Vzor oblečení pro psy: 15 PDF modelů k tisku

Vzor oblečení pro psy: 15 PDF modelů k tisku
Michael Rivera

Když přijde zimní období, je velmi důležité zabalit svého domácího mazlíčka. A abyste mohli tento typ řemesla uskutečnit, musíte mít šicí dovednosti a spolehnout se na dobrý vzor psího oblečení.

Existuje mnoho způsobů, jak vyrobit psí oblečení: můžete znovu použít své staré oblečení, například starou mikinu, tričko nebo svetr. Další možností je koupit nový střih látky se vzorem, který odpovídá vašemu nejlepšímu příteli, a vytvořit vzhled od základu.

Při výrobě oblečení pro domácího mazlíčka mějte na paměti, že musí být funkční a nesmí omezovat pohyb zvířete.

Jak změřit štěně?

Vzor slouží jako vodítko pro vaše šití. Je na něm znázorněn design dílu a potřebné výřezy. V každém případě je velmi důležité před použitím vzoru změřit hrudník, krk a záda zvířete, abyste mohli provést potřebné úpravy.

Podívejte se na následující diagram a jeho legendu, abyste lépe pochopili, jak měření štěňat funguje:

  • A - obvod krku psa (přidejte dalších 5 cm);
  • B - délka hřbetu zvířete, která by se měla měřit od základny límce po základnu ocasu;
  • C - hrudníku psa (měřidlo umístěte několik centimetrů za přední tlapky).
  • D - hrudník štěněte by se měl měřit od nejnižšího bodu krku po základnu hrudníku, jak je znázorněno na obrázku.

Jakmile víte, jak váš mazlíček měří, můžete si vytvořit formu jeho těla, která vám usnadní výrobu jakéhokoli modelu oblečení. K tomu použijte kousek hnědého papíru. Dobře vysvětlený a ilustrovaný návod najdete na stránkách Sew DoggyStyle.

V níže uvedeném videu, které vytvořil kanál Patria da Costura, najdete několik dalších tipů, jak si vyrobit vzor psího oblečení. Podívejte se na něj:

Výběr bezplatných šablon psího oblečení k tisku

Po vytištění vzoru na list formátu A4 jej před přiložením na látku obvykle zvětšíte na větší podložku. Použijte noviny, karton nebo lepenku.

Vybrali jsme pro vás několik vzorů, které si můžete ušít doma. Při výběru vzoru psího kostýmu berte v úvahu své dovednosti a čas, který máte k dispozici, abyste se mu mohli věnovat:

1 - Kabát pro velké psy

Tento DIY projekt vytvořený na webu Instructables promění starou hnědou bundu v oblečení pro psa plemene pitbulteriér. Kromě oděvu budete potřebovat silnou černou nit, zip a nůžky.

Viz_také: Boho Chic svatba: viz 18 tipů na výzdobu Stáhnout šablonu ve formátu pdf

2 - Košile pro malého psa

V mírných dnech si na psa můžete vzít základní černou košili a pro elegantní doplnění se vyplatí vsadit na půvabnou motýlí kravatu. Nápad byl převzat z blogu Herstoria.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

3 - Oblečení s dlouhými rukávy

Některá plemena psů pociťují velkou zimu, proto je důležité vyrobit teplý a pohodlný obleček. V tomto DIY projektu je kousek velmi uzavřený a má dlouhé rukávy.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

4 - Vzor střední bundy

Šablona, kterou poskytují webové stránky Wholefully, je poměrně zajímavá, protože umožňuje zaznamenat rozměry psa a na základě těchto informací pak navrhnout velikost oděvu. Díky této navrhované úpravě můžete bundu vyrobit pro psy všech velikostí.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

5 - Pyžamo pro štěňata

Přemýšleli jste někdy o výrobě stylového pyžama pro vašeho domácího mazlíčka? Tak to je návrh projektu vytvořeného webovou stránkou Mimi & Tara. Vzor je třeba zvětšit podle rozměrů vašeho psa. Tip: znovu použijte pruhované tričko, které máte doma a už ho nepoužíváte.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

6 - Srst pro malé psy

Tento vzor se skládá ze tří stran, které je třeba vytisknout, vystřihnout a sestavit podle pokynů na čtvrté straně dokumentu PDF. Ke spojení dílů použijte lepicí pásku a poté je označte na vybranou látku. Vzor se hodí pro malé psy bez nutnosti zvětšování. Úplný návod krok za krokem je k dispozici na stránkách The Spruce Crafts.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

7 - Psí mikina

Martha Stewart na svých webových stránkách zpřístupňuje vzor pro psí oblečení, který lze upravit pro vytvoření různých kousků, včetně krásné mikiny. Po stažení vzoru v PDF byste se měli podívat na celý návod.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

8 - Sada s topem a sukní

V letních měsících můžete své štěně také stylově obléknout, stačí si vyrobit tento komplet s topem a sukní. Vzor byl vytvořen na webových stránkách A One Stop Shop.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

9 - Psí kostým z lidského svetru

Projekt proměnil starý svetr v obleček pro psa. V návodu najdete nejen nákresy jednotlivých částí, ale i způsob jejich vyjmutí z lidského oblečení. K dispozici na See Kate Sew.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

10 - Bunda ve venkovském stylu

Psi, kteří žijí na farmách nebo rančích, také trpí chladnými dny, takže potřebují pohodlný a odolný kabát. Kabát ve venkovském stylu s vlněnou podšívkou je ideální pro udržení "venkovských" mazlíčků v teple v zimě. Návod krok za krokem najdete na webu Makezine.com.

Viz_také: Svatební účesy: 45 nápadů pro rok 2021 Stáhnout PDF MODE

11 - Letní šaty

Lehké a jemné šatičky jsou ideální pro vašeho pejska na jarní a letní sezónu. Soubor PDF je určen pro psy velikosti M, ale na webových stránkách Mimi & Tara najdete šablonu upravenou pro psy všech velikostí, připravenou k tisku.

Stáhnout plísně v pdF

12 - Jednoduché tričko

Pomocí lehkého a příjemného úpletu můžete vytvořit regatové tričko pro svého psa. Vyrobte si toto módní tričko v různých barvách a s různými potisky.

Stáhnout PDF MODE

13 - Základní šaty

Pro výrobu tohoto kousku zvolte měkkou potištěnou látku. Aby byl ještě osobnější, použijte ozdobné knoflíky a mašle. Výukový program je k dispozici v HDTV.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

14 - Mikina s kapucí

Pokud jde o oblečení pro domácí mazlíčky, mikina s kapucí má velký úspěch. Kromě toho, že zvíře chrání před chladem, je tento kousek také synonymem stylu a ležérního vzhledu.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

15 - Základní tričko pro malé psy

Projekt zvládnou i lidé, kteří dělají první krůčky na šicím stroji. Stáhněte si vzor ve formátu PDF a podívejte se na videonávod, který vytvořil youtuber Toni Craft.

Stáhnout šablonu ve formátu pdf

Už jste si vybrali svůj oblíbený vzor psího kostýmu? Zanechte komentář. Užijte si návštěvu a podívejte se na nápady na psí pelíšky DIY.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.