Německý koutek v bytě: jak vytvořit tento prostor (+30 fotografií)

Německý koutek v bytě: jak vytvořit tento prostor (+30 fotografií)
Michael Rivera

Německý koutek v bytě je ideální pro ty, kteří chtějí moderní a funkční dekoraci. Tento nábytek přináší do jídelny více praktičnosti a kromě toho nabízí krásu a eleganci.

Pokud chcete pohodlí, dynamiku a všestrannost, určitě se o tomto trendu rádi dozvíte více, takže se podívejte, jak si tento prostor vytvořit u vás doma, a také se podívejte na několik inspirací, abyste si ho správně zařídili, až přijde čas začít zdobit.

Jak funguje německý zpěv

Jednou z výhod německého koutku je to, že jde o formát, který umožňuje rodině setkávat se. Děje se tak proto, že je možné využít menší část domu, použít méně kusů, ale přivítat více lidí. Kromě domácností se s ním lze setkat v různých kavárnách, barech, občerstveních, restauracích atd.

Jiný název pro tuto konstrukci je stolička ve tvaru písmene L, a to právě kvůli tvaru, který se vytvoří, když je nábytek v místnosti. výzdoba malých bytů dodá prostoru, který by jinak zůstal bez povšimnutí, mnohem více osobitosti.

Německý roh je druh dlouhé lavice k jídelnímu stolu. Obvykle se kombinuje se židlemi na druhém konci. Vypadá tedy skvěle v místech, kde se shromažďuje velké množství osob, jako je kuchyně nebo obývací pokoj.

Nábytek dostal své jméno podle polohy, kterou v místnosti zaujímá. roh stěny Díky tomu je mnohem snazší využít volné plochy v prostředí a mít koutek, který vynikne.

Viz_také: 45 poselství optimismu a víry, o které se můžete podělit v karanténě

Kreativní formy německého koutku

Existuje mnoho způsobů, jak umístit německý koutek v malém i velkém bytě. I když je místa málo, stačí trocha kreativity, abyste našli to nejlepší dekorativní řešení.

V tomto článku uvidíte několik obrázků, které vás mohou inspirovat při výběru a ukázat vám řadu možností pro váš interiér.

Nejčastějším formátem je pevná lavice, která pomáhá vytvářet příjemnější a elegantnější prostor. Pro větší zpestření však lze použít i jiný nábytek. Německou lavici můžete dokonce přemístit na jiná místa v bytě.

Kromě této alternativy existuje také formát s rovným, vestavěným kmenem. Tento typ je ideální pro menší prostory, protože stále umožňuje uspořádejte hračky svých dětí Jde o to, abyste měli kus nábytku s více než jedním použitím.

Německá rohová dekorace v bytě

Váš německý koutek může mít rovný tvar nebo tvar písmene L, zatímco židle zůstanou na druhé straně stolu. Díky tomuto formátu získají prostory větší proporce a kouzlo soupravy.

Dalším způsobem je využít pro prostředí pouze německý koutek bez přidání židlí. Důležitá je dynamika, kterou nábytek místu nabízí, a preference obyvatel.

Zajímavé je také připomenout, že jídelní stůl Existují tradiční čtvercové, obdélníkové, kulaté, oválné a dokonce i trojúhelníkové. V tomto případě záleží na sladění s ostatními předměty a na osobním vkusu.

Mezi výhody používání německého koutku patří:

  • Úspora místa;
  • Stylování malých ploch;
  • Větší pohodlí a funkčnost;
  • Nabízí větší všestrannost a krásu;
  • Udržujte prostorné místo pro setkávání rodiny.

Zatímco běžný stůl potřebuje 70 cm, německý roh může mít hloubku jen 45 až 50 cm. Proto je to skvělá investice, která zachová cirkulaci místnosti i na menším místě.

Inspirace německým koutkem v bytě

Poté, co jste se dozvěděli více o tom, jak vytvořit německý koutek, je čas podívat se na tyto tipy v reálném prostředí. Podívejte se tedy na výběr fotografií, abyste měli reference pro své vlastní dekorace.

1 - Váš německý koutek může být elegantní

Foto: Pinterest

2 - Použití polštářů jako opěradla

Foto: Pinterest

3 - Skvěle zdynamizuje prostory

Foto: Pinterest

4 - Vaše sedadlo může být rovné

Foto: Home Fashion Trend

5 - Použijte pufy, abyste měli více volné plochy

Foto: Pinterest

6 - Ideální pro setkání více osob

Foto: Pinterest

7- Váš stůl může být kulatý

Foto: Home Fashion Trend

8- Využijte chodby

Foto: High Standard BC

9- Nebo vstupní hala

Foto: Pinterest

10 - Oblečte si bílý komplet

Foto: Vigah Arquitetura

11- Skleněné stoly jsou sofistikované

Foto: Pinterest

12- Nemusíte používat židle.

Foto: Flaviana's Blog

13- Zrcadlo rozšířilo německý koutek

Foto: Marcanni

14- Můžete mít velmi malý prostor

Foto: Pinterest

15- Využijte barevné židle na maximum

Foto: Casa de Valentina

16- Použití nábytku různých stylů

Foto: Lufe Gomes

17- Často se používá německý roh ve tvaru písmene L.

Foto: Pinterest

18- Využijte balkon na maximum

Foto: You Can Find

19- Integrované prostory

Foto: Guilherme Pucci

20- Váš stůl může mít několik využití

Foto: You Can Find

21- Dřevo přináší více útulnosti

Foto: Senhor Projeto Arquitetura

22- Rovné linie vypovídají o modernosti

Foto: Můj nový domov

23- Klasická sada

Foto: Magazín Luiza

24- Jedná se o moderní německý koutek

Foto: Home It

25- Vypadá skvěle v prostorách s integrací

Foto: Guilherme Pucci

26- Je to způsob, jak dobře využít prostor.

Foto: Jeito de Casa

27- Průhledné židle byly neuvěřitelné

Foto: Architektka Amanda Gaioso

28- Stůl má více míst

Foto: Raduan Arquitetura e Interiores

29- Krásné jsou i kulaté modely

Foto: Andrea Fonseca

30- Je možné lépe využít malé prostory

Foto: Gaby Garciia

Díky těmto tipům a modelům bude sestavení německého koutku v bytě velmi snadným a zábavným úkolem. Shromážděte tedy všechny nápady ještě dnes a už začněte organizovat novou výzdobu svého domova.

Pokud se vám tento obsah líbil, jistě vás zaujme také lavička do předsíně.

Viz_také: Dětská bloková párty: Jak uspořádat párty (+ 51 nápadů)Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.