Dámské halloweenské kostýmy: podívejte se na 20 nejkreativnějších

Dámské halloweenské kostýmy: podívejte se na 20 nejkreativnějších
Michael Rivera

Halloweenské kostýmy pro ženy oceňují hlavní postavy tohoto památného data, jako jsou čarodějnice, upíři a zombie. Pokud se však chcete charakterizovat kreativním způsobem, je třeba hledat inspirativní vzhled a líčení, které jsou schopné vyvolat strach a zároveň přitáhnout komplimenty od lidí v noci 31. října.

Halloween vyniká jako jeden z nejoblíbenějších památných dnů ve Spojených státech a postupně si získal i oblibu Brazilců. Při této příležitosti se lidé obvykle "převtělují" do hororových postav a hledají inspiraci v městských legendách, folklóru, filmech a seriálech. Existují tisíce skvělých nápadů na kostýmy a svým výběrem můžete uniknout samozřejmostem.

Velkou výzvou pro ženy, pokud jde o oblékání na Halloween, je zvládnout skloubit ženskou jemnost s makabrózní stránkou Halloweenu. Musíte správně zkombinovat líčení, oblečení a doplňky, abyste dokázaly všechny překvapit. A pojďme být trochu kreativní!

Viz také: Nejlepší halloweenský make-up pro ženy

20 halloweenských kostýmů pro ženy

Podívejte se na následujících 20 dámských halloweenských kostýmů, které Casa e Festa našla na internetu:

1. pop-art

Pop-art je umělecké hnutí, jehož projevy se objevovaly mezi 60. a 80. lety 20. století. Cílem děl bylo ukázat masifikovanou populární kulturu prostřednictvím jasných barev, tečkovaných čar, komiksů, reklam a koláží. Tato ironická kritika konzumu může sloužit jako inspirace pro neuvěřitelný halloweenský kostým.

2. žolík

Joker je hlavním padouchem filmové ságy o Batmanovi. Ačkoli je tato postava mužského pohlaví, může mít i super kreativní ženské verze, jak ukazuje obrázek výše. Přísně barevné oblečení kontrastuje s makabrózním make-upem.

3. dvojčata z filmu Osvícení.

Film "Osvícení" je skutečnou klasikou hororových filmů. Mezi nejděsivější scény filmu patří vystoupení sester-dvojčat v hotelu. Tato charakteristika je velmi jednoduchá: stačí opatřit světle modré šaty, bílé ponožky a boty pro panenky. Nezapomeňte pozvat kamarádku, aby se s vámi o tento návrh kostýmu podělila.

4. wandinha Addams

Ti, kdo viděli film "Rodina Adamsových", měli jistě možnost seznámit se s prvorozenou dcerou Gomeze a Morticie. Wandinha je nepříliš přátelská dívka, která stejně jako její příbuzní miluje temnou stránku světa. Její vzhled je skutečná klasika: copánky, černá rtěnka, velmi bílá pleť a tmavé šaty.

5. panenka s pilkou

Sága Mortal Games je prakticky povinná pro každého, kdo má rád horory. V každém titulu symbolizuje Saw novou výzvu a vyvolává v postavách paniku. Touto makabrózní postavou se můžete inspirovat při oblékání kostýmu, stačí si vzít černý oblek, košili a červeného motýlka. Nezapomeňte na charakteristický make-up!

Viz_také: Vánoční stromek E.V.A.: snadné návody a 15 šablon

Zlá čarodějnice ze Západu

Zlá čarodějnice ze Západu není nic jiného než padouch z filmu Čaroděj ze země Oz. Tato postava dělá vše pro to, aby Dorotce a jejím přátelům ublížila, takže je skvělou inspirací pro letošní Halloween. Vyberte si klasický kostým čarodějnice a natřete její kůži na zeleno.

7. brouk šťovík

Kostým, který vidíte na obrázku výše, vychází z postavy Beetlejuice, padoucha z komedie "S čerty nejsou žerty" (1988). Kromě make-upu s bledou pletí a tmavými kruhy pod očima stojí za to mít na sobě oblek a kalhoty se svislými pruhy v černé a bílé barvě.

8. vyhlazovač zombie

Stejně jako v seriálu The Walking Dead se i vy můžete o halloweenské noci stát zombie deratizátorem. Kostým je velmi snadný na sestavení: černé punčocháče, tmavá sukně s trhlinou na boku a bílé tričko s krví.

9. strašák

Strašáci jsou častým zjevem v hororových filmech, takže se inspirujte svým halloweenským kostýmem. Oblečte si jezdecké boty, džíny a slaměný klobouk. Nezapomeňte na tematický make-up.

Viz_také: Suvenýry E.V.A.: 30 nápadů pro různé příležitosti

10. Panenka zabiják Chucky

Film "Killer Toy" z roku 1988 představil světu postavu Chuckyho, sériového vraha vtěleného do panenky.

11. azyl

Pro fanoušky seriálu American Horror Story je výše uvedený obrázek skvělou inspirací pro letošní Halloween. Kostým byl inspirován úvodem sezóny Asylum, který je považován za jeden z nejděsivějších doposud. K jeho domácí reprodukci budete potřebovat pouze bílé šaty a prostěradlo stejné barvy. Nezapomeňte na make-up!

12. Freddy Krueger

1 , 2 ... Freddy vás dostane. Jenže tentokrát to bude ženská verze. Přesně tak! Můžete si sestavit kostým inspirovaný touto hororovou postavou. Vyberte si šaty s vodorovnými pruhy v červené a hnědé barvě. Nasaďte si klobouk, drápy a děste se.

13. lebka

Existují tisíce způsobů, jak se obléknout do lebky, jak ukazuje obrázek výše. Kombinace černého oblečení a bílého make-upu, který simuluje kosti, je dokonalá.

14. annabelle

Film Annabelle, který byl uveden do kin v roce 2014, vypráví příběh panenky posedlé zlými bytostmi. Tato poněkud strašidelná postava může posloužit jako inspirace pro váš halloweenský kostým. Oblečte si bílé šaty, udělejte dva copy (na každé straně hlavy jeden) a nechte třásně zakrýt čelo. Pak se hodně nalíčte a zvýrazněte panence oči.

15.Pirate

Kostým piráta je skvělou volbou pro dívky, které hledají okouzlující, ale zároveň tajemný vzhled. Na obrázku výše je charakteristika vybavena kotníkovými botami, krátkou černou sukní, bílou košilí, oblekem, mnoha prsteny a náramky. Vzhled doplňuje páska přes oko a klobouk rogue of the seas.

16. makabrózní Červená Karkulka

Červená Karkulka je roztomilá pohádková postava, ale dočkala se i makabrózních halloweenských verzí. Oblečte si malé černé šaty a plášť, pak použijte umělou krev, abyste znečistili vzhled, a udělejte si strašidelný make-up. Stejný tip platí i pro princezny od Disneyho.

17. srdcová dáma

Přímo z filmu "Alenka v říši divů" máme Srdcovou královnu, velkou padoušku příběhu. Postava má velmi charakteristický make-up a je snadno reprodukovatelná.

18. půl na půl

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se převlékli za polovičního muže a poloviční ženu? No, tento nápad může být velmi cool a odlišný, abyste upoutali pozornost na Halloween. Na mužské straně si oblečte kalhoty, sako, motýlka a cylindr, na ženské straně vsaďte na šaty a kaprici v účesu.

Romantická tma

Romantický tmavý styl je mezi ženami hitem, vždyť kombinuje sladkost světlých šatů s tajemností bledého líčení. Nápad je poměrně jednoduchý na provedení a může být skvělou inspirací pro Halloween.

20. vampira

Upír je klasická halloweenská postava, ale můžete všechny překvapit stylovým ztvárněním. Kostým se může skládat z černého korzetu a cylindru, jak je znázorněno na druhém obrázku výše. Je také možné použít dlouhé černé šaty, dobře přiléhající k tělu, jako na prvním obrázku.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.