Oblečení na havajskou párty: tipy pro muže a ženy

Oblečení na havajskou párty: tipy pro muže a ženy
Michael Rivera

Pokud nemáte představu o oblečení na havajskou párty Tematické večírky mohou být samozřejmě velmi zábavné, ale problémem je správně zvolit oblečení, aniž byste museli investovat do oblečení na jednu noc.

Havajské motivy připomínají pláž, slunce a spoustu barev. výrazné tisky Jinými slovy, pokud dáváte přednost jednoduchým košilím a šatům, budete muset v obchodech trochu zapátrat, abyste našli ty pravé.

Viz_také: Jak vytvořit malou zimní zahradu (+43 fotografií) Vzhled by měl být velmi pestrý a plný květin (Foto: Divulgação)

Nemusíte se však cítit jako v "kostýmu". Díky správné kombinaci si můžete akci užít a oděv přitom využít i pro jiné příležitosti. Podívejte se!

Tipy na oblečení na havajskou párty

Tradiční havajské kroje se vyznačují korunami a květinové náhrdelníky Ženy také nosí slaměné sukně, které jsou součástí tisíciletých rituálů a obřadů na počest místních bohů.

Pokud však jde o večírek s havajskou tématikou, dress code se poněkud upraví. Nejde totiž o kostým, ale o uvolněnou kombinaci, která odkazuje na představu pláže a moře.

Pro muže

Viz_také: Narcis Květina: význam a tipy pro péči

Mezi mužskou veřejností jsou řešení poměrně jednoduchá. Stačí mít košili s květinový potisk Vzhledem k tomu, že tyto vzory jsou stále v módě, je možné je najít i ve velkých obchodních domech a obchodech s rychlou módou.

Mezi další možnosti patří tropické motivy Kousek lze kontrastovat s khaki nebo bílými šortkami, platné jsou i džíny. Na nohy se hodí žabky, sandály nebo karamelové mokasíny.

Protože vrchní část vzhledu přitahuje velkou pozornost, ostatní předměty by měly být neutrální. Tím se vyhnete velmi těžkému a únavnému výsledku. A dobré je, že po skončení schůzky můžete tyto kousky použít v jakékoliv šťastné hodince.

Pro ženy

Ženské publikum má několik možností, jak se na havajskou párty obléknout. Jedna z nich je malé květinové šaty V nízkých sandálech nebo teniskách je již možné vytvořit zajímavý slavnostní vzhled.

Pokud si to dívka přeje, lze to zařídit. halenka a šortky Logika je stejná: potisk by se měl soustředit na jednu z částí, druhá musí být nenápadnější. Příklad: bílé kalhoty s barevnou halenkou.

Přednost mají lehké tkaniny Přírodní vlákna, jako je bavlna, výborně odolávají nejvyšším teplotám.

Doplňky dotvářejí outfit. Květiny ve vlasech, čelenky nebo náhrdelníky z této řady dodávají více barev a dodávají každodenním šatům ten "up".

Líčení nemusí být přehnané, protože záměrem je přenést přirozenější vzhled. Podkladová báze, trocha tvářenky a růž. osvětlovač zanechávají pleť rovnoměrnou a krásnou v té správné míře.

Jedním z tipů je přemýšlet o luau nebo plážový klub Pokud jsou tyto volby vhodné pro tyto případy, jsou to také šaty, které si můžete obléknout na havajskou párty.

Dejte nám vědět, co si o tom myslíte v komentářích!
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.