Překvapení pro přítele: 18 kreativních nápadů (+32 momentů)

Překvapení pro přítele: 18 kreativních nápadů (+32 momentů)
Michael Rivera

Dne 12. června můžete vytvořit romantickou atmosféru a překvapit svého přítele. Existuje spousta jednoduchých a kreativních nápadů, které sledují trend DIY (do it yourself) a oslavují lásku do nejmenších detailů.

Výtvory, které oslavují Valentýna, jsou snadno proveditelné a nezatěžují rozpočet. Stačí se jen zorganizovat, abyste nakoupili potřebný materiál a proměnili tak místnost v prostor plný čisté romantiky.

Čím překvapit na Valentýna?

Hledali jsme na internetu nápady na valentýnské překvapení:

1 - Balónky s héliem a závěsnými obrázky

Originálním a zábavným způsobem, jak oslavit Valentýna, je použití heliových balónků se závěsnými obrázky. Balónky se vznášejí na stropě místnosti a obrázky jsou zavěšeny na provázcích nebo saténových stužkách.

Někteří lidé dávají přednost barevným balónkům, jiní volí balónky ve tvaru srdce. Ať už se rozhodnete jakkoli, je velmi důležité vybrat správné fotografie a vybrat šťastné okamžiky, které jste s partnerem prožili.

2 - Fotostěna ve tvaru srdce

Nestačí jen vyzdobit strop ložnice. Je třeba, aby stěna byla romantická a dokázala vyprávět milostný příběh.

Tipem je postavit fotostěnu ve tvaru srdce. Vyberte nejlepší fotografie vás dvou, vyvolejte je ve formátu 10x15 cm a vystavte je na stěně.

Sestava vyžaduje následující uspořádání: dva bloky po třech fotografiích (vertikální), dva bloky po třech fotografiích (horizontální), blok se 7 horizontálními fotografiemi, 6 horizontálních fotografií, 5 horizontálních fotografií atd., dokud není dosaženo jedné fotografie.

Pro lepší pochopení sestavení nástěnné malby si prohlédněte následující schéma:

Toto je jen jedno ze schémat, jak postavit nástěnnou malbu, ve skutečnosti existuje mnoho dalších. Někteří lidé dokonce používají blikačky, aby obkreslili srdce a usnadnili si prohlížení fotografií ve tmě. Vypadá to úžasně!

3 - Papírová srdce

Existuje několik roztomilých dekorací, které se hodí k Valentýnu, jako jsou například srdíčkové mobily.

Malá papírová srdíčka zavěšená na provázku můžete proložit polaroidovými fotografiemi manželů. Dalším návrhem je vyrobit srdíčka a pak je zavěsit na nylonový provázek.

4 - Kresba na posteli s okvětními lístky růží

Tento nápad zní jako klišé, ale je to způsob, jak udělat valentýnské překvapení v ložnici. Na postel s bílým povlečením lze použít okvětní lístky červených růží a nakreslit velké srdce.

Někteří zamilovaní také rádi používají okvětní lístky k napsání krátkých milostných vzkazů.

5 - Vstupenky

Rozhazování malých vzkazů po místnosti je skvělým valentýnským překvapením. Vzkazy můžete připnout na zrcadlo, umístit je na povlak polštáře nebo jednoduše uložit vášnivé poznámky do malých lahviček.

Pomocí úryvků písní, básní, knih a filmů můžete ukázat, jak moc je daná osoba milována, a udělat tak Valentýna ještě nezapomenutelnějším.

6 - DIY svíčka s iniciály

Váš přítel nebo přítelkyně si jistě zamilují DIY svíčku, nejlépe vyřezávanou s iniciálami páru. Tento romantický prvek navíc dodá místnosti intimní osvětlení. Použijte ji k výzdobě nočního stolku, komody, toaletního stolku nebo jakéhokoli jiného koutu v místnosti. Podívejte se na návod a naučit se krok za krokem jak vyrobit tuto vášnivou svíčku.

6 - Rám s polibky

Překvapte svou drahou polovičku krásným rámečkem s polibkem. K výrobě tohoto kousku stačí nanést rtěnku, několikrát ji políbit na list papíru a nechat zarámovat.

7 - Osvětlené čelo postele

Pomocí světelného řetězu můžete na čelo postele nakreslit srdce a vytvořit tak útulnou atmosféru.

8 - Romantické pohoštění

Pokud váš přítel miluje sladkosti, je tento nápad ideální. Zkuste ho překvapit různými romantickými lahůdkami, jako jsou například dortíky se srdíčky, čokoládové bonbony, pop-cakes a další lahůdky.

Sladkosti můžete schovat na strategických místech v místnosti nebo je shromáždit do krabice. romantická párty v krabici .

9 - Ozdobná písmena

Kromě klasických balónků s héliem, které jsou zábavné a slavnostní, můžete k výzdobě místnosti použít také kovové balónky. K dispozici jsou zlaté a stříbrné modely s písmeny, které tvoří slovo "Love" a mnoho dalších romantických výroků.

A když už mluvíme o ozdobných písmenech, můžete si vyrobit vlastní z kartonu.

10 - Snídaně

Druhý den můžete druhou osobu překvapit romantickou snídaní. Připravte krásný tác se vším, co váš přítel nebo přítelkyně rádi jedí. A nezapomeňte do něj kreativně zakomponovat romantické symboly.

11 - 365 důvodů k lásce

Do skleněné nádoby vložte 365 malých vzkazů s důvody, proč milovat svého přítele nebo přítelkyni, jeden na každý den v roce Sklenice lásky je krásný, kreativní a s láskou ručně vyrobený dárek.

12 - Romantický box

Dovnitř kartonové krabice můžete přidat různé předměty, které trochu vypovídají o vašem milostném příběhu: fotografie, vstupenky, letenky a lístky na koncerty. Vyrobte něco velmi osobního, včetně miniaturní šňůry na prádlo s fotografiemi.

13 - Písmena se otevírají, když

Napište dopisy pro své blízké, které budou otevírat v různých životních obdobích. Obálky můžete přizpůsobit různým situacím: když přijdete o práci, cítíte se osamělí, jste naštvaní, pláčete... možností je mnoho. Máme pro vás kompletní návod na otevírání dopisů.

14 - Foto sklenice

Znáte to rčení "Chci si tě navždy uchovat ve skleněné nádobě"? No, s tímto valentýnským dárkem to dává velký smysl. Umístěte krásnou fotografii do skleněné nádoby.

15 - Romantický soundtrack

Některé písně dokáží připomenout šťastné okamžiky milostného příběhu. Nahrajte speciální CD se soundtrackem vašich námluv. A nezapomeňte balíček personalizovat, abyste svou lásku ještě více překvapili.

16 - Hrnec vzpomínek

Kromě toho, že vytvoříte květináč s důvody k lásce, můžete do něj také napsat šťastné vzpomínky na vztah. Všechny malé poznámky umístěte do skleněné nádoby na míru a darujte ji někomu, koho máte rádi.

17 - Zeměpisná šířka a délka

Přizpůsobte si komiks informacemi o zeměpisné šířce a délce. Do kresby můžete uvést souřadnice přesného místa, kde jste se se svou láskou potkali.

18 - Kytice papírových srdcí

Existuje mnoho projektů origami, které se hodí k Valentýnu, například kytice srdcí, která se snadno vyrobí a vydrží déle než čerstvé květiny.

Poté, co se seznámíte s některými hýčkajícími a kutilskými projekty, kterými můžete překvapit svou lásku, se podívejte na tipy pro romantické a útulné chvíle:

 1. Pochutnávání si na čokoládovém a sýrovém fondue
 2. Vytvořte si domácí lázně
 3. Piknik v části
 4. Ochutnávka vín
 5. Příprava večeře pro dva
 6. Uspořádejte večer deskových her
 7. Objednání oblíbeného jídla
 8. Učíme se společně tančit
 9. Plánování příští dovolené
 10. Příprava koket
 11. Vytvořte si album ze svých cest
 12. Filmový maraton
 13. Maraton videoher
 14. Vychutnávání kávy v posteli
 15. Procházka
 16. Příprava dortu
 17. Obnovte si oblíbené rande
 18. Kempování na dvorku pod hvězdami
 19. Společné malování obrazu
 20. Strávit noc v luxusním hotelu
 21. Zpívání v karaoke baru
 22. Společný poslech hudby
 23. Focení
 24. Poslechněte si živý koncert
 25. Rekonstrukce prvního setkání
 26. Organizace hledání pokladu
 27. Společně vykonávejte dobrovolnickou práci
 28. Cvičení jógy
 29. Skládejte puzzle společně
 30. Celodenní pobyt v pyžamu
 31. Kempování
 32. Pozorování západu slunce

Chcete svého přítele překvapit? Pak si vyberte některý z předložených nápadů a začněte je realizovat.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.