DIY dveřní spona: krok za krokem, jak si vyrobit vlastní

DIY dveřní spona: krok za krokem, jak si vyrobit vlastní
Michael Rivera

Dekorativní prvky, které jsou zároveň funkční, jsou trendem, který zůstává. Závaží na dveře DIY jsou například pomůcky, které přinášejí do každé domácnosti praktičnost a často zabraňují opotřebení dveří způsobenému nárazy způsobenými prouděním vzduchu.

Viz_také: Festa Tardezinha: jak organizovat a 68 kreativních nápadů

A pokud patříte k lidem, kteří do těchto prvků rádi vkládají svůj styl, musíte především vědět, že fungují pouze tehdy, když jsou naplněny těžkými materiály.

Díky nejrůznějším stylům může tento doplněk překvapit nejen svou funkčností, ale také svým provedením, ještě to nechápete?

TOP 3: Nápady na DIY závaží na dveře a návody na výrobu

Pro vás, kteří si rádi přizpůsobíte své útočiště svému stylu, jsme vyčlenili 3 modely. DIY váha dveří které jsou nejen snadné na výrobu, ale také dodají vašemu domovu jedinečný nádech.

#1 - Závaží na dveře s pannetonovou krabičkou

Tento moderní model DIY závaží na dveře je velmi snadné vyrobit, a víte proč? Protože hlavní materiály pro tento kreativní kousek můžete mít doma!

K vytvarování tohoto příslušenství budete potřebovat:

 • 01 krabice panettone;
 • 01 Tkanina EVA;
 • 01 izolační páska;
 • 01 superlepidlo;
 • 01 kleště;
 • 01 silný drát;
 • 01 sáček rychleschnoucí malty;

Jak na to?

Foto: Reprodukce/ Tu Organizas

Vezměte prázdnou krabici od panettone a na každé straně udělejte otvor, po vytvoření dvou otvorů nasaďte silný drát ve tvaru rukojeti, izolační páskou zakryjte perforované prostory, aby malta nevytékala. Pro napsání nápisu "Door Stop" nastříhejte EVA látku na písmena a přilepte ji superlepidlem dovnitř krabice. Po vytvoření formy stačí těsto vhodit dovnitř a počkat 3 hodiny, pak sepo vyjmutí kartonové formy. protože vaše závaží na dveře je připraveno!

#2 - Závaží na dveře s provázkem a tenisovým míčkem

Foto: Reprodukce/ Full of Great Ideas

Víte, že tenisový míček, který váš syn už nepoužívá, se nyní může stát součástí výzdoby vašeho domova! Toto krásné závaží na dveře kromě toho, že je funkční, přispívá ke stylu vašeho domova, protože provaz vnáší do tohoto prvku veškeré kouzlo.

K oživení tohoto dekorativního náčiní budete potřebovat:

 • 01 tenisový míček;
 • 01 lano;
 • 08 Zahradní kameny.

Jak na to?

Chcete-li vyrobit toto krásné závaží na dveře, musíte nejprve otevřít štěrbinu v tenisovém míčku a naplnit ji několika kameny, aby bylo možné mít správnou váhu, která bude schopna zastavit dveře. Po naplnění míčků kameny udělejte "opičí uzel" s lanem, pokud nevíte, existuje několik videí, které učí. S uzlem hotovým je vaše závaží na dveře připraveno k použití!

Foto: Reprodukce/ Full of Great Ideas Foto: Reprodukce/ Full of Great Ideas

#3 - Závaží na dveře s kostkovaným ručníkem

Toto závaží na dvířka dodá vašemu domovu rustikálnější vzhled, pokud máte rádi venkovskou estetiku, je tento doplněk ideální, protože díky němu bude vaše kuchyně ještě romantičtější a okouzlující!

K tomu budete potřebovat:

 • 01 ručník xadrez90 / 90 cm
 • 01 sáček na ručníky;
 • 6 kg písku;
 • 01 sisalové vlákno;
 • 04 tlačítek;
 • 01 vyšívaná látka 17/ 16 cm

Jak na to?

Vezměte kostkovaný ručník, přišijte vyšívanou látku s knoflíky, naplňte pytel s ručníkem 8 kg písku a nakonec ručník kolem pytle uzavřete provázkem.

Viz_také: 16 Plány kanceláří s klimatizací Foto: Reprodukce/ Tua Casa

A tady, líbily se vám tyto modely DIY váha dveří Postupujte podle našich tipů a přesvědčte se, že dodat vašemu domovu styl může být levnější, než si dokážete představit!
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.