Jak vyrobit obaly na sladkosti? Podívejte se na kreativní a snadné nápady.

Jak vyrobit obaly na sladkosti? Podívejte se na kreativní a snadné nápady.
Michael Rivera

Sladkosti jsou brazilskou vášní. Každý region má své vlastní recepty, ale některé jsou národní vášní, jako například brigadeiro, pão de mel, bem casado a zmrzlinový dort. Na večírcích a při prodeji lidé jedí nejprve očima, a proto je obal tak důležitý. jak vyrobit sladký obal pomocí kreativních nápadů na ozdobení lahůdek.

Viz_také: Kuchyně se sporákem na dřevo: viz 48 inspirativních projektů

Nápady, jak vyrobit obaly na bonbony

Casa e Festa vybrala několik kreativních návrhů na balení sladkých krabiček. Podívejte se na ně a nechte se inspirovat:

1 - Balení pro gurmánské brigádníky

Gurmánské brigadeiros mají velký úspěch a slouží jako inspirace pro podnikatele v Brazílii. Chcete-li zlepšit prodej svého výrobku a zvýšit jeho atraktivitu, vyplatí se investovat do krásného, okouzlujícího a vkusného obalu.

Brigadeiros pro labužníky jsou obvykle uloženy v hnědých plechovkách, takže pozornost upoutá krabice nebo jiný obal, v němž jsou sladkosti uloženy.

Viz_také: Táborák Festa Junina: naučte se vyrobit umělý model

Zde je několik tipů, jak vylepšit balení gurmánského brigadeira:

  • Celofánový papír s razítkem nakrájejte na čtverečky a položte je společně s hrníčkem. Ideální je, když barva celofánu odpovídá barvám oslavy.
  • Acetátové krabice Brigádníky můžete naaranžovat do průhledné acetátové krabičky a převázat ji barevnou saténovou stuhou nebo sisalem.
  • Proutěné koše Jsou tam mini proutěné košíčky, do kterých se vejde přesně jedno brigadeiro. Opravdové kouzlo!
  • Látkové drobnosti Vyberte si látku s jemným a pěkným vzorem, nastříhejte ji do kulatého tvaru a z každé brigadýrky udělejte malý svazek, převažte ho stuhou a udělejte mašli.

2 - Balení pro miláčky

Bem-casados jsou oblíbené sladkosti na svatbách a oslavách. Měkké, vlhké a s bohatou náplní, které hosty potěší i druhý den po oslavě.

Nejtradičnější model je z krepového papíru s mašlí nahoře, ale můžete jej různě inovovat. Zde je několik nápadů:

  • Vytvořte obal předáním "bem-casado" a krajková stuha Bude to romantické a velmi jemné.
  • Textilní tašky Bem-casado vložíte do látkového sáčku, zabalíte do celofánového papíru a převážete stuhou.
  • Krabice z řemeslného papíru Existují mini krabičky z řemeslného papíru, které si můžete sestavit doma a umístit do nich svatební výslužky. Dodá jim to rustikálnější a zároveň elegantnější vzhled.
  • Průhledné akrylové krabice Takto si budete moci prohlédnout všechny krásy "bem-casado".

3 - Obaly na pusinky

Skleničky přitahují pozornost na dětských oslavách a podmaní si dětské chuťové pohárky. Jsou velmi barevné, takže s dekorací vypadají okouzlujícím způsobem.

Tip na kreativní balení pusinek je uložit je do sáčků na zdobení a okraj zavázat saténovými stuhami. Obal bude vypadat jako velká mrkev, jako ty velikonoční mrkve s čokoládou uvnitř.

4 - Obaly na sušenky a keksy

Krásným a jednoduchým způsobem je použití popcornových sáčků nebo chlebových papírových sáčků. Díky těmto obalům jsou sušenky křehčí než kdy jindy. Můžete je ozdobit pomocí sisalu a dehydrovaných květin.

5 - Obaly na sladkosti

Čokolády jsou krásné už samy o sobě, ale jejich uložení v krásném obalu je úplně jiné. K zabalení čokolád je ideální použít nejprve hliníkovou fólii, která je ochrání před teplem. Pak se pro ozdobu vyplatí vystřihnout obdélníkový kus průhledného barevného celofánového papíru, každý konec stočit na jednu stranu a je to! Vaše čokolády budou krásné a chráněné.

Máte nějaké další návrhy, jak vyrobit obaly na cukroví? Napište komentář.




Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.