Suvenýry pro návrat do školy: podívejte se na 21 kreativních nápadů

Suvenýry pro návrat do školy: podívejte se na 21 kreativních nápadů
Michael Rivera

Totéž platí i pro předškoláky, které chceme přesvědčit, že studium může být i zábava a že se vyplatí opustit technologický vesmír starých časů.chytré telefony.

Oddělili jsme všechny druhy zboží, od sladkých suvenýrů až po pomůcky pro děti. učebna Mohou je zakoupit rodiče, vyrobit je sami nebo je vyrobí učitelé.

Nápady pro návrat do školy

Sladkosti

Kdo by neměl rád dobrou sladkost? Mezi dárky, které se vracejí do školy, patří mezi dětmi nejoblíbenější sladkosti a bonbony. Aby odpovídaly tématu, jsou personalizovány speciálními krabičkami a dekoracemi.

1 - krabice "tabule" s Bisem

(Foto: Elo7 - Coisas de Bruna)

Kouzlo tohoto suvenýru spočívá v balení! Kartonová krabice byla zdobena křídovým potiskem. Uvnitř byl každý Bis zabalen tak, aby vypadal jako malé pravítko.

(Foto: Elo7 - Coisas de Bruna)

Totéž lze udělat s čokoládou Baton, potaženou papírem s potiskem tužky.

2 - Zdobené cukrové sušenky

(Foto: Cukrárna Sugar Kisses)

Každé dítě miluje sušenky. výše uvedený recept je na jednoduché cukrové sušenky, zdobené královskou polevou, známou také jako královská poleva, se vyrábí z bílků, soli, vanilkového extraktu a nehmotného cukru a má dobrou konzistenci. S přidáním potravinářského barviva je ideální pro vytváření vzorů! Pro usnadnění se vyplatí vyrobit několik obdélníkových cukrových sušenek. S polevou se z nich mohou stát tabulky, stránky sešitů, gumy a tužky.

3 - Zdobené oplatky

(Foto: Shaken Together Life)

I ti, kteří neumějí nebo neradi vaří, mohou darovat personalizované pohoštění jako suvenýr zpátky do školy. Stačí použít oplatkovou sušenku! Jeden konec ozdobte rozpuštěnou bílou čokoládou obarvenou potravinářským barvivem. Druhý konec opatrně rozřízněte tak, aby byl trojúhelníkový, a opět ho potřete bílou čokoládou s detailem čokoládové kapky, která představuje graffiti.tužky.

4 - Stylizované čokolády

(Foto: Hoosier Homemade)

Když už je tématem tužka, co takhle vyzkoušet tento model na památku na návrat do školy? Skládá se z odolnější papírové konstrukce, například z kartonu nebo paranu, složené tak, aby tvořila dřevěné tělo materiálu.

Proužek bílého papíru a další růžový papír slouží jako guma, nalepená na těle tužky, přičemž kolečko nahoře uzavírá tuto stranu tuby. Dovnitř stačí vložit oblíbenou sladkost dítěte, jako je například twix. Aby se krabička uzavřela zlatým klíčkem, je druhý konec zakrytý bonbóny Hershey's Kiss.

5 - Láhev s chutnými pamlsky

(Foto: Alunoon)

PET láhev má tisíc a jedno využití, jedním z nich je proměna v nádobu na sladkosti, které se budou rozdávat dětem na oslavě návratu do školy! S malým obličejem E.V.A. může být jakýmkoli zvířátkem z fauny. Dovnitř se mohou vejít malé sáčky plné sladkostí, žvýkaček a čokolád.

Suvenýry ke studiu

Kdo říká, že malý dárek nemůže dětem pomoci s učením? Několik pamlsků tento účel splňuje. Vždyť krásné materiály, které pomáhají s organizací, jsou skvělým podnětem ke studiu.

Záložky

Levnou a snadnou variantou jsou záložky do knih, zejména ty z kancelářských sponek. Jsou ideální pro mladé lidi, aby si uspořádali své studijní knihy a označili si například stránky s týdenním úkolem nebo místo, kde skončili s četbou učebnice. Díky tomu je těžké hledat výmluvy na zapomenutý úkol! Všechny je lze dodat v balíčcích, kde je pro každý předmět jedna sponka.školního roku.

6 - Klipy s bambulkami

(Foto: ban.do)

Každá malá holčička prochází fází, kdy miluje bambulky, přítomné ve sponkách do vlasů, prstýnky a mnoho dalšího. Záložka je okouzlující s jednou z nich. Balíčky mohou být dodávány s pom-pomy V závislosti na počtu odstínů si dívky mohou klipy mezi sebou vyměňovat a vytvářet sady ve svých oblíbených barvách.

7 - Malé klipy na karty

(Foto: My Paper Moose)

Vyrobené z origami, malé karty jsou také velmi okouzlující, označení agendy a notebooky Nejúžasnější je, že se dají otevřít doopravdy. Pokud dítě chce, může si na stránku napsat poznámky a komentáře k úkolu, který má splnit, a uschovat je v nich.

8 - Spony se střapci

(Foto: Cassie Scrogins)

Střapce lze zakoupit hotové, nebo je lze vyrobit přímo kolem sponek pomocí nitě. Jsou velmi efektní a skvěle se hodí k zakládání záložek!

9 - Klipy s motýlky

(Foto: The Whoot)

Pokud jde o holčičky, velmi oblíbené jsou také motýlky - stejně jako pom poms a stejně snadno se vyrábějí.

10 - Záložka s jednorožcem

(Foto: Danny's Charming Atelier Shop)

Praktickou variantou jsou také gumičky, kterými si můžete označit listy, aniž byste je zmačkali. Velký balíček plný bílých gumiček je levný. Chcete-li ho proměnit, stačí na něj nalepit obrázek. Na fotografii padla volba na jednorožce z látky, ale možností je nekonečně mnoho: dinosauři, motýli, včely, psi, kočky....

11 - Skládací záložka

(Foto: Hey Let's Make Stuff)

Záložky můžete vyrobit z jakéhokoli materiálu, včetně papíru! Jednoduchým přeložením s nalepenými detaily může vzniknout krásná záložka. Potřebujete jen barevný papír, nůžky a lepidlo. Suvenýr je dokonce super zábavný - zvířátka s malými zoubky, například žralok, budou vypadat, jako by stránku okusovala. Postup ukazuje video níže:

12 - Tužky a pera s visačkou

(Foto: Papo da Professora Denise)

Jednoduchou, ale okouzlující lahůdkou jsou tužky zdobené visačkami. Spojují v sobě užitečnost a roztomilost, protože na papírky se dá napsat několik vzkazů pro žáky a povzbuzení. Na fotografii jsou srdíčka vyrobená webovou stránkou Papo da Professora Denise s motivační větou: "Pišme budoucnost společně!

13 - Štěněcí visačka

(Foto: Náš vzdělávací prostor)

Existuje mnoho možných variant visaček. Dlouhý papír s tužkou napříč se snadno stane psem plemene Daschund, slavným párkem.

14 - Vlajky z Washi pásky

(Foto: Make and Takes)

Washi pásky lze také použít jako inspiraci! Můžete je nalepit kolem tužky, čímž z ní vytvoříte malou vlajku. Pak už stačí jen napsat jméno malého žáčka. Každou tužku lze umístit na horní část lavice. Když děti přijdou, musí pomocí malých vlaječek najít své místo ve třídě, což je rychlá a zábavná hra na začátek.den.

15 - Personalizovaná láhev

(Foto: UniqueBottle)

Komu se během školních let nestalo, že by se během vyučování zbláznil do pití vody? Praktickým řešením, jak to vyřešit tam a zpět, je malá láhev, tím spíš, když je personalizovaná se jménem. Krásný suvenýr pro předškoláky - a dokonce i pro učitele. Ideální, když myslíme na rozbití a dokonce i na zachování teploty vody, je, aby byla vyrobena z hliníku.

16 - Plstěné pouzdro

(Foto: Elo7 Mônica Roma Ateliê)

Malé plstěné kufříky jsou skvělými spojenci, kteří pomáhají s organizací. Mohou mít oblíbené tvary dětí, od oblíbených panenek LOL až po postavičky psí hlídky.

17 - Malé pytle s materiálem

(Foto: Jen Causey, Something Turquoise)

Ve stejném duchu jako kufříky a tužky s washi páskou se nesou i malé sáčky s materiálem. Na přední straně jsou napsaná jména dětí spolu s uvítacím vzkazem a v každé lavici může zůstat jeden, aby se děti seznámily se svým místem. Uvnitř jsou základní materiály pro výtvarnou výchovu, jako jsou křídy, kelímky s akrylovými barvami, štětce a nůžky.

Vzdělávací hračky

Podpořte žáky v zábavě pomocí snadno vyrobitelných vzdělávacích hraček. Podívejte se na ně:

18 - Mramorované pastelky

(Foto: Etsy art2theextreme)

Ti, kdo učí děti výchovu, vědí, jak snadno se dětem pastelky v rukou lámou - a nakonec jim zůstane spousta volných, nahromaděných kousků, se kterými se špatně maluje. Řešením je smíchat je dohromady a vytvořit křídy s mramorovým efektem! Kromě toho, že jsou krásné, lze je tvarovat silnější a odolnější než běžné křídy, což zvyšuje jejich trvanlivost.

(Foto: Etsy art2theextreme)

Další možností je vyrobit je v různých tvarech, například jako první písmeno jména žáka. Tento suvenýr na památku po návratu do školy si zamiluje každé dítě, které miluje čistý papír a možnost vybarvovat.

19 - Magnetický sliz

(Foto: Pěstování růže s drahokamy)

Na stránkách slimy želé všech druhů a barev ovládlo internet a hlavy dětí a předškoláků, takže se stalo skvělou pochoutkou pro návrat do školy, a to s didaktickým nádechem! Jednoduchý a intuitivní postup výroby želé má vše, co souvisí s výukou přírodních věd.

Chcete-li zvýšit úroveň hry, můžete při jejich výrobě experimentovat s magnetickým prachem. Jako dárek magnetický sliz a silné magnety zamotají dětem hlavu a zaujmou je tím, co se mohou během školního roku naučit.

20 - Sada na výrobu hracího těsta

(Foto: Emma Owl)

Pro menší děti je kromě slizu vždy dobrou volbou hrací těsto. Na památku mohou děti dostat sadu s materiály potřebnými k jejich domácí výrobě. Jednoduchý recept vyžaduje pouze směs hydrogenuhličitanu, kukuřičného škrobu, vody, rostlinného oleje a potravinářského barviva. Jednu část receptu musí provést rodiče: směs, ještě trochu vodovou, vložte do trouby, dokud neztuhne.Pak ho stačí nechat vychladnout, a když má pokojovou teplotu, uhníst ho jako bochník chleba - což už samo o sobě je součástí zábavy. Je to činnost, která může děti zaujmout domácím hospodářstvím a také tím, jak se dají běžné materiály s pořádnou dávkou kreativity proměnit v neuvěřitelné věci.

21 - Sada s rostlinou

(Foto: Elo7 Alas Brindes)

Darovat takovou sadu dítěti je neobvyklé, zábavné a naučí ho mnoho věcí, například koloběh rostlin a úctu k přírodě. Skládá se z malého balení zeminy a substrátu, dřevěného rýče a semínka, které je zase označeno symbolem, například dinosaura. Když se rostlina narodí, jeden z jejích listů také nese symbol!

Který z nich se podle vás dětem bude líbit nejvíce?
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.