Oslava 30. narozenin: témata a nápady pro všechny chutě

Oslava 30. narozenin: témata a nápady pro všechny chutě
Michael Rivera

Najednou si uvědomíte, že se blížíte k třicítce. Tři desetiletí historie, úspěchů, chyb a učení. Na oslavu takového výjimečného data stojí za to uspořádat nezapomenutelnou oslavu. 30leté narozeniny se nesou ve znamení zábavných témat a spousty DIY (do it yourself) řešení.

Na narozeninových oslavách stojí za to připomenout si šťastné chvíle a nabídnout každému hostu zábavnou atmosféru. Kromě toho je tato příležitost ideální k rozloučení s dvacítkou a vstupu do fáze úspěchu se vším všudy.

Nejlepší nápady na výzdobu oslavy 30. narozenin

Casa e Festa oddělila několik tipů na výzdobu pro uspořádání dokonalé party. Podívejte se na ně:

1 - Koktejly v injekčních stříkačkách

Koktejly ve stříkačkách: jiný způsob podávání nápojů na vaší party. Můžete kombinovat různé barvy a překvapit své hosty takovou kreativitou.

2 - Světla s jednorázovými kelímky

Již nějakou dobu jsou světelné řetězy oblíbené pro výzdobu večírků, zejména venkovních akcí. Aby bylo osvětlení ještě neuvěřitelnější, vyplatí se nad každý světelný řetěz umístit jednorázový kelímek.

3 - DIY Doughnut Wall

Hledáte jiný způsob, jak servírovat sladkosti, ale neutratit spoustu peněz? Tady je tip: koblihová stěna. V tomto projektu jsou koblihy umístěny na dřevěné desce, a ne na tácech.

4 - Havajská párty

Existuje mnoho způsobů, jak oslavit 30. narozeniny, například prostřednictvím tematické party. Havajské téma je dokonalou inspirací pro ty, kteří mají rádi pláže, veselé barvy a tropické počasí.

5 - Nacho bar

Když už mluvíme o tematických oslavách, pokud přemýšlíte o uspořádání narozeninové oslavy inspirované Mexická kultura Potřebujete jen stůl, dřevěnou krabičku a malé nádobky na omáčky a náplně. Tento nápad si zamiluje každý!

6 - Český dvorek

Co takhle shromáždit přátele na zahradě na narozeninovou oslavu s bohémskou atmosférou? Vsaďte na květinovou výzdobu a nízký stolek, aby všichni hosté mohli sedět na zemi. Tipem na sestavení tohoto kusu nábytku je kombinace beden z tržnice a dřevěné desky.

7 - Téma Marie Antoinetta

Zde je návrh na oslavu 30. narozenin: Marie Antoinetta. Vzpurná Francouzka, která se vzepřela tradicím své doby, inspiruje k elegantní, vintage výzdobě hodné královské rodiny. Není to příliš jednoduchý návrh na provedení, ale můžete improvizovat.

8 - Mini balónky

Zapomeňte na tradiční narozeninové svíčky a ozdobte vrchol dortu miniaturními balónky na tyčkách.

9 - Okouzlující brunch

V den svých 30. narozenin svoláte své přátele na nezapomenutelný brunch. Připravte mini stůl s různými pochoutkami a osobní výzdobou. Dort se může dělit o prostor s podnosy plnými koblih, zdobených sušenek a cupcakes.

10 - Skleněné filtry

Aby byla oslava 30. narozenin nezapomenutelná, nezapomeňte nápoje servírovat speciálním způsobem. Dobrým tipem je použití skleněných filtrů, které jsou ideální pro venkovní oslavy.

Viz_také: Jednoduché vánoční dekorace: 230 nápadů, které můžete udělat v roce 2022

11 - Dort s plechovkami piva

Naskládejte na sebe plechovky od piva a vytvořte tak uprostřed hlavního stolu falešný dort. Znáte klasický dort z plenek? Princip je stejný. Využijte svou kreativitu a potěšte tímto nápadem všechny.

12 - Balónky

Sázka na dekonstruované balónky Dalším tipem je zakoupení kovových balónků, které vytvoří číslo 30.

13 - Téma Chanel

Pro večírek, který bude přesně jako vy, zvolte téma, které má něco společného s vaší osobností. Dobrým návrhem pro ženy, které mají rády módu, je značka Chanel. Inspirujte se obaly výrobků a také pařížskou atmosférou.

14 - Rostliny

Některé nápady se vymykají samozřejmostem a překvapují hosty, jako je tomu v případě této dekorace z rostlin. Na narozeninové oslavě se objeví listí, bylinky a nádherné kapradiny. Vytvoří se uvolněná atmosféra, která je ideální pro setkání s přáteli.

15 - Koutek vzpomínek

V rámci tohoto nápadu mohou přátelé a rodina zanechat vzkaz ve skleněné nádobě.

16 - Jack Daniel's

Jack Daniel's je ideálním tématem pro pánskou oslavu 30. narozenin. Výzdoba vyžaduje lahve whisky, střízlivé barvy, bubny a další prvky, které odkazují na tuto značku.

20 - Konec 20 let

Konec dvacátých narozenin si zaslouží oslavit ve velkém stylu. A pokud je cílem ušetřit peníze, nahraďte tradiční balonky ve spodní části hlavního stolu tabulí.

21 - Kolíčky na oblečení

V pravém stylu "Dirty 30" použijte kolíčky na prádlo k výzdobě hlavního stolu a dalších míst na jednoduché oslavě 30. narozenin. Můžete například vytvořit prádelní šňůru s malými vlajkami a starými fotografiemi.

22 - 30 balónků, 30 fotografií

Třicítka je vám jen jednou za život, a aby byla ještě výjimečnější, stojí za to připomenout si ubíhající čas prostřednictvím obrázků. Zavěste 30 působivých fotografií na 30 balónků s héliem. Nechte tyto měchýře vznášet nad hlavním stolem nebo stolem v jídelně. Pochybujete, jak na tento projekt? Podívejte se na návod.

23 - Noc v kině

Třicáté narozeniny jsou skvělým důvodem k uspořádání venkovního filmového večera a setkání s přáteli. Výzdoba inspirovaná Hollywoodem je kreativní, zábavná a nezatíží rozpočet.

24 - Černá & amp; Bílá

Černobílá výzdoba je elegantní, decentní a nadčasová. Tyto dvě barvy mohou být přítomny v každém detailu oslavy 30. narozenin.

25 - Ochutnávka piva

Tato party je ideální pro dospělé hosty a milovníky piva. Výzdoba může být rustikální, se spoustou pšeničných větví a prázdných lahví. Jako inspirace poslouží i tematická party Boteco.

26 - Papírové květiny

Foto: Jessica Downey Photography

Papírové květiny se snadno vyrábějí a jsou ideální pro výzdobu oslavy 30. narozenin pro ženy. Oslava bude mít jistě jemnější a romantičtější vzhled.

27 - Střapcový věnec

Věnec ze střapců, který slouží k ozdobení dortového stolu, lze vyrobit z různých barevných papírů a dokonce i s lesklým povrchem. Podívejte se na postupné kroky.

Viz_také: Křestní dort: 45 inspirací pro zdobení

28 - Brýle na míru

Překvapte své hosty přizpůsobenými sklenicemi s třpytivými glitry.

29 - Bazénová párty

Aby byly vaše 30. narozeniny epické, uspořádejte oslavu v prostoru s bazénem. A nezapomeňte místnost vyzdobit balónky, které tvoří slova a poskytují plováky pro zábavu hostů.

30 - Dřevěné plakety

Vyrobte pro hosty dřevěné tabulky s jednoduchými pokyny. Můžete je zavěsit do strategických rohů.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.