DIY krabice od bot: Podívejte se na 5 kreativních nápadů na recyklaci

DIY krabice od bot: Podívejte se na 5 kreativních nápadů na recyklaci
Michael Rivera

Co takhle naučit se vyrábět Krabice na boty DIY Budete okouzleni mnoha neuvěřitelnými nápady na recyklaci krabic, které máte doma!

Krabice od bot, které přicházejí nazmar, mají velký potenciál, a vy o polovině z nich ani nevíte! Pochybujete? Od organizačních předmětů až po dekorace na zeď, naučte se nyní vyrábět kreativní kousky.

Viz_také: Velikonoční vajíčko v květináči: podívejte se, jak ho vyrobit a ozdobit

5 kreativních nápadů na DIY krabice od bot

1 - Box na make-up

Kredit: Instagram reprodukce Dany Martines

Můžete si vyrobit vlastní krabičku na líčení z krabice od bot, přesně tak.

Z dalších kusů kartonu můžete vytvořit přepážky pro výrobky. Odtud už stačí jen natřít nebo natřít materiály podle vašich představ.

Níže se dozvíte, jak postupovat krok za krokem:

2 - Nástěnné obrazy

S víčky od krabic od bot vytvoříte pro děti super kreativní a zábavnou nástěnnou malbu.

Potáhněte ho papírem, plastem nebo látkou a vytvořte z kartonu, který vám doma zůstane, něco úplně nového. Recyklujte ho a proměňte v něco krásného a dekorativního!

Kredit: Vila Mulher UOL

3 - Kancelářský organizér

Pro vaši kancelář nebo studijní koutek může být perfektním organizérem renovovaná krabice od bot.

Výklenky lze vytvořit z prázdných rolí od toaletního papíru nebo papírových ručníků. A výsledek je následující: všechen materiál na svém místě, uspořádaný podle druhů a funkcí. Co takhle začít hned?

Kredit: makyajayenibaslayankiz.blogspot.com.tr

4 - Organizér na oblečení

Kouzlo těchto krabiček spočívá v tom, že byly zdobeny jako sada a ve velmi vkusných detailech. Šikovná recyklace. Kromě aplikace látky byly použity provázky a rustikální knoflíky, které dodaly finální podobu.

Stejný kreativní nápad lze použít i na výrobu šperkovnic.

Viz_také: Výročí svatby: kreativní nápady na přípravu večírku Kredit: Pinterest Reprodukce

5 - Skříňka na boty

Můžete prodloužit životnost krabice od bot, kterou jste dostali s novým párem bot. Může se z ní stát malý botník, do kterého umístíte každodenní obuv pro snadnější přístup.

V každodenním shonu je skvělým pomocníkem mít boty po ruce. Díky své praktičnosti šetří čas. Kromě toho mohou dýchat, větrat, čímž se vyhnete vlhkosti, plísním a nepříjemným pachům. Prodloužíte také životnost těchto kousků. Co vy na to?

Než si pořídíte další kus nábytku do domácnosti, zkuste recyklovat krabice od bot. Jejich užitečnost je stejná a vy jen investujete do toho, aby byly dekorativnější.

V době, kdy potřebujete šetřit peníze a vědomě utrácet, je DIY více než chytrá volba pro vaši kapsu i rodinu.

Kredit: DIY dekorace

Existuje tisíc dalších způsobů, jak znovu použít krabice od bot, ale při vytváření svých kousků objevíte mnoho dalších možností.

Líbily se vám tipy na DIY krabice na boty? Tak se o ně podělte!
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.