Zdobené láhve na svatbu: podívejte se na 10 úžasných nápadů

Zdobené láhve na svatbu: podívejte se na 10 úžasných nápadů
Michael Rivera

Začínáte už s přípravami na svatbu? Pokud hledáte levné a kreativní nápady, jak dodat vašemu obřadu "šmrnc", skvělou alternativou je podívat se na těchto 10 tipů od autorů. zdobené lahve na svatby, které jistě vnesou do velkého dne více stylu a romantiky.

10 zdobených svatebních lahví: podívejte se, které mohou být součástí té vaší!

Stále častěji se používá recyklovatelné materiály pro dekoraci Proto toto udržitelné řešení zaujme tím, že dává novou tvář předmětům, které mnohokrát necháme po použití zemřít. A pokud jste vášnivými kutily nebo jen chcete navrhnout nějaké nápady pro (a) zodpovědné za výzdobu vaší svatby, podívejte se nyní na 10 modelů lahví, které vás inspirují!

  1. Láhev zdobená provázkem a pytlovinou!

Mezi dekorace svatebního stolu , lahve jsou stále více oceňovány, a to jak pro milovníky dekorací, tak pro nevěsty a ženichy, kteří chtějí utratit málo.

Může také sloužit jako suvenýr, pro ukončení večírku, pro zamyšlení nad rustikálnějšími aspekty, pomocí provázku a vlečky jako hlavních prvků, vidíme, že jemný dotek tipu níže končí na účet krajky, která se v kombinaci s dalšími prvky stává velmi vítanou ozdobou, zejména pro děti. venkovní obřady .

Zdroj: Elo 7- Rustikální svatební dekorace lahví.
  1. Láhev zdobená pouze provázkem

V tomto tipu je velkým rozdílem láhve surový provázek, který je zodpovědný za obložení všech konců tohoto objektu.

Viz_také: Školní prázdniny: 20 aktivit, které můžete podniknout s dětmi

S odkazem na severovýchodní řemesla Kromě sušených květin, které přispívají k půvabu tohoto díla, můžeme vidět, že jsou zvýrazněny iniciály páru, a to v odstínu modré, který je také přítomen v některých květinách. Proto je skvělým návrhem zvolit jinou květinu pro kompozici aranžmá a použít ji na visačce s iniciálami.

Viz_také: Objevte 12 rostlin, které mají rády slunce Zdroj: Elo 7- Zdobené svatební lahve.
  1. Zdobená láhev pro klasičtější svatby!

Detaily zaměřené na nejklasičtější aspekty tohoto obřadu, jako je krajka a perly, zlatý tón sušených větví přinášejí do prostředí více sofistikovanosti.

Kromě toho pro ženichy, kteří hledají tipy na výzdobu pro jednoduchou svatbu , něco, co vás může zaujmout, je, že kelímky na mléko přítomné v láhvi jsou vyrobeny z ubrouskového papíru!

Vsadím se, že vás nikdy nenapadlo, že papírový ubrousek může být tak sofistikovaný!

Zdroj: Blo- Rosalina Sabino
  1. Závěsné láhve

Jistě se jedná o nejjednodušší tip, který v tomto článku uvidíte, protože k jeho reprodukci budete potřebovat pouze několik lahví, vodu, květiny a provázek k jejich zavěšení. Pokud nyní váháte, kam je umístit, skvělým nápadem je umístit tyto krásné ozdoby do prostoru vyhrazeného pro fotografie, a stát se tak dekorativním prvkem, který bude zároveň součástí fotografií hostů.

Zdroj: Portál Internovias.
  1. Zlatá láhev

Pro svatební oslavy v noci Takže na obrázku níže můžete vidět, že se nespokojí s tím, že zabírají pouze jednu láhev, ale že odstíny zlaté nakonec převezmou všechny úpravy stolu! Něco velmi zajímavého na hlavním uspořádání této fotografie je, že místo toho, aby byly namalovány na vnější straně, všechny třpytky skončily uvnitř láhve, což zase může podpořitdelší životnost dekorativního předmětu.

Zdroj: Reprodukce fotografií.
  1. Zlatá láhev se sprejem!

Níže uvedené zdobené svatební lahve jsou naprosto jednoduché na výrobu, to proto, že vše, co budete potřebovat, je zlatá barva ve spreji, několik lahví a květin. Přineste sytější odstín zlaté, pokud jsou vaše oblíbené jasnější barvy, nerozmýšlejte se, než se tohoto tipu budete držet.

Zdroj: Sara & Rocky Photograph

Chcete se to naučit?

Pokud je odpověď ano, podívejte se na toto video z kanálu Cris Laila a naučte se tento dekorativní prvek krok za krokem!

  1. Barevné lahve ve světlých tónech!

Znát jak sladit barvy na svatbu Pokud se však rozhodnete pro světlejší odstíny, podívejte se, že na fotografii níže jsou barvy, které se spolu pravděpodobně nesetkají, jako například zelená a růžová, což nakonec demytizuje názor, že svatba by měla mít pouze jednu barvu výzdoby.

Foto: Reprodukce/ Inspire Your Party
  1. Láhev celá černá!

Pro ty, kteří si myslí, že černá barva by se na svatbách neměla vyskytovat, je níže uvedený tip vybočením z tohoto paradigmatu.

Proto pro modernější nevěsta a ženich S nápisy velmi podobnými křídě můžete u této cukrovinky vsadit také na poezii nebo romantické fráze.

Foto: Reprodukce
  1. Lahve od piva s kyticemi květin!

Kdo říká, že všechny láhve musí být upraveny? Pravidlem je, že by měl být otisknut styl páru. dovážená piva Použití lahví v jejich původním formátu je také zárukou dekorace plné osobitosti!

Foto: Reprodukce
  1. Láhev zdobená provázkem a květináč s krajkou!

V tomto článku jsme si již ukázali několik návrhů na lahve s provázkem, ale abyste jim dodali ještě výjimečnější nádech, zkombinujte tento prvek s jiným. Jedním z nich, který se velmi dobře hodí, je skleněná nádoba, takže tyto doplňky budou společně tvořit okouzlující duo pro vaši svatbu.

Foto: Reprodukce

Líbily se vám naše tipy na zdobené svatební lahve? Podělte se s námi o svůj názor a zůstaňte na tomto portálu!
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.