Pozvánky k narozeninám dětí: tipy a šablony k tisku

Pozvánky k narozeninám dětí: tipy a šablony k tisku
Michael Rivera

O pozvánka na dětské narozeniny je prvním kontaktem hostů s oslavou, proto musí být vypracována pečlivě a v souladu s vizuální identitou oslavy. Podívejte se na tipy pro sestavení dokonalé pozvánky a modely připravené k tisku.

Viz_také: Dekorace pro první přijímání: 40 nápadů pro inspiraci

Organizace dětské narozeninové oslavy není tak jednoduchá, jak se zdá. Rodiče se musí vypořádat s rozsáhlým seznamem příprav, který zahrnuje výzdobu, seznam hostů, menu, atrakce, suvenýry a samozřejmě pozvánky na oslavu.

DIY dětská narozeninová pozvánka (Foto: Divulgação)

Tipy pro výrobu dětských narozeninových pozvánek

Casa e Festa oddělila několik tipů na výrobu dětských narozeninových pozvánek, podívejte se na ně:

1 - Snažte se potěšit děti

Pozvánka na dětskou oslavu by měla být zaslána jménem dítěte, nikoli jeho rodičů. Dokument by měl velmi jemným způsobem představit téma narozenin a podnítit tak touhu zúčastnit se oslavy.

2 - Uveďte důležité informace

Na pozvánce nesmí chybět některé informace, například jméno oslavence, adresa místa konání oslavy, datum a čas (začátek a konec).

3 - Vyberte si krátkou větu

Stojí za to zvolit krátkou a lákavou frázi, kterou vytisknete na dětské narozeninové pozvánce. Zde je několik možností, které mohou přenést radost malého oslavence nebo oslavenkyně:

"Přijď oslavit mé narozeniny, chybíš mi už jen ty."

"Nemůžeš si nechat ujít mou malou párty, bude to super."

"Mám narozeniny, pojď je oslavit se mnou!"

"Myslím, že jsem viděl malou oslavu. Čekám na tebe. Jdeš, že?"

"Chystám se uhasit staré dámy, pojďte se mnou slavit."

"Pomohla jsem mamince a tatínkovi připravit takovou roztomilou oslavu, abys mohl přijít a oslavovat se mnou."

Fráze pozvánky se může objevit v kontextu, tj. podle tématu večírku. Níže viz příklad s tématem "Fazendinha":

"Víte, kde je moje farma? Je to na adrese (adresa místa konání večírku). Na _____, na _______, na vás čekám já a moji mazlíčci na můj malý večírek. Bude to skvělá zábava, nenechte si ji ujít!".

4 - Buďte hraví

Dětská narozeninová pozvánka musí působit hravě, jinými slovy musí zdůrazňovat dětské postavičky, které jsou v současné době v módě. Vyplatí se také pracovat s mnoha barvami a neobvyklými tvary.

5 - Sázky na různé formáty

Pozvánka je ve skutečnosti okouzlující malá láhev mléka (Foto: Divulgação)

Pozvánka pro děti nemusí být nutně jen kus papíru. Může to být nějaký kreativní předmět související s tématem, jako je tomu v případě malé lahvičky mléka, která zve dítě na oslavu s tématem "Fazendinha" (Malá farma), nebo malé krabičky sladkostí s pozvánkou na etiketě, která funguje jako jakýsi očekávaný suvenýr.

6 - Udělej si to sám

Zvyk kupovat hotové pozvánky v supermarketech byl opuštěn v 90. letech. Nyní je trendem uvést do praxe nápad DIY (Do It Yourself). Buďte kreativní a co nejvíce si dílo přizpůsobte.

Nevíte, jak vytvořit Pozvánka na dětskou párty DIY Pak se podívejte na následující video a nechte se inspirovat:

Šablony dětských narozeninových pozvánek k tisku

Na internetu najdete několik šablony dětských narozeninových pozvánek k tisku Stačí si stáhnout obrázek, přizpůsobit jej údajům o oslavě a můžete začít.

Na pozvánkách se objevují nejrůznější dětské motivy, například Prasátko Peppa, Minnie, Kráska a zvíře, Psí hlídka, Baletka, Letadlo, Hasič, Malá farma, Barbie, Batman, Cirkus, Auta a další.

Našli jsme ty nejkrásnější pozvánky na dětskou oslavu připravené k tisku:

Pozvánka na narozeniny Moany (Foto: Divulgação) Pozvánky k narozeninám Frozen (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny Patati Patata (Foto: Divulgação) Pozvánka k narozeninám: Galinha Pintadinha (foto: Disclosure) Narozeninové pozvánky Disney Princesses (Foto: Divulgação) Pozvánky k narozeninám Mickeyho (Foto: Divulgação) Narozeninové pozvánky Dinosauři (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny princezny Sofie (Foto: Divulgação) Narozeninové pozvánky Motýli (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny Barbie (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny prasátka Peppy (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny hasiče (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny Monster High (Foto: Divulgação) Pozvánka k narozeninám andělů (Foto: Divulgação) Pozvánka k narozeninám letadla (Foto: Divulgação) Narozeninová pozvánka: Kráska a zvíře (Foto: Divulgação) Narozeninová pozvánka: Kráska a zvíře (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny Minnie (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny Minnie (Foto: Divulgação) Narozeninová pozvánka: Psí hlídka pro dívky (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny: Psí hlídka (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny baletky (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny baletky - model 2 (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny Fazendinha (Foto: Divulgação) Pozvánka na narozeniny Fazendinha - model 2 (Foto: Divulgação)

Kde vytvořit dětské narozeninové pozvánky online?

Plátno (Foto: Divulgação)

K vytvoření online narozeninové pozvánky nepotřebujete znalosti Photoshopu, stačí se přihlásit na web Canvas.com a využít všechny zdroje, které nabízí.

Jakmile je pozvánka hotová, stačí ji exportovat do požadovaného formátu, například JPG, PNG nebo PDF. Po stažení můžete soubor vytisknout nebo sdílet na sociálních sítích.

Viz_také: Malá a jednoduchá americká kuchyňská výzdoba

Plátno má mnoho rozvržení s dětskými motivy, jako jsou dinosauři, superhrdinové, princezny, psi a safari. Užijte si tuto rozmanitost.

Máte nějaké další návrhy na vytvoření pozvánka na dětské narozeniny Zanechte komentář.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.