Chladič na mléko a další nápady pro kutily (krok za krokem)

Chladič na mléko a další nápady pro kutily (krok za krokem)
Michael Rivera

S trochou kreativity můžete z obyčejné plechovky od mléka vytvořit úžasnou pokladničku. Toto dílo může být "lahůdkou" pro děti, které se učí šetřit peníze. Podívejte se, jak jednoduché je uvést tento nápad s recyklací do praxe.

Viz_také: Wandinha party: 47 kreativních nápadů na výzdobu

Obal klasického mléka Ninho, který by se po spotřebování vyhodil, lze proměnit v krásný personalizovaný trezor na peníze. Jedná se o DIY projekt, který mohou realizovat samy děti společně s rodiči nebo učiteli.

(Foto: Reprodukce/It Happens in a Blink)

Jak vyrobit malou plechovku mléka

Nastal čas vyřadit staré sádrové "prasátko" a naučit děti lekci o recyklaci pomocí malé krabičky vyrobené z plechovky od mléka. Při této práci dostane hliníková nádoba novou povrchovou úpravu s kousky barevné látky a ozdobami podle vlastního výběru.

Viz_také: Zdravá jídla pro narozeninové oslavy: Zde je 10 lahodných tipů

Přizpůsobení DIY prasátka je vyrobeno z věcí, které máte doma nebo které snadno najdete v papírnictví a řemeslných obchodech. Nejlepší ze všeho je, že seznam materiálů pro tuto práci nezatěžuje rozpočet.

Tento postupný krok byl převzat z webové stránky "It Happens in a Blink", ale s některými brazilskými úpravami. Podívejte se na něj:

Materiály

 • 1 prázdná, čistá, zakrytá plechovka sušeného mléka
 • Pásky
 • Flitrová šňůra
 • kus potištěné látky (50 x 37,5 cm)
 • Lepidlo za tepla
 • Bílé lepidlo smíchané s vodou
 • Mini tabule
 • Růžový karton
 • Nůžky
 • Mini dřevěný spojovací prvek

Krok za krokem

(Foto: Reprodukce/It Happens in a Blink)

Krok 1: Na plechovku od mléka naneste horké lepidlo a poté ji zakryjte kouskem látky.

(Foto: Reprodukce/It Happens in a Blink)

Krok 2: Pomocí kousku stuhy a flitrové šňůrky zakryjte pevné okraje. Do středu plechovky umístěte další stuhu a uvažte jemnou mašli.

(Foto: Reprodukce/It Happens in a Blink)

Krok 3: Uprostřed víka udělejte otvor, aby si dítě mohlo mince ponechat.

(Foto: Reprodukce/It Happens in a Blink)

Krok 4: Z barevného kartonu vystřihněte kruh ve tvaru víka plechovky.

(Foto: Reprodukce/It Happens in a Blink)

Krok 5: Víko potřete bílým lepidlem a přiložte papír. Počkejte, až zaschne.

Krok 6: Připevněte tabuli k plechové krabičce pomocí miniaturního dřevěného kolíčku. Poté na tabuli napište jméno dítěte nebo jednoduše symbol "$".

Další tipy pro dokončování

 • Barevné lepicí pásky

Existují i další způsoby, jak vytvořit prasátko z plechovek od sušeného mléka. Jedním z nich je použití barevné lepicí pásky. S tímto materiálem může dítě vytvořit různé druhy obličejů se zábavnými tvary.

(Foto: Reprodukce/ Mer Mag) (Foto: Reprodukce/ Mer Mag)
 • Barevné papíry

Po naplnění plechovky papírem podle vlastního výběru vytvořte pomocí vykrajovátek květiny a kolečka, kterými pokladničku ozdobíte.

Další nápady na DIY prasátko

Níže naleznete další tři nápady na domácí pokladničky:

1 - Peněženka s PET lahví

Pokud se vaše dítě nechce vzdát trezoru na prasátko, zkuste přizpůsobit plastovou PET láhev tvaru zvířátka. Láhev natřete růžovou barvou a detaily ucha vyrobte z kartonu ve stejné barvě. Ocas vytvarujte pomocí čističe trubek, zatímco čumáček a tlapky vyrobte pomocí malých uzávěrů. Nezapomeňte na umělé oči a otvor pro.umístit mince.

2 - Pokladnička na peníze se skleněnou nádobou

Pokud jde o řemesla, zavařovací sklenice má tisíc a jedno použití. Tuto sklenici lze přeměnit na zavařovací sklenici. dárek Jako inspirace slouží i další postavy, které jsou součástí dětského světa, například Minioni, Minnie a Mickey.

3 - Kufr s krabicí od cereálií

Nevyhazujte krabici od cereálií do koše, ale schovejte ji pro kutilský projekt s dětmi: prasátko. Tipem je použít různobarevné papíry, abyste si obal přizpůsobili. Tady je jeden z nich. kompletní výukový program a nechte se inspirovat.

Líbí se vám tyto různé pokladničky? Jaký je váš oblíbený nápad? Zanechte komentář.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.