Vánoční stromek z růžového zlata: 30 vzrušujících návrhů

Vánoční stromek z růžového zlata: 30 vzrušujících návrhů
Michael Rivera

S příchodem konce roku se zvyšuje touha vyzdobit dům a stmelit rodinu. Trendem, který si získal oblibu v Brazílii i v zahraničí, je růžově zlatý vánoční stromek.

Růžové zlato je moderní barva, v níž se s elegancí mísí růžová a zlatá, blížící se variaci mědi. Tento odstín již vtrhl do domácností s aurou modernosti a romantiky. Nyní si hledá prostor ve vánoční výzdobě.

Nápady na růžově zlatý vánoční stromek

Vánoční stromeček nemusí být vždy zelený, může obsahovat barvy, které nejsou nutně spojeny s oslavami konce roku, například růžově zlatou.

Zářivý a sofistikovaný vánoční stromek v barvě růžového zlata roznáší radost po celém domě. Je to odvážný kousek plný osobitosti, který inovuje každý návrh dekorace.

Oddělili jsme nejkrásnější možnosti růžově zlatého vánočního stromku. Podívejte se na obrázky a nechte se inspirovat:

1 - Bílý stromek s růžově zlatými ozdobami

Bílý stromek je klasickou alternativou k zelenému stromku. Připomíná vzhled borovice pokryté sněhem. Co takhle použít k jeho ozdobení pouze růžově zlaté pozlátko? Výsledkem je moderní, elegantní kompozice, která na fotografiích vypadá úžasně.

2 - Kombinace stříbra a růžového zlata

Stříbrná barva se na vánočních a silvestrovských večírcích opakovaně objevuje. Můžete ji zkombinovat s jiným metalickým tónem, například s růžově zlatou, takže váš vánoční stromek bude středobodem oslav.

3 - Trojúhelník

Vnitřní stranu trojúhelníku zdobí ozdoby kombinující bílé a růžové zlato, které tvoří malý a elegantní vánoční stromeček.

4 - Zlato a růžové zlato

Velký a ohromující vánoční stromek, který má ve svém barevném provedení kombinaci růžového zlata a zlata. Jedná se o velkolepý kousek, který se hodí do velkých prostor.

5 - Koule a bílé květy

V tomto projektu dekorace kombinuje koule s odstíny růžového zlata a bílé květy. Jemný a zároveň sofistikovaný návrh.

6 - Vintage

Ačkoli je růžové zlato moderní barva, lze ji použít i v kontextu vintage, jako je tomu v případě tohoto modelu vánočního stromku. Ozdoba byla propracována s nostalgickými ozdobami, které přesahují koule, jako jsou zvonky a hvězdy.

7 - Spousta ozdob a světel

Přestože byl stromek zelený, byl pokryt mnoha vánočními ozdobami v barvě růžového zlata. Návrh se stal ještě sofistikovanějším a zahalujícím díky malým světýlkům.

8 - Mnoho odstínů růžové

Ti, kteří se chtějí odpoutat od tradiční výzdoby, mohou naplánovat výzdobu s různými odstíny růžové. Kromě růžové zlaté použijte i jiné odstíny růžové a dokonce i citronové barvy, například oranžovou. Tímto způsobem bude mít výzdoba veselejší pojetí.

9 - Bílá základna

Bílý základ stromku zvýrazňuje růžově zlaté ozdoby a velké květy dodávají dekoraci dramatičtější vzhled.

10 - Střední strom

Středně velký stromeček zdobený růžově zlatými ozdobami, ideální k vytvoření vánoční výzdoby v bytě.

Viz_také: Jak vytvořit oltář v ložnici? 41 inspirací

11 - Sladění s dekorem

Vánoční stromek ozdobený růžově zlatými ozdobami ladí s ostatním prostředím.

12 - Nástěnný strom

Pomocí suchých větví a růžově zlatých ozdob můžete na zdi postavit super okouzlující vánoční stromek. Je nemožné, aby vás tento nápad neokouzlil.

13 - Jemná a lehká

Ve vánoční dekoraci převládá růžová barva, která v sobě spojuje jemnost, měkkost a ušlechtilost. Základem je dřevěná krabička, která dodává kompozici rustikálnost.

14 - Kombinace s dalšími vánočními dekoracemi

Borovice ozdobená růžově zlatými ozdobami ladí s ostatními vánočními ozdobami ve stejné barvě, které jsou umístěny na policích.

15 - Kombinace s nábytkem a dekorativními předměty

Pohovka i polštáře jsou ve stejné barevné paletě jako vánoční stromek.

16 - Malý stromek v dětském pokoji

Vneste do dětského pokoje kousek Vánoc: postavte malý růžovozlatý stromeček a vzbuďte očekávání příchodu Santy.

17 - Kužely

Tradiční vánoční stromeček není jedinou možností, můžete si upravit kartonové šišky s třpytkami v barvě růžového zlata a umístit je na knihy, které ozdobí některý z nábytku ve vaší domácnosti.

18 - Móda

Růžový vánoční stromeček zahrnuje módní návrh díky míchání koulí s černými a bílými, zlatými, bílými a růžově zlatými pruhy.

19 - S huňatým kobercem

Pod ozdobený vánoční stromek položte huňatý koberec. Barva koberce by měla ladit s růžovozlatým tónem, například béžová.

20 - Velký strom s růžovou a zlatou barvou

Umělý stromek s růžovými větvemi ladí se zlatými koulemi.

21 - Kompletní obývací pokoj

Vánoční stromek v barvě růžového zlata je součástí konceptu výzdoby obývacího pokoje. Také on se drží jemné, sofistikované a ženské linie, stejně jako ostatní kusy, které tvoří místnost.

22 - Mezi křesly

Abyste mohli obdivovat osvětlení vánočního stromku, vyplatí se jej umístit mezi křesla. Tento model byl ozdoben velkými koulemi, květinami a stuhami.

23 - Sladění s růžovou stěnou

Růžově natřená stěna tvoří krásnou a vyváženou kombinaci s vánočním stromkem.

24 - Kombinace s bílým nábytkem

Bílý nábytek, ať už plánovaný nebo ne, přispívá k romantické atmosféře vánoční výzdoby.

25 - Různé dekorace

Barevné ladění obohatíte koulemi, stuhami a dalšími ozdobami.

26 - Festoon

V tomto návrhu je růžové zlato použito kvůli girlandě, která obklopuje bílý vánoční stromek.

27 - Sametové krajky a růžově zlaté ozdoby

Stromeček ozdobený umělým sněhem byl ozdoben sametovými mašlemi, koulemi a dalšími moderními ozdobami.

28 - Malý strom

Malá borovice zdobená bílými, zlatými a růžovými kuličkami. Ideální pro elegantní a jemné zdobení malých prostor.

29 - Grandiózní

Tento velký stromek, umístěný u vchodu do domu, kombinoval růžově zlaté vánoční ozdoby a starožitné kousky, znovu použité z jiných let.

30 - Balení

U paty stromu jsou dárky s obaly, které zvýrazňují barvy růžového zlata a bílé.

Jemné barvy působí uklidňujícím a relaxačním dojmem, proto se růžovozlatý vánoční stromek trefil do vkusu lidí. Co si o tomto nápadu myslíte? Podívejte se na další různé vánoční stromky.

Viz_také: Kočičí ocas rostlina: hlavní péče a zajímavostiMichael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.