Pozvánky pro kmotry při křtu: 35 kreativních návrhů

Pozvánky pro kmotry při křtu: 35 kreativních návrhů
Michael Rivera

Obsah

Křtiny jsou pro mnoho rodin výjimečným okamžikem, a proto je třeba dobře vybírat, protože kmotři jsou jako druzí rodiče. Takže na počest tohoto páru není nic lepšího než vybrat jedinečnou a kreativní pozvánku pro kmotry křtu.

Pokud chcete při oznámení své volby překvapit, řiďte se těmito tipy ještě dnes. Díky správným frázím a exkluzivnímu modelu rodiče na víru svého dítěte rádi obdrží tento dárek.

Význam křtu

Křest je důležitým datem, protože znamená požehnání dítěte ve víře rodiny. V katolickém náboženství je prvním rituálem pro věřící a umožňuje mladému člověku přijmout další svátosti v církvi, jako je první svaté přijímání.

Kmotři se účastní proto, aby poskytovali podporu, a to jak duchovní, tak i citovou a materiální, po celý život malého dítěte. Co je na této volbě vzrušující pro rodiče, kteří se mohou rozhodnout pro blízké přátele nebo příbuzné.

Tato zodpovědnost je samozřejmě také ctí. Proto se na počest kmotrů běžně rozdávají upomínkové předměty na křest, aby se pozvání na křest stalo událostí, která zůstane v paměti.

První pochybností tatínků je rozhodnutí, co napsat, aby to páru lichotilo. Abyste si s tímto úkolem pomohli, podívejte se na výběr frází, které si můžete vybrat a přizpůsobit při vytváření pozvánky.

Pozvánky pro kmotry při křtu

Čas rozhodování o kmotrech je pro věřící matky jedním z nejkrásnějších. Protože může být obtížné vyjádřit tuto emoci, následujte tento seznam s nejlepšími vzkazy pro pozvánky na křtiny.

  • Otec v nebi mi řekl, že kmotři při mém křtu jsou andělé, kteří mi vždy vyprošují ochranu a světlo na mé cestě. Proto si Otec a Matka vybrali vás, abyste mě pokřtili a doprovázeli mé malé krůčky v Božím učení.
  • Při svém křtu přijmu Boha do svého malého srdíčka. Maminka a tatínek vás povolali, abyste mi pomáhali, abyste na mě dohlíželi a vedli mé kroky po celý můj život. Souhlasíte s tím, abyste byli mými kmotry při mém křtu?
  • Tento suvenýr je milým způsobem, jak vás pozvat, abyste se stali kmotry při křtu našeho milovaného (jméno dítěte).
  • Moji rodiče si vypůjčili kousek mého srdce, aby ho zanechali u vás. Mohu se tedy spolehnout, že moji kmotři budou chodit po cestách, vždy mě budou milovat a starat se o mě.
  • Vybrali jsme si vás, abyste byli mými anděly strážnými a podpírali mé malé ruce, když má křídla nemohou létat.
  • Ahoj, strýčkové! Známe se teprve krátce, ale máma s tátou o mých strýčcích mluví tak pochvalně, že už teď vím, že vám mohu svěřit své srdce a mám vás naprosto ráda.

Také vím, že kdybych něco potřeboval, nikdy se na mě nebudete váhat obrátit. A právě proto si vás moji rodiče vybrali jako jednu z nejdůležitějších osob pro mě! Chcete být mými kmotry?

Tyto šablony můžete vzít a přizpůsobit je lidem, kterým se chystáte pohoštění věnovat. Určitě se jim dárek a veškerá péče s ním spojená bude líbit. Nyní se podívejte na šablony pozvánek a vytvořte si vlastní.

Šablony pozvánek pro kmotry ke křtu

Využijte tuto kompilaci obrázků a rozhodněte se, kterému z nich dáte přednost jako inspiraci. Existuje mnoho modelů a bezpochyby bude jeden z těchto suvenýrů ideální pro darování kmotrům křtu vašeho syna nebo dcery.

Viz_také: Svatební balónková výzdoba: viz 33 kreativních nápadů

1 - Krabice hrnků vypadá vždy skvěle

2 - Použijte téma andělíčků

3 - Fotka dítěte dělá pozvánku ještě krásnější.

4 - Přizpůsobit pěkným vzkazem

5 - V krabici mohou být také miniaturní růžence.

6 - Nebo větší třetina přichází se sladkostmi

7- Můžete si vytvořit ručně vyrobenou krabici nebo si ji objednat

8- Pozvánku uzavřete mašlí

9- Myšlenka rozdělení pozvánky je zajímavá.

10 - Můžete umístit sošku Panny Marie.

11- Vyšívané ručníky dodávají větší exkluzivitu

12- Vyrobte si mini sadu suvenýrů

13- Na vnitřní stranu víka krabičky nalepte vzkaz.

14- Růženec s anděly vypadá půvabně.

15- Sestavení krabice s čokoládou pro výbuch

16- Používejte barvy, jako je bílá a růžová

17- Můžete vsadit na kreativní formát

18- K tématu se hodí i medvídci.

19- Váš box může mít barvu šampaňského

20- Ideálními barvami jsou také žlutá, béžová a bílá.

21- Darujte Bibli

22- Vytvořte pozvánku s 3D efektem

23- Použití skládačky dělá pozvánku zábavnější.

24- Vložte do krabice předměty víry

25- Pozvánka může být i tradiční

26- Dobrým nápadem je použití broží jako dárků.

27- Stále si můžete objednat sušenky

28- Bonbony se dobře hodí jako pamlsek

29- Přidejte osobní zápisník

30- Mýdla, esence a parfémy vše zjemňují.

31 - Dřevěný blok s datem křtu a jmény kmotrů.

32 - Fotografie dítěte může být umístěna v krásném fotorámečku, který doprovází pozvánku.

33 - Personalizované nástěnné hodiny pro svědka nebo svědkyni, které ozdobí jakýkoli kout domu.

34 - Čokoládové bonbony, které tvoří krabičku, se ptají: "Budeš mým kmotrem?"

35 - Rámeček na obrázek s otiskem ruky kmotřence

Tyto nápady je zajímavé použít také pro zasvěcené nebo prezentační pozvánky. K tomu stačí upravit poselství.

Díky těmto neuvěřitelným nápadům na pozvánky pro kmotry na křtiny bude tento den ještě krásnější a vždy se na něj bude vzpomínat s velkou láskou. Líbil se vám obsah? Užijte si ho a podívejte se také na tipy na křestní dort.

Viz_také: Bílé obklady stěn v kuchyni: 14 možnostíMichael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.