10 nápadů na suvenýry pro dětskou párty Unicorn

10 nápadů na suvenýry pro dětskou párty Unicorn
Michael Rivera

Jednorožci jsou zde, aby zůstali, přítomni od počátku západní mytologie, tyto magické bytosti jsou bohaté na detaily! A abyste dali zvláštní nádech této narozeninové oslavě osoby, kterou máte nejraději, podívejte se v tomto článku na 10 nápadů pro. suvenýry pro dětská oslava s jednorožcem a to vás bude inspirovat!

Viz_také: Jak vyrobit domácí sliz? Naučte se 17 snadných receptů

Něco málo o mytologii

Pro vás, kteří přemýšlíte o tom, že byste na dětskou oslavu přinesli téma jednorožců, co kdybyste se dozvěděli něco o původu této mytologické bytosti?

Jednorožec, známý jako důležitá postava středověké evropské mytologie, je charakterizován jako učenlivé zvíře, které je však zároveň obdařeno magickou mocí, jež se soustřeďuje právě na jeho roh.

Co se týče fyzického vzhledu, má tato mytologická bytost stejnou stavbu jako kůň, liší se pouze stříbrným rohem na čele.

V řeckém bestiáři zvaném Physiólogo neboli latinsky Physiologus, sepsaném kolem roku 2 n. l., se uvádí, že tuto bytost může ovládat pouze panna. Proto je v mnoha legendách nakonec více zastoupen vztah tohoto zvířete k ženám. Podle historika Yone de Carvalha z Pontifícia Universidade Católica de São Paulo (PUC-SP) je obraz jednorožce spojen také s tzv.Křesťanství, vzhledem k tomu, že ve středověku byly hlavními ctnostmi tohoto náboženského hnutí čistota a cudnost, což jej spojuje s Pannou Marií, která je plodná díky Duchu svatému a symbolizuje spojení s božstvím.

Nejlepší nápady na dárky pro dětskou oslavu s jednorožcem

Teď, když už víte něco málo o původu této bytosti, která se v západní a dokonce i východní kultuře vyskytuje už po tisíciletí, je čas podívat se na 10 neuvěřitelných tipů, jak se s touto bytostí suvenýry pro dětská oslava s jednorožci!

  1. Soubor jednorožce

To je určitě tip, který děti potěší!

Motýlek s jednorožcem, který je připraven k použití, podněcuje představivost všech malých dětí, které jsou do tohoto trendu zamilované. Pro jejich výrobu neexistují žádná tajemství, struktura se musí skládat z běžného motýlka, který získá více života díky detailům, které je třeba přidat, jako je roh (nejpodstatnější), květiny a hvězdy. Pravidlo je tedy jen jedno - nechte svou fantazii pracovat na plné obrátky!

Viz_také: Jak čistit dřevěný nábytek: 5 praktických tipů

  1. Dřevěný jednorožec

Je velmi pravděpodobné, že dřevěný koník byl součástí vašeho dětství... A protože je dnes velmi těžké zaujmout děti aktivitami, které nejsou zaměřené na tablety, mobilní telefony a podobně, dobrým způsobem, jak vnést do dětství více bohatství, je přizpůsobit některé staré hry. Níže uvedený tip tedy přináší celou tuto podstatu.

  1. Krabice s jednorožcem a marshmallow uvnitř!

Na konci večírku je vždy nejočekávanější čas na sladkosti, a aby to bylo ještě zábavnější, co takhle vsadit na personalizovanou krabici s marshmallow?

  1. Taška s překvapením ve tvaru jednorožce

Už víte, že všechny děti jsou blázni do tašek s překvapením. Už ale víte, že mohou mít tvar barevných jednorožců.

  1. Přívěsek na klíče s jednorožcem

Chcete-li ještě více rozšířit školní potřeby svých ratolestí, vsaďte na tento suvenýr!

  1. Plyšoví jednorožci

Plyšová zvířátka jsou součástí dětství každého dítěte, takže určitě zvažte tuto alternativu suvenýru!

  1. Jednorožčí košíčky

Jednorožčí cupcakes jsou nádherně krásné. Dobrou radou je, že by měly být ve stejné barevné paletě jako zbytek výzdoby. Když budete dbát na tento detail, budou fotografie vypadat ještě neuvěřitelněji.

  1. Taška Unicorn Ecobag

Podporovat udržitelnost je něco, co může začít už v dětství. A jak to udělat lépe než prostřednictvím hravých detailů, které něco změní? Aby byla oslava ještě udržitelnější, skvělým návrhem jsou ekologické tašky na míru.

  1. Hrnek na párty s jednorožcem

Móda přichází a odchází, jedním z důkazů jsou hrnky na párty, které se dříve hojně používaly na severoamerických večírcích, ale dnes jsou nesmírně trendy. Přidat se k této módě je tedy skvělý způsob, jak udělat tuto párty ještě kreativnější a modernější, i když tento doplněk už má nějakou historii!

  1. Personalizovaný hrnek a lžíce

Chcete-li děti přimět ke snídani, není nic lepšího než přidat k tomuto prvnímu dennímu jídlu hravé pomůcky. Vsaďte tedy na tento tip a získejte obdiv ostatních rodičů, kteří se potýkají se stejnými potížemi!

Co si myslíte o těchto tipech na suvenýry pro dětské oslavy s jednorožci?

Inspirovaly vás? Podělte se s námi o svůj názor a sledujte tento prostor plný skvělých nápadů na skvělé oslavy!
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.