10 nápadů na velikonoční vajíčka

10 nápadů na velikonoční vajíčka
Michael Rivera

Lžičkové velikonoční vajíčko je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí v roce 2019 darovat nebo vydělat peníze. Tato pochoutka se od ostatních druhů čokolády liší tím, že má ve skořápce velké množství náplně, která je ideální k ochutnání pomocí lžičky.

Lžičkové velikonoční vajíčko, které je považováno za sen každého milovníka čokolády, je jiné a kreativní. Popularitu si získalo o Velikonocích 2013, kdy hlavní značky uvedly na trh první verze této pochoutky. Velký úspěch mělo lžičkové vajíčko Suflair, stejně jako Alpino (obě od Nestlé). Tehdy se do tohoto lákavého trendu pustila také Cacau Show.

Od uvedení prvních lžičkových vajec na trh uplynulo více než pět let. Čokoládové značky už na tento model tak často nesázejí, ale cukráři stále věří v úspěch této velikonoční pochoutky. Domácí lžičkové vejce se stalo senzací, jedním z nejvyhledávanějších receptů.

Nápady na inovaci velikonočního vajíčka na lžíci

Inovovat výrobu ručně vyráběná velikonoční vajíčka Podívejte se na tipy a nápady níže:

1 - Nízký obsah sacharidů

V obavě o udržení zdravé stravy se lidé poohlížejí po velikonočních vajíčkách s nízkým obsahem sacharidů. Tato kategorie se od všech ostatních liší tím, že sází na recept s menším množstvím kalorií a sacharidů.

Existuje již několik receptů na zdravější velikonoční vajíčka, tj. připravená z olejnatých semen, mandlové mouky, kokosového oleje a dalších výživných ingrediencí. vše. bez cukru, lepku a laktózy .

Podívejte se níže na krok za krokem low carb velikonoční lžíce vejce:

2 - Dort ve vejci

Po klasické bábovce je čas na "bábovku ve vajíčku". nejoblíbenější dorty v Brazílii Na tento trend vsadilo několik cukráren, například řetězec "Amor aos Pedaços". Lžičkové velikonoční vajíčko plněné mrkvovým koláčem je variantou, která má s Velikonocemi vše společné.

Lžíce vejce plněná mrkvovým koláčem.

3 - Náplň s Nutellou

Všemi oblíbená náplň: Leite Ninho s Nutellou.

Čas sice plyne, ale náplň z ořechového másla s Nutellou je stále oblíbená. Přestože je tento velikonoční dezert velmi kalorický, snadno se připravuje a všem se při něm sbíhají sliny. Podívejte se na recept:

4 - Malá lžička vejce

V současnosti je trendem připravovat menší, složitěji ochucená a pečlivě zdobená vejce.

Sada se třemi kusy malých velikonočních vajíček s lžičkou.

5 - Oceňované chutě

V roce 2019 se objevuje spousta lžičkových příchutí velikonočních vajíček, jako jsou maracuja, Oreo, Kissy, Churros, Paçoca a Jahoda. Jako inspirace pro cukráře slouží také koláče, například holandský koláč a citronový koláč.

Jedna z nejoblíbenějších sušenek se stala velikonočním vajíčkem.

6 - Několik příchutí v jednom vejci

Brazilci rádi vymýšlejí a jejich kreativitě se meze nekladou. domácí vejce která kombinuje několik příchutí v jedné čokoládové polevě, například ovoce, dulce de leche a pusinky.

7 - Hravá vajíčka

Pokud je cílem potěšit děti o Velikonocích 2019, představuje vajíčko na lžičce dobrou volbu. Existuje několik způsobů, jak tuto pochoutku udělat hravější, například inspirace v určitých tématech, která dětské publikum zajímají. Vajíčko jednorožce už motivuje mnoho objednávek po celé Brazílii.

Jednorožec, dětmi milovaná postavička, se stal lžičkovým velikonočním vajíčkem.

Dalším návrhem, který slibuje, že potěší jak kluky, tak holky, je cukrářská sada, která vybízí k sestavení vlastního velikonočního vajíčka s lžičkou. Tato super okouzlující pochoutka spojuje čokoládovou skořápku, měkké brigadeiro v tubě a trubičky s barevnými konfetami.

8 - Velikonoční vajíčko se lžičkou v hrnci

Dalším trendem, který slibuje zvýšení prodeje, je velikonoční vajíčko lžičkou v hrnci. V tomto případě se k přípravě receptu používají dvě části čokoládové skořápky, a ne jen jedna polovina. Uvnitř každého vajíčka je náplň, kterou může být brigadeiro, dulce de leche, pěna a mnoho dalších. Podívejte se na obrázek níže a nechte se inspirovat:

Viz_také: Barvy pro výzdobu plážových domů: podívejte se na tipy a nápady

9 - Neobvyklé příchutě

V letošním roce by si měly spotřebitelé oblíbit neobvyklé příchutě, například kombinaci bílé čokolády s náplní z červeného sametu.

Viz_také: Malá domácí kancelář: 30 inspirativních nápadů na výzdobu Dokonce i pudink?! Ano.

10 - Balení

Prezentace velikonočního vajíčka je velmi důležitým faktorem pro povzbuzení chuti k jídlu a zvýšení prodeje, proto se vyplatí udělat něco speciálního s obalem.

Rozměry balení se liší podle velikosti vejce. 500g balení je ideální krabička o šířce 14,5 cm, délce 20,5 cm a tloušťce 7 cm. 100g balení může být o něco menší: 11 cm široké, 12 cm dlouhé a 4,5 cm tlusté.

Půvabná krabička obsahuje velikonoční vajíčko s lžičkou.

Existují také krabičky, do kterých se vejdou vždy tři vejce na lžičku o hmotnosti 100 g. V tomto případě jsou doporučené rozměry 14,5 cm na šířku, 20,5 cm na délku a 6 cm na tloušťku.

Po zhotovení krabičky se vyplatí zakrýt ji acetátovým víkem a ozdobit ji pěknou mašlí ze saténové stuhy.

Pokud nevíte, jak sestavit krabičku na vajíčka ze lžiček, podívejte se na následující návod. Tento DIY nápad je finančně nenáročný a má zjednodušený postup krok za krokem.

Tak co, jste připraveni užít si nejsladší svátky v roce? Zanechte komentář. Využijte tyto tipy k inovaci výroby domácích vajec a získejte dobrý příjem navíc.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.