energie a potřebují hydratovat své tělo. Tipem je rozdat tyto tematické lahve s vodou.

Zkuste je zakrýt černým papírem a nalepit na ně kousky žlutého papíru nastříhané na čtverce nebo obdélníky. Tam máte stavby na výzdobu hlavního stolu.

Při sestavování tácu se sladkostmi nezapomeňte na tabulku a zvýrazněte barvy tématu.

Prostřený stůl s různými odkazy na téma (včetně žlutých květin).

Střed narozeninového stolu zdobí krásný dort s Batmanem.

Viz_také: Jedlá tajoba: jak ji pěstovat a 4 recepty

Batmanovská párty s čistým a minimalistickým návrhem.

Papírové koule v šedé, černé a žluté barvě tvoří vzdušnou výzdobu dětské party s tématem Batman.

Stůl na obrázku níže má málo prvků, ale hodně stylu.

Personalizované obaly na suvenýry! Hosté si je zamilují.

Minimalismus má na večírku inspirovaném Batmanem své místo.

Čistá a moderní výzdoba, která zdůrazňuje černou a bílou barvu.

Černé balónky, netopýři a komiksy mohou ozvláštnit malý koutek oslavy.

Každý host může dostat masku Batmana, aby se dostal do atmosféry večírku.

Téma je velmi jemně zvýrazněno barvami a detaily.

Světelný nápis je vítaným doplňkem výzdoby večírku.

Kartonová pálka s věkem oslavence.

Hlavní stůl zdobený balónky, dortíky a vlajkami (v rámci minimalistického návrhu).

Každé místo bylo označeno velmi stylově a v souladu s tématem večírku.

Sklenice s cukrovinkami zvýrazňujícími barvy tématu.

Jak vidíte, existuje mnoho způsobů, jak sestavit jednoduchou výzdobu Batmana. Vše záleží na tom, kolik hodláte do své kompozice investovat a kolik hostů přijmete. Nezapomeňte však, že hlavní je, aby se všichni bavili a užili si to, takže i jednoduchá party se může stát nezapomenutelnou!

Má vaše dítě rádo superhrdiny? Pak mu určitě ukažte večírky s tématikou superhrdinů. Spiderman .
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.