Jednoduchá a levná narozeninová výzdoba: viz 110 nápadů

Jednoduchá a levná narozeninová výzdoba: viz 110 nápadů
Michael Rivera

Obsah

Ať už se jedná o narozeniny dítěte, teenagera nebo dospělého, tato data si zaslouží oslavit zábavnou a krásnou párty.

Nejlepším způsobem, jak uspořádat narozeninovou oslavu, aniž byste utratili spoustu peněz, je vsadit na nápady DIY (Do It Yourself). Existuje mnoho zajímavých tipů, jak zanechat akci krásnou, zábavnou a schopnou potěšit jak oslavence, tak hosty.

V této příručce, kterou připravila Home a party , naučíte se, jak vyzdobit jednoduché narozeniny, s ohledem na oslavy pro muže, ženy, děti a dospívající. Sledujte!

Jak vyzdobit narozeninovou oslavu za málo peněz?

1 - Výběr tématu

Každá oslava, jakkoli může být jednoduchá, může být založena na tématu, proto zvolte téma, které má co do činění s preferencemi oslavence nebo oslavenkyně. To se promítne do každého detailu a určí barevnou paletu.

2 - Uspořádejte večírek doma

Místo pronájmu sálu uspořádejte narozeniny doma. Například dvorek je ideálním prostorem pro venkovní oslavu.

3 - Vyhraďte si hlavní stůl

Nejdůležitějším bodem narozeninové výzdoby je hlavní stůl, který slouží jako opora pro umístění zdobeného dortu, sladkostí, květinové výzdoby a dekorací.

Pokud nemáte ubrus na zakrytí stolu, použijte kousky látky na výrobu zábradlí nebo si kupte TNT, což je druh levného materiálu, který lze použít různými způsoby k výzdobě večírku.

Podívejte se na video níže a zjistěte, jak sestavit jednoduchý narozeninový stůl:

4 - Vyrobte scénografický dort

Skutečný zdobený dort je úžasný, ale nakonec zatíží rozpočet na oslavu. Proto je jedním ze způsobů, jak ušetřit peníze, zvolit scénografický narozeninový dort, vyrobený z polystyrenu nebo kartonu.

5 - Přizpůsobení panelu

Na pozadí hlavního stolu může být panel. Pomocí šablon s nápisy můžete napsat jméno oslavence nebo oslavenkyně. Můžete také použít krásný balónkový oblouk.

Tím možnosti nekončí. V závislosti na tématu večírku můžete panel zkomponovat také z palet nebo závěsů z krepového papíru.

6 - Vyzkoušejte středový prvek

Rozhodli jste se přijímat hosty u stolů? Pak nezapomeňte každý stůl ozdobit speciální dekorací. Můžete postavit vázu s lízátky nebo znovu použít skleněné lahve a hliníkové plechovky. Využijte svou kreativitu!


Jednoduchá dětská narozeninová výzdoba

Dětská oslava může být inspirována oblíbenou kreslenou pohádkou dítěte nebo jednoduše žádnou postavičku nepoužít. Druhá možnost je ideální pro ty, kteří hledají nadčasové dekorace, které nikdy nevyjdou z módy.

Po výběru tématu dětské oslavy použijte k výzdobě prostředí materiály, jako jsou balónky, lepenka a krepový papír.

Jednoduchá ženská narozeninová dekorace

Jednoduchá a levná dámská narozeninová výzdoba může být založena na tématu nebo ne. Tak či onak, vzhled oslavy by měl odrážet styl a osobnost oslavenkyně.

Zde je několik nápadů:

 • Rose Gold Party
 • Slunečnicová párty
 • Kaktusová párty
 • Plameňáci Party
 • Večírek s lamami

Existují kreativní možnosti oslav všech věkových kategorií, dokonce i babiččiných narozenin.

Jednoduchá narozeninová výzdoba pro muže

Obecně platí, že oslavy pro muže mají střízlivější barvy a existují prvky, které se více shodují s mužským světem, jako je tomu v případě fotbalu. Zde je několik nápadů na narozeninové dorty pro muže.

 • Flamengo party
 • Korintská strana

Párty dekorace pro dospělé

Níže uvedená témata se hodí pro obě pohlaví a jsou vhodná pro různé věkové kategorie:

 • Párty 90. let
 • Párty 80. let
 • Párty 50. let
 • Párty v hospodě
 • Havajská párty
 • Mexická hostina

Jednoduchá výzdoba party pro mládež

Večírky pro mladé lidi jsou zábavné a sázejí na témata inspirovaná seriály, hudbou, filmy a dokonce i trendy.

 • La Casa de Papel Party
 • Strana 2000's
 • Párty Galaxy
 • K-Pop party
 • Večírek Euphoria

Jednoduché nápady na narozeninovou výzdobu

Jednoduchost není synonymem špatného vkusu nebo toho, že "vyšla z módy". I když se večírek koná v obývacím pokoji nebo na zahradě, výsledek může být úžasný, pokud je zde zájem o realizaci kreativních nápadů.

Casa e Festa našla tipy na jednoduché a levné narozeninové dekorace. Podívejte se na ně:

1 - Medvídek s balónky

Inovujte vzhled dětské oslavy kreativním nápadem, který lze snadno uvést do praxe. Na spodní část hlavního stolu připevněte medvídka. Do jeho rukou umístěte svazek balónků v barvě tématu.

2 - Balónky s barevnými konfetami

Použití balónků s barevnými konfetami je skvělým návrhem pro oslavu 15. narozenin. Nápad je veselý, veselý a nezatíží rozpočet.

3 - Dekonstruovaný balónový oblouk

Nyní je trendem dekonstruovaný balonový oblouk, který má mnohem zábavnější a plynulejší návrh.

4 - Balónková zvířata

Jednoduchý růžový balónek se zátkovou hlavou a trojúhelníkovýma ušima E.V.A. se promění v prase, zatímco bílý balónek s bavlněnými detaily v ovci.

5 - Téma zmrzliny

Co takhle uspořádat narozeninovou oslavu se zmrzlinovým motivem? Tento velmi jemný a originální motiv vám umožní proměnit barevné balónky ve zmrzlinové koule.

6 - Duha močových měchýřů

Vsaďte na vytvoření duhových měchýřů, díky kterým bude vaše oslava vypadat zábavněji a veseleji. Návrh se hodí k různým narozeninovým tématům, zejména k tématu Jednorožec.

7 - Květinové dopisy

Na pozadí hlavního stolu může být jméno oslavence nebo oslavenkyně. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je vsadit na písmena z MDF zdobená umělými květinami.

8 - Dopisy s listy

Květinový nápis odpovídá dívčí večírky Písmena s listy jsou ideální pro ozdobení narozenin chlapce, teenagera nebo dospělého muže.

9 - Květinová výzdoba

Pokud nevíte, jak vyzdobit stoly svých hostů, máme pro vás kreativní a udržitelný nápad: proměňte plechovky od limonád ve vázy na květiny.

10 - Origami

Můžete si vyrobit několik šňůr tsuru, "ptáka štěstí".

11 - Zdobené skleněné nádoby

Nevíte, kam umístit příbory na večírek? Pak si přizpůsobte skleněné nádoby. Na obrázku níže dostala jednoduchá nádoba novou úpravu inspirovanou melounem.

12 - Hrnce inspirované kravami

Skleněné nádoby lze opatřit povrchovou úpravou inspirovanou potiskem krávy.

13 - Zavařovací sklenice

Trend Mason Jars DIY Skleněné nádoby se šroubovacími uzávěry můžete proměnit v držáky na brčka.

14 - Sklenice zdobená třpytkami

Toto personalizované nádobí je určeno pro narozeninovou oslavu teenagera.

15 - Světlá papírová lucerna

Tradiční papírové lucerny jsou již minulostí, nyní je v módě jejich personalizace pomocí třpytek a výsledkem je ozdoba plná půvabu.

16 - Diskotékový glóbus

Disko globus vyrobený z cédéček je předmět, který na tematické oslavě 80. let nesmí chybět. Neutratíte prakticky nic a ozdoba bude mít velký vliv na narozeninovou výzdobu.

17 - Vinylový držák na dortíky

A když už mluvíme o retro večírcích, vinylový držák na dortíky slibuje, že hlavní stůl bude stylovější a nostalgičtější než kdykoli předtím.

18 - Malé vlajky

Už je to nějaký čas, co malé vlaječky přestaly být záležitostí červnových oslav, ale nyní jsou součástí narozeninové výzdoby.

19 - Vlastní láhve

Namísto podávání nápojů v plastových kelímcích zvolte personalizované skleněné láhve. Existuje několik způsobů personalizace tohoto předmětu, například použití krajky a jemných květin.

20 - Papírové bambulky

Papírové bambulky se dobře uplatní v různých kompozicích. Mohou zdobit ozdoby stolu, pozadí hlavního stolu a dokonce i dort.

21 - Kartonový puntíkovaný závěs

Tato ozdoba vyrobená z kousků barevného kartonu dodá zvláštní nádech každému koutku oslavy.

22 - Květina komára

Komáří květina je vhodný nejen pro svatební výzdobu, ale umožňuje také vytvořit krásné aranžmá pro narozeninové oslavy.

23 - Šňůra na prádlo

Fotografie jsou vždy vítanou součástí jednoduché dekorace na narozeninovou oslavu. Stačí vybrat fotografie se šťastnými okamžiky oslavence a připevnit šňůru na prádlo.

24 - Piknik

Dobrým návrhem pro ty, kteří chtějí vyzdobit oslavy doma, aniž by příliš utráceli, jsou narozeniny s tématem pikniku.

25 - Balónky s označením sedadla

Balónky lze také použít k označení míst hostů na narozeninové oslavě. Chcete-li dosáhnout efektu "balónků vznášejících se" v prostoru, investujte do plynného helia.

26 - Břidlice

Tabule je levný předmět, díky kterému bude každá narozeninová oslava vypadat půvabněji. Na tabuli napište křídou jméno oslavence nebo oslavenkyně, případně i věk.

27 - Bedny

Dřevěné krabice slouží jako podpěra pro dort nebo jako dekorace podlahy (vedle stolu) s rustikálnějším nádechem.

28 - Metalizovaná písmena

Metalizovaná písmena jsou nezbytnou součástí narozeninové výzdoby a jsou velmi eklektická, takže se dobře hodí na dětské, mládežnické i dospělé oslavy.

29 - Starožitný nábytek

Znáte tu starou komodu, která je schovaná v pokoji pro hosty? No, můžete ji použít jako součást hlavního stolu.

30 - Závěsné balónky

Pokud chcete dodat oslavě rustikálnější ráz, použijte zavěšené balónky. K dosažení efektu znázorněného na obrázku níže budete potřebovat plynné helium.

31 - Dort s fotografiemi

Udělali jste jednoduchý narozeninový dort a teď ho chcete personalizovat, ale o cukrářských výrobcích nic nevíte. Zní to jako velký problém, že? Měli byste vědět, že k výrobě zábavné personalizované dekorace můžete použít fotografie oslavence nebo oslavenkyně a grilovací tyčinky.

32 - Dort s balónky

Dalším návrhem na zdobení dortu je použití balónků. Je to roztomilý a snadný způsob, jak oslavu ještě více hravě a veseleji oživit.

33 - Cupcakes zdobené meteorologickými kohoutky

S několika kousky barevného papíru si můžete doma vyrobit miniaturní zvonkohry. Po dokončení jsou tyto dekorace ideální pro zdobení narozeninových cupcakes.

34 - Cupcakes zdobené bambulkami

Jednotlivé košíčky také vypadají úžasně, když je ozdobíte malými papírovými bambulkami.

35 - Balónky v bazénu

Umístění strana má bazén Pak nechte na vodě plavat několik barevných balónků.

36 - Aranžmá s ananasem

Pořiďte si zralý ananas, odstraňte z něj dužinu a slupku použijte jako vázu pro barevné květiny. Toto aranžmá je ideální pro výzdobu havajské párty.

37 - Mléko a dunuty

Pokud chcete dětem nabídnout něco jiného, zkuste zkombinovat mléko a koblihy.

38 - Sudy na olej

Na jednoduché narozeninové oslavě lze tradiční stůl nahradit dvěma nebo třemi sudy na olej.

39 - Niky se šestiúhelníkovým tvarem

Sestavte několik výklenků ve tvaru šestiúhelníku (typických pro včelí úl) a pak tuto strukturu použijte k uspořádání košíčků na hlavním stole. Tento nápad je ideální k posílení včelího motivu ve výzdobě.

40 - Cupcakes v rámečcích

Místo toho, abyste cupcakes umístili na podnos, investujte do rámečků s barevnými rámečky. Tyto kousky dodají výzdobě krásný efekt.

41 - Plechovky zdobené tabulovou barvou

Každý balíček si přizpůsobte tabulovou barvou a na vnější stranu napište "Popcorn". Podívejte se na obrázek níže a inspirujte se.

42 - Knihy

Návrhy na jednoduché dekorace narozeninové oslavy tím nekončí. Existuje také možnost použít knihy k výzdobě hlavního stolu.

43 - Věnec z papírových kelímků

Spojením papírových kelímků, jeden v druhém, můžete vytvořit krásný věnec, který ozdobí zadní část hlavního stolu. K upevnění kelímků použijte horké lepidlo.

44 - Fotorámeček

Jedním ze způsobů, jak si fotografie zpestřit, je použití personalizovaného fotorámečku, který jistě udělá při pořizování slavných selfie radost. Vaši hosté si ho zamilují!

45 - Balónky a listy

Přemýšlíte o výzdobě narozeninové oslavy s tropickým motivem? Pak investujte do kombinace listů a balónků. Nápad je cenově dostupný a vytvoří velmi příjemnou atmosféru.

46 - Téma kaktusů

Motiv kaktusů vám umožní vytvořit minimalistickou a okouzlující výzdobu. K výzdobě hlavního stolu budete potřebovat pouze několik sukulentů.

47 - Ananasové téma

Dalším tématem, které je v kurzu a hodí se do rozpočtu, je ananas. Korunou tohoto tropického ovoce lze ozdobit dort i podnosy s cukrovinkami.

48 - Papíroví motýli na zdi

Pokud nevíte, jak připravit jednoduchou narozeninovou oslavu, zkuste zadní stranu stolu ozdobit papírovými motýly.

4 9 - Postavy visící z balónků

K výzdobě znovu použijte hračky svých dětí. Na balónky s héliem zavěste postavičky, které se vztahují k tématu.

Viz_také: Druhy keřových orchidejí: podívejte se na 17 hlavních druhů

50 - Ptáčci z plsti

Vyrobte si ptáčky z plsti a ozdobte jimi větvičky stromů.

51 - Papírové květiny

Pokud nemáte peníze na nákup skutečných květin, investujte do papírových květinových vazeb.

52 - Kouzelná hůlka

Suvenýry pro jednoduché narozeninové oslavy mohou být kreativní. Pokud je tématem akce například "Víla", může si každý host odnést domů kouzelnou hůlku.

53 - Háčkovaná zvířátka

A když už mluvíme o levných a kreativních suvenýrech, nesmíme zapomenout na háčkovaná zvířátka. Jsou vyrobena z obalů od překvapení Kinder Egg.

54 - Papírové lodě

Barevné papírové lodičky se snadno vyrábějí a hodí se k narozeninovému tématu Pirát. Co takhle vsadit na tento nápad?

55 - Hot dog

Děti milují párky v rohlíku! Zkuste tyto sendviče pečlivě připravit a k výzdobě použijte buřty. Na obrázku níže je téma večírku Auta.

56 - Zámek z karet

Tento tip se skvěle hodí na dětskou oslavu s tématem Alenka v říši divů. Vyrobte hrad a přilepte kartičky horkým lepidlem. Dále naaranžujte cukroví.

57 - Světelný řetěz

Pozadí hlavního stolu přizpůsobte bílé látce a pak použijte světelné šňůry, které dodají večírku zvláštní osvětlení.

58 - Květiny a ovoce

Výzdoba narozenin dospělých si žádá střízlivější kombinace. Jedním z návrhů je vsadit na květinová aranžmá s ovocem.

59 - Mini stolek

Mini stůl je novým trendem ve výzdobě večírků. Je kompaktní, má málo položek a spoustu kouzla.

60 - Počáteční písmeno jména

Pomocí kartonu vytvořte iniciály jména oslavence nebo oslavenkyně ve velmi velké velikosti. Na oslavě požádejte hosty, aby zanechali malé vzkazy.

61 - Růžová limonáda

Místo limonády zvolte elegantní a jemnou růžovou limonádu. K jejímu podávání můžete použít skleněný filtr a malé lahvičky.

Viz_také: DIY kostým Wonder Woman (na poslední chvíli)

62 - Boho inspirace

Co takhle začlenit tento styl do výzdoby narozeninové oslavy pro teenagery? Při sestavování hlavního stolu zdůrazněte romantické a bukolické detaily.

63 - Stojany

Pokud se narozeniny slaví formou dětského večírku, vyplatí se připravit několik stánků, kde se děti budou moci ubytovat.

64 - Ovoce nakrájené na kostičky

Chcete, aby bylo menu oslavy zdravější? Pak podávejte nakrájené ovoce. Kousky melounu dokonce přispějí k výzdobě.

65 - Žebřík

Nevíte, kam umístit cukrovinky a květinovou výzdobu? Zkuste použít dřevěný žebřík.

66 - Plyšový balón

Každý host může vyhrát plyšové zvířátko v barevné tašce s balónkem.

67 - Skleněná nádoba s přísadami na horkou čokoládu

Skleněné nádoby, ve kterých jsou shromážděny ingredience potřebné k přípravě horké čokolády, si můžete pořídit jako suvenýr.

68 - Průhledné boxy

Průhledné krabičky, které jsou za přijatelné ceny k dostání v obchodech s obaly, se skvěle hodí k ukládání suvenýrů. Použijte je k ukládání cukrovinek, sušenek a dokonce i čokolády.

69 - Závěsné dekorace se stuhami

Závěsné dekorace lze vyrobit různými způsoby, například pomocí barevných saténových stuh.

70 - Emodži

Pomocí žlutých plastových desek a desek EVA můžete vyrobit emotikony, kterými ozdobíte večírek a pobavíte své hosty.

71 - Zmrzlina uvnitř ovocné kůry

Hledáte způsob, jak inovovat způsob podávání zmrzliny? zmrzlina uvnitř kůry ovoce, například guavy, sicilského citronu nebo pomeranče.

72 - Zeleninové tyčinky

Zeleninové tyčinky namočené v omáčce se objevují na seznamu zdravých potravin pro narozeninové oslavy. .

73 -Kroissanty hravé

A co takhle rozšířit párty stůl o hravé croissanty? Každý sendvič dostal uměle vytvořené oči, které se připevnily párátky, a stal se z něj krab.

74 - Dekorativní svíčky

Tyto dekorativní svíčky vyrobené ze skleněných nádob a zlatých třpytek se skvěle hodí k výzdobě dívčích večírků. Přečtěte si návod krok za krokem v článku Ptačí večírek .

75 - Motýl ve slámě

Nevíte, jak ozdobit brčka na oslavu? Investujte do papírových motýlů.

76 - Tropický a minimalistický stůl

Stůl hostů byl vyzdoben ananasy, palmovými listy a balónky zavěšenými ve vzduchu.

77 - Origami závěs

Pomocí techniky origami můžete z barevných záhybů vytvořit krásný závěs, který ozdobí večírek.

78 - Mnoho květin

Veselý a jemný narozeninový stůl zdobený květinami.

79 - Personalizované láhve

V rámci tohoto důmyslného nápadu byly láhve vyvedeny v barvách oslavy.

80 - Sendviče pro dětské oslavy

Zdravé sendviče, pokud jsou kreativně vytvořené, doplňují jednoduchou dětskou narozeninovou výzdobu.

81 - Fotografie

Chcete-li narozeninám dospělých dodat osobnější ráz, můžete do výzdoby zahrnout staré fotografie.

82 - Plátek dřeva a vázy na květiny

Ústředním prvkem stolu může být plátek dřeva s květinovou výzdobou ve skleněných nádobách.

83 - Papírové vlajky

Nahraďte tradiční svíčky malými papírovými vlaječkami. Tento typ dekorace dodá jednoduchému narozeninovému dortu na vzhledu.

84 - Téma plameňáka

A Flamingo party Nemusí být bujarý. S tématem můžete pracovat jednoduše a s využitím prvků, které najdete doma.

85 - Emotikony makronky

Inovujte menu a překvapte své hosty makronkami s emotikony.

86 - Pompony na vrcholu dortu

Na jednoduchém narozeninovém stole může být tento dort ozdobený bambulkami.

87 - Pozadí s květinami

Květiny, které zdobí zadní stranu stolu, jsou vyrobeny z umělých okvětních lístků a malovaných kuliček.

88 - Šňůra světel uprostřed stolu

Místo květin nebo svíček ozdobte běhoun stolu lampičkami. K tomuto nápadu se hodí i blikající světla.

89 - Psací ručník

Personalizovaný ubrus je ideální pro vytvoření jednoduché a zábavné dekorace.

90 - Konferenční stolek s paletou

Pokud máte krásnou venkovní zahradu, je tento typ dekorace z palet ideální pro ubytování hostů.

91 - Výběr PB

Pro ty, kteří hledají jednoduchost a eleganci, je určena dekorace v černé a bílé barvě.

92 - Listy v dekoraci

Listy rostlin, jako jsou palmy a kapradiny, nezatěžují rozpočet a dělají výzdobu úžasnou, takže je použijte k výzdobě jednoduchého narozeninového stolu.

93 - Stolní běhouny

Při výzdobě dětské oslavy lze dortový stůl osadit stojany.

94 - Věk osvícenství

V tomto návrhu dekoru byl věk vytvořen s malými světly pro ilustraci pozadí.

95 - Podstavec stolu s paletami

Na adrese oslava 30. výročí Na zadní stranu hlavního stolu byly použity dvě palety.

96 - Útulný stan

Na večírku pod širým nebem byl postaven stan s průhlednou látkou.

97 - Polštáře pro hosty

I když se večírek koná v interiéru, můžete hosty ubytovat na polštářích.

98 - Dětské narozeniny v obývacím pokoji

Super stylová narozeninová oslava, uspořádaná v obývacím pokoji domu na oslavu 1 roku.

99 - Čistý narozeninový stůl

Jednoduchý a okouzlující stůl zdobený neutrálními barvami, květinami a listy.

100 - Barevný papír jako panel

Místo propracovaného panelu bylo pozadí stolu pokryto kousky barevného papíru.

101 - Bambus ve spodní části hlavního stolu

Výrazným prvkem v pozadí je bambulka zdobená květy a listy.

102 - Třešně

Červené balónky se v kombinaci s listy ze zeleného papíru promění v třešně. K výrobě této roztomilé ozdoby budete potřebovat také provázek.

103 - Běžec s nanukovými tyčinkami

Jiným způsobem, jak ozdobit stůl pro hosty, je použití zmrzlinových tyčinek. Jen nezapomeňte kus personalizovat různými barvami.

104 - Váza s lízátky

Nevíte, co dát na jednoduchý narozeninový stůl? Uklidněte se. S několika lízátky, polystyrenovou koulí a vázou můžete vytvořit tuto krásnou párty dekoraci.

105 - Balónky s mini bambulkami

Existuje mnoho způsobů, jak ozdobit balónky na oslavu, a jedním z nich je použití malých barevných bambulí. Děti si je zamilují!

106 - Uspořádání

Toto uspořádání se sukulenty, květinami a zátkami může být výrazným prvkem jednoduchého narozeninového stolního dekorace pro dospělé.

107 - Údaje o kartonu

Kartonové krabice lze proměnit v kostky, které tvoří slovo BABY. Je to kreativní a cenově dostupný návrh pro roční narozeniny.

108 - Balónky pod stolem

Nevíte, jak vyplnit volný prostor pod hlavním stolem? Použijte barevné balonky.

109 - Metalizovaný závěs

Velmi zajímavým tipem na personalizaci pozadí hlavního stolu je kovový párty závěs. Hodí se k mnoha tématům a je nenáročný na rozpočet.

110 - Svíčka v cukrovinkách

Na závěr našeho seznamu tu máme velmi kreativní dekoraci: bílou svíčku umístěnou ve skleněné nádobě s barevnými konfetami. Je to dobrý nápad pro dětské i dospělé oslavy.

Vzhledem k výše uvedeným nápadům budete schopni sestavit jednoduchou a krásnou oslavu, takže si vyberte téma, které oslavence nebo oslavenkyni potěší, a pak přemýšlejte o DIY (do it yourself) řešeních, abyste přišli s levnou výzdobou. Projekty vyžadují čas, trpělivost a manuální zručnost, ale výsledek stojí za to.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.