Zelená svatba: podívejte se na odstíny, palety a nápady na výzdobu

Zelená svatba: podívejte se na odstíny, palety a nápady na výzdobu
Michael Rivera

Obsah

Zelená svatba je osvěžující, přívětivá a ladí s udržitelnou sférou. Tato barva je univerzální, hodí se ke všem stylům výzdoby, lze ji použít jak v boho návrhu, tak i k vytvoření sofistikovanějšího designu.

Zelená je barva, která symbolizuje přírodu, harmonii, naději, svěžest, růst a bezpečí. S tolika pozitivními významy je snadné pochopit, proč tato barva patří mezi trendy ve svatebních dekoracích.

Různé odstíny zelené, které můžete použít na svatbě

Existuje několik odstínů zelené, které můžete použít ve svatební výzdobě. Výběr závisí na stylu a preferencích nevěsty a ženicha. Podívejte se na některé možnosti níže:

Smaragdově zelená

Smaragdově zelená je synonymem rafinovanosti, lze ji použít k výzdobě svatebních obřadů a večírků a pro zvýšení jejího potenciálu se vyplatí kombinovat ji se zlatem.

Zeleň

Ačkoli byla v roce 2017 "barvou roku", Greenery je stále miláčkem nevěst. Jedná se o intenzivní, žlutavou mechovou zeleň, díky níž může váš dekor vypadat svěže a moderně.

Šalvějově zelená

Šalvějově zelená je nejvhodnější volbou pro ty, kteří chtějí svatbu vyzdobit v rustikálním stylu. Její přírodní odstín připomíná les, takže má vše, co se hodí k venkovním obřadům a večírkům.

Viz_také: Malá koupelna: tipy na výzdobu té vaší (+60 nápadů)

Pokud máte rádi přírodu, je pro vás šalvějově zelená dobrým důvodem k oslavě. Tato barva vám totiž otevírá dveře k práci s čerstvou zelení. Vytvořte teplou a jemnou kombinaci s dřevěnými prvky a nechte se překvapit výsledkem.

Olivově zelená

Olivově zelená má barvu zelených oliv a svatební výzdoba v ní vypadá organičtěji. Má přirozený nádech, který se hodí k jarním a letním oslavám.

Okouzlující olivově zelená může být použita jako vedlejší barva ve svatební paletě barev. Hodí se k marsalové a růžové, ale také ladí se žlutou nebo zlatou.

Zelená voda

Měkká a obklopující vodní zelená je barva, která nikdy nevyjde z módy. Lze ji použít k výzdobě svatby na pláži nebo i na oslavu manželství u bazénu. Kombinuje se jak s neutrálními tóny, tak i s intenzivními barvami, jako je oranžová a žlutá.

Mátově zelená

Lehká, jemná a útulná mátově zelená je ideální pro ty, kteří hledají sladkou dekoraci s více vintage návrhem. Používá se ve spolupráci s dalšími barvami, například broskvovou.

Viz_také: Velikonoční visačka: viz nápady pro kutily a šablony k vytisknutí

J ade grey

Svatby konané koncem podzimu a začátkem zimy se obvykle uchylují k šedému nefritu. Tato barva je šedozelená, která se kombinuje se slonovinou, šedou a stříbrnou. Je dobrou volbou pro páry, které si cení elegance.

Khaki zelená

Další barvou, která pomáhá vytvořit bohémskou atmosféru, je khaki zelená, kterou lze spojit s paletou se slonovinovou, béžovou a šedou. Tyto tóny, pokud jsou dobře použity, činí dekoraci lehkou a útulnou.

Mechově zelená

Tento odstín zelené je inspirován mechem, rostlinou, která se obvykle vyskytuje na vlhkých místech. Jelikož se jedná o uzavřenější odstín, je vhodný pro sofistikované dekorace. Hodí se k bílé, modré, černé a růžové. Pokud pořádáte zimní svatbu, mechová zelená je ideální.

Některé možné palety se zelenou barvou

Zelená + šedá

Zelená + námořnická modř

Zelená + Bordeaux

Zelená + růžová

Zelená + zlatá

Zelená + broskvová

Zelená + béžová

Nápady na zelenou svatební výzdobu

Připravili jsme pro vás několik inspirativních odkazů, jak uspořádat nezapomenutelnou zelenou svatbu, podívejte se na ně:

1 - Kombinace vodově zelené a růžové barvy

2 - Papírové lampy ve světlých odstínech zelené a růžové barvy

3 - V podrobnostech tabulky se objeví mátově zelená barva

4 - Mátově zelená a zlatá, nepřekonatelná kombinace

5 - Stůl pro hosty v zelené a světle růžové barvě

6 - Nápady na svatební výzdobu v olivově zelené a bílé barvě

7 - Olivově zelená umožňuje zvýraznění čerstvé vegetace

8 - Vytvořte bohémskou svatbu s khaki zelenou a béžovou barvou

9 - Smíšený zelený, bílý a zlatý svatební dort

10 - Čerstvá vegetace pokrývá stůl hostů

11 - Dort zdobený sukulenty

12 - Výzdoba obřadu si cení přírody

13 - Zelená barva odpovídá přirozenému vzhledu dřeva

14 - Elegance smaragdově zelené na dortovém stole

15 - Smaragdově zelená cesta dělá výzdobu sofistikovanější

16 - Chodba vyznačená kapradinami

17 - Venkovní salonek s pohovkami v zelené barvě pro hosty

18 - Zelená plocha vytvořená pro hosty k zanechání vzkazů

19 - Zelená a bílá dekorace na stole pro hosty

20 - Zelená a růžová tvoří více než dokonalou kombinaci

21 - Použité listí jako středobod

22 - Dort má smaragdově zelenou polevu, která vypadá jako sametová.

23 - Zelená barva se cení i při podávání nápojů

24 - Závěsná zeleň sdílí prostor se světly

25 - Dort zdobený skutečnými listy

26 - Listy zdobí židle pro venkovní obřad

27 - Ženichovy židle zdobí girlandy z listí

28 - Zelená šalvěj je dobrou volbou pro rustikální dekorace

29 - Pozadí s listím a osvětleným nápisem

30 - Spousta vegetace u vchodu do kostela

Pokud stále určujete paletu oslavy, zvažte jako možnost svatbu v neutrálních barvách.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.