Dort s plenkami: 16 nápadů na zdobení party

Dort s plenkami: 16 nápadů na zdobení party
Michael Rivera

Plenkový dort Tato ozdoba vyrobená z jednorázových nebo látkových plenek zaujímá čestné místo uprostřed hlavního stolu.

Plenkový dort by byl běžným scénografickým dortem, až na to, že je postaven z plenek a ozdoben různými ozdobami, jako jsou saténové stuhy, panenky, plyšová zvířátka, květiny a dokonce i předměty z výbavičky. Jeho ruční sestavení je velmi jednoduché a nevyžaduje složité materiály. Kreativita však může mít na konečném výsledku velký vliv.

Nápady na výrobu plenkových dortů

Casa e Festa vyhledala na internetu několik inspirativních návrhů plenkových dortů, podívejte se na ně:

1 - Jednoduchý plenkový dort

Plenkový dort jednoduchého Tradiční model je vyroben z naskládaných ruliček plenek svázaných gumičkou. Maminka jej může ozdobit saténovými stuhami, perlami, květinami nebo plyšovými zvířátky.

Obecně platí, že jednoduchý plenkový dort má vrchní část zdobenou dětskými botičkami. Součástí výzdoby mohou být i další předměty, které tvoří šatník, jako je šampon, dudlík, lahvička a lžička.

2 - Námořnické téma

Dětská oslava má námořnické téma? Pak není nic lepšího než ozdobit hlavní stůl dortem s námořnickými plenkami. Prvky s lodí, kormidlem, kotvou, hákem, bójkou a námořnickým medvědem mohou inspirovat výzdobu dortu. Perfektní barevná kombinace zahrnuje bílou, námořnickou modř a červenou.

3 - Ve tvaru hradu

Současným trendem je výroba dortů ve tvaru hradu. Tento nápad, který výzdobě dodává "pohádkový" nádech, se hodí jak na dívčí, tak na chlapecké dětské oslavy.

U tohoto typu dortu jsou srolované plenky naskládány na sebe jako věže hradu a každá věž je opatřena papírovým kuželem s malou vlaječkou na konci.

4 - Téma Safari

Téma "Safari" je inspirací pro výzdobu mnoha dětských oslav, proto by mělo být oceněno i v estetice dortu. Při zdobení použijte stuhy se zvířecím potiskem nebo v barvách souvisejících s přírodou, jako je béžová, hnědá a zelená.

Na vrchní stranu můžete zvolit plyšová zvířata, jako jsou lvi, žirafy, jaguáři nebo opice, nebo ozdobit plenkový dort figurkami E.V.A.

5 - Téma baletky

Dort s baletními plíšky je jemný, romantický a ideální pro výzdobu dívčí dětské oslavy. Při zdobení můžete pracovat s růžovou a bílou barvou. Na vrch nezapomeňte umístit obrázek tančící baletky nebo pár baletních střevíčků.

Viz_také: Vánoční dárky pro muže: viz 36 úžasných nápadů

6 - Modrý plenkový dort

Modrobílý plenkový dort je nejvyhledávanější dekorací na chlapeckou dětskou oslavu. Je jemný, klasický a svými barvami symbolizuje kousek chlapeckého vesmíru.

Pokud chcete inovovat, zkuste použít tmavě modrý odstín nebo nějaký moderní potisk, například chevron.

7 - Téma sovy

Motiv "sovy" se stal skutečnou horečkou na dětských oslavách po celé Brazílii. Tento motiv se může objevit i na plenkovém dortu. K výzdobě použijte látkové sovy nebo potisky s tímto ptákem.

8 - Růžový plenkový dort

Chcete-li symbolizovat těhotenství holčičky, zvolte růžový plenkový dort. Tento kousek je skutečnou klasikou v dekoracích na dětské oslavy.

Kombinace růžové a bílé barvy umožňuje zvýraznit různé motivy, například motýla, baletku, ovečku, sovu, panenku, víly a ptáky.

9 - Plenkový dort s mašlemi

Mašle vyrobené ze saténových stuh mohou být použity k udržení pevnosti plenek a zároveň zanechávají na dortu jemnější dekoraci.

10 - Žlutý plenkový dort

Maminky, které se rozhodly neznat pohlaví dítěte, mohou vsadit na žlutý dort. V tomto případě použijte dekorace, látky a stuhy v této neutrální barvě, okouzlující a jemné.

11 - S látkovými plenami

Látkové pleny můžete použít k výrobě dortu z látky. Přesně tak! Udělejte si ruličky a sestavte patra pomocí stuh. Na vrch můžete použít nějaké plstěné ozdoby (související s tématem), abyste dokončili výzdobu.

12 - Motýlí plenkový dort

Příchod holčičky můžete oslavit motýlí plenou. Výhodou této ozdoby je, že je romantická, jemná a dokáže zvýraznit přírodní prvky. Ozdobte vrchní část krásným motýlem a pokud možno použijte na závěr květiny.

Viz_také: Zdobení plakátů: 11 tipů, které dodají vaší osobnosti šťávu

13 - Dort z plenek Rain of Love

V posledních letech se na dětských oslavách stává senzací téma "Déšť lásky". Při zdobení dortu použijte barevné stuhy a ilustrace nadýchaných mráčků.

14 - Plenkový dort Baby Bear Princess

Chcete-li oslavit příchod holčičky, vyplatí se ozdobit plenkový dort s motivem "Malá princezna medvídek". Použijte růžové stuhy a na vrchol přidejte medvídka.

15 - Plenkový dort na dětskou oslavu

Plenkový dort se nehodí výhradně na dětské oslavy - může být také součástí výzdoby na odhalovací čaj. V takovém případě se vyplatí smíchat modrou a růžovou barvu, abyste hosty zmátli.

16 - Dort s motivem slona v plenkách

Plenkový čaj může vycházet z obrázku roztomilého slůněte. V tomto případě nelze z barevné palety vynechat šedou barvu.

Máte nápady, o které se chcete podělit? Napište nám je do komentáře.




Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.