27 Fantazie pro přátele, kteří na karnevalu zazáří

27 Fantazie pro přátele, kteří na karnevalu zazáří
Michael Rivera

Karneval je tady! Nestačí jen naplánovat si cestu na karneval a hydratovat tělo, abyste si užili zábavu - je třeba správně vypadat. Existuje spousta kostýmů pro přátele, které jsou kreativní a dokonce využívají věci, které máte doma.

Kresby, filmy, seriály a dokonce i potraviny, které se vzájemně doplňují, slouží jako inspirace k odhalení vztahu " nejlepší přátelé "Při výběru kostýmu dejte jasně najevo, že váš nejlepší přítel je vaše lepší polovička.

Nápady na kostýmy pro přátele, které se hodí ke karnevalu

Oddělili jsme několik nápadů na kostýmy pro vášnivé přítelkyně, podívejte se na ně:

1 - Super výkonné dívky

Jste se svými kamarády dokonalá trojice? Pak stojí za to inspirovat se vzhledem Docinha, Lindinha a Rosinha. Barevné šaty (světle modré, červené a zelené) odpovídají oblečení postav.

2 - Tropické dívky

Karneval si žádá barevný, veselý a svěží kostým. Jedním z návrhů je obléknout si květované oblečení a použít klobouk z ovoce, který si vyrobíte sami.

3 - Chucky a Chuckyho nevěsta

Chuckyho outfit se skládá z džínového overalu a pruhované halenky, zatímco nevěstin vzhled tvoří černá kožená bunda, bílé šaty, punčochy a černé boty. Nezapomeňte na děsivý make-up.

4 - Bazénové bójky

Tropické modely, plameňák, jednorožec a tukan, jsou ideální pro karneval.

5 - MM

Kostým M&M se skládá z trička, podvazků a tylové sukně. Každá kamarádka si může vzít na sebe barvu a přinést na vzhled potisk M.

Viz_také: Houpací síť: 40 nápadů, jak ji použít k dekoraci

6 - Zmrzlina a cukrová vata

Zmrzlinový kornout, který se na hlavě objevuje jako jakási čepice, je vyroben z hnědého papíru.

7 - Tančící emoji

Pokud používáte aplikaci WhatsApp, pravděpodobně jste si všimli emoji, na kterém tančí dva přátelé. Mají na sobě černé oblečení a na hlavách velké mašle.

8 - Hot dogy, kečup a hořčice

Podstatou tohoto kostýmu je kombinace béžových, žlutých a červených šatů. Studio DIY .

9 - Catwoman a Poison Ivy

Hlavní Batmanovi protivníci se spojí, aby rozproudili karnevalový průvod. Určitě nepřekonatelné duo!

10 - Malé slečny

Vydrží vám přátelství mnoho a mnoho let? Pak se při výrobě kostýmu inspirujte skupinou seniorek.

11 - Mario a Luigi

Inspirace pochází ze světa videoher a dostala ženský nádech. Kamarádky se oblékly jako Mario a Luigi, aniž by se vzdaly tylové sukně.

12 - Joker a Harlekýn

Tyto postavy z DC Comics jsou v módě a vy můžete improvizovat kostým pro své přítelkyně pomocí věcí ze svého šatníku. Využijte svou kreativitu.

13 - Ovoce

Ze žlutého a červeného trička se staly ananasové a jahodové kostýmy.

14 - Jin a jang

Co potřebujete: oblečení v černé a bílé barvě a ceduli se symbolem "Jin a Jang", která se doplňuje.

15 - Power Rangers

Tato skupina přátel se v barevných šatech převlékla za "Power Rangers". Je to dobrá volba pro ty, kteří byli dětmi v 90. letech.

16 - Ďábel a Anja

Kostýmy pro přátele mohou také hledat inspiraci v polaritách, jako je tomu v případě této dvojice.

17 - Slunce a duha

Kostýmy slunce a duhy signalizují krásné přátelství a jsou spojeny s karnevalem.

18 - Růžové dámy

Pokud jste viděli film Pomáda, pravděpodobně si vzpomínáte na skupinku dívek v růžových bundách. Seznamte s tímto nápadem své přátele.

19 - Sůl a pepř

Ve světě gastronomie neexistuje dokonalejší kombinace než sůl a pepř. K vytvoření těchto outfitů stačí černé a bílé šaty. Kousky byly přizpůsobeny písmenům "S" a "P", vyrobeným z plsti.

20 - Lilo a Stitch

Oblečení inspirované kresleným filmem tvoří tylové sukně a přiléhavé halenky.

Viz_také: Pozvánka na dětskou párty: 30 snadných a kreativních nápadů

21 - Petr Pan a stín

Mezi mnoha možnostmi karnevalových kostýmů stojí za to vyzdvihnout kostýmy Petra Pana a jeho stínu. Je to odlišná a zároveň zábavná volba.

22 - Mimoňové

Jednoduchý, cool a levný kostým inspirovaný nejoblíbenějšími postavami z filmu "Můj oblíbený padouch".

23 - Tři mušketýři

Trojice nerozlučných kamarádů se při výrobě karnevalových kostýmů může inspirovat příběhem "Tří mušketýrů".

24 - Medvídek Pú a Prasátko

Kreslené dvojice se na karneval hodí neuvěřitelně, jako je tomu v případě postaviček Medvídka Pú a Prasátka.

25 - 90. léta

Existuje spousta nápadů na kreativní kostýmy pro přátele, jako v případě těchto barevných a odvážných outfitů inspirovaných módou 90. let.

26 - 101 dalmatinů

Skupina přátel se nechala inspirovat kresleným filmem "101 dalmatinů" a realizovala velmi jednoduchý a kreativní nápad kolektivní fantazie.

27 - Roztleskávačky

Stále častěji se najdou kamarádi, kteří se převléknou za roztleskávačky, aby si karneval užili ve velkém stylu. Některé oblečení ze svého šatníku můžete v kostýmu použít znovu.

Podívejte se na tyto nápady a další návrhy snadné kostýmy které si můžete vyrobit doma.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.