Svatební držáky na ubrousky: 34 vzrušujících návrhů

Svatební držáky na ubrousky: 34 vzrušujících návrhů
Michael Rivera

Ubrus, nádobí, příbory, prostírání, šálky... to vše je pro stůl hostů důležité, ale výzdoba je kompletní až se svatebním držákem na ubrousky. Tento předmět je detailem, který dodává kompozici šarm, romantiku a osobitost.

Jednoduchý ubrousek, vyrobený z látky nebo papíru, může díky výběru ideálního prstenu dodat stolu ještě více romantiky a kouzla. Některé páry dávají přednost kouskům s drahými kameny, jiné volí rustikálnější nápady s použitím dřeva, květin a listů.

Modely svatebních držáků na ubrousky

Casa e Festa vybrala nejlepší nápady na svatební držáky na ubrousky. Podívejte se na inspiraci:

1 - Rustikální krajka

Kostkovaný motýlek je uvázaný na jutovém provázku a je ideální volbou pro výzdobu rustikálních svateb.

2 - Listy

Aby stůl hostů působil přirozeněji, vyplatí se vsadit na kroužek na ubrousky se skutečnými listy.

3 - Přírodní květiny

Na svatbách se používá několik druhů květin, z nichž každá má zvláštní význam. Vyberte si jeden druh, který bude držák na ubrousky personalizovat.

4 - Kožený řemínek

V tomto návrhu je látkový ubrousek umístěn v silném koženém řemínku. Originální návrh, který kombinuje romantiku a rustikálnost.

5 - Perly

Pokud hledáte způsob, jak udělat svatební stůl romantičtějším, vyplatí se investovat do perel, kterými si kroužky na ubrousky přizpůsobíte.

6 - Skořicová tyčinka

Použití skořicových tyčinek vytváří elegantní, rustikální dekoraci s velkým aromatickým potenciálem. Nemluvě o tom, že tento jednoduchý nápad nezatíží rozpočet.

7 - Dřevěné korálky

Tento kroužek na ubrousky, který kombinuje dřevěné korálky a šňůrky, obohatí svatební párty v boho nebo minimalistickém stylu.

8 - Plátek dřeva

Na svatbách s rustikální tematikou se objevují prvky, které se pohybují na pomezí country a vintage, jako je tomu v případě malých dřevěných plátků, které zdobí ubrousek.

9 - Trubky z PVC

Použijte lepicí pásku a zlatou barvu ve spreji, abyste kousky PVC trubek opatřili novou povrchovou úpravou. Výsledkem bude důmyslný držák na ubrousky.

10 - Borové šišky

Dalším krásným nápadem, který můžete okopírovat a přizpůsobit tak prstýnky, je použití malých šišek. Kromě toho, že je tento návrh udržitelný, se hodí k rustikálním dekoracím.

11 - Srdce

Srdce je symbolem lásky, a proto ho použijte jako odkaz pro vytvoření okouzlujících kroužků na ubrousky.

12 - Sušenka

Při některých událostech se může kroužek na ubrousek sníst. Přesně tak! Personalizovaná sušenka může obsahovat milostný citát nebo iniciály nevěsty a ženicha.

Viz_také: Jak pečovat o routu? 9 tipů pro pěstování

13 - Motýl

Motýl je kromě romantické a křehké postavy také symbolem proměny. Prsten na obrázku byl vyroben z papíru.

14 - Drát a kámen

Tento držák na ubrousky se od ostatních liší tím, že kombinuje zlatý drát a kámen. Elegantní a zároveň jemný nápad.

15 - Látka a knoflíky

Při organizaci svatby v boho chic stylu zvažte výrobu kroužků na ubrousky z látky s květinovým potiskem a knoflíky.

16 - Černá mašle

Chcete-li vytvořit moderní dekoraci, vytvořte z černé saténové stuhy mašli a ubrousek připevněte.

Viz_také: Narozeninová výzdoba ve škole: 10 nápadů na party

17 - Praiano

Pokud máte svatbu na pláži, zvažte tento držák na ubrousky vyrobený z rustikálního provázku a mušlí.

18 - Zlatý štras

Pokud má večírek sofistikovanější návrh, stojí za to zvolit kroužek na ubrousky se zlatými kamínky. Tento kousek vynikne na stole zdobeném černou a bílou barvou.

19 - Zlatá šňůra

Zlatá šňůra doplněná růží dodá svatebnímu stolu jemnější a romantičtější vzhled.

20 - Sukulenty

Co takhle použít tyto malé rostliny k personalizaci ubrousků?

21 - Provaz a pšenice

Pokud se svatba koná na venkově, například na farmě nebo ranči, stojí za to vytvořit ornament s lanem a pšenicí.

22 - Pírko

Symbol boho stylu, peříčko, dodává stolu hostů šarm a styl.

23 - Krystaly

Je běžné, že nevěsty a ženichové do své svatební výzdoby začleňují krystaly, jako je tomu v případě tohoto kroužku na ubrousky, který dokáže hosty ohromit.

24 - Sušené květiny

Kromě přírodních, čerstvých květin můžete ozdobu vytvořit také pomocí sušených květin. Tento nápad se hodí zejména k rustikálnějšímu modelu ubrousku.

25 - Korek a lano

Další nápad, který je v souladu s rustikálním stylem: kombinace korkové zátky a lana. Je nemožné nebýt okouzlen tímto udržitelným návrhem!

26 - Akrylová karta

Tento držák na ubrousky je vyroben z čirého akrylu a obsahuje jméno nevěsty a ženicha.

27 - Háčkování

Ruční práce zanechávají dekoraci osobní a jemný nádech. Proto se vyplatí investovat do háčkovaného držáku na ubrousky na svatbu.

28 - Sametový proužek

V tomto nápadu byl bílý ubrousek převázán tmavě modrým sametovým proužkem. Bílý tulipán navíc dodává dekoru půvab.

29 - Iniciály ženicha a nevěsty

Na modelu jsou iniciály ženicha a nevěsty a datum svatby.

30 - Korálky a střapce

Vylepšete svou boho estetiku tímto prstenem zdobeným korálky a střapci. Kromě toho, že jde o ručně vyrobený kousek, je barevný a zábavný.

31 - Juta

Texturované detaily na rustikálním stole dělají vše, jako je tomu v případě kousku juty obklopujícího každý bílý ubrousek.

32 - Origami

Technikou skládání se vytvářejí jemné a symbolické ozdoby, aniž by se za ně utratilo mnoho peněz, jako je tomu v případě těchto prstenů.

33 - Monogram

Pokud je záměrem použít monogram, můžete se uchýlit k projektu DIY. Jelikož má prsten neutrální barvy, vypadá krásně na barevných ubrouscích.

34 - Rám

Tento držák na ubrousky má rámeček se jménem hosta, takže slouží i jako ukazatel místa.

Stojánek na ubrousky na svatbu se vyrábí v různých barvách a materiálech. Měl by se vybírat s ohledem na další prvky výzdoby, jako je například středová dekorace.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.