LOL Překvapení: více než 60 skvělých nápadů, jak si připravit vlastní párty

LOL Překvapení: více než 60 skvělých nápadů, jak si připravit vlastní párty
Michael Rivera

Slyšeli jste o Lol Překvapení? Úspěch mezi dětmi, Lol opustil vesmír hraček a napadl oblečení, tašky, batohy, školní potřeby a stal se krásným tématem dětských oslav pro dívky.

Panenky LOL Surprise jsou minipanenky, které se dodávají uvnitř míče, který kromě panenky obsahuje i předměty s překvapením. Každý míč má svou postavičku, ale překvapením je, že při každém zakoupení výrobku obdržíte něco nového a jiného.

"Vajíčko", ve kterém panenka přichází, není jen obyčejný obal, ale lze ho přeměnit na další předměty, které mohou být malou taškou, podstavcem pro panenku, vaničkou, postelí, stačí jen kreativita!

Lol Překvapení Narozeninové nápady

Barvy

Téma Lol Surprise je velmi specifické a snadno z něj vytvoříte speciální výzdobu. Obaly, hračky a doplňky vám pomohou definovat barevnou paletu pro vaši party.

Nejpoužívanějšími barvami jsou růžová, šeříková, modrá, vodově zelená. Existují i další barvy jako žlutá, červená a černá, ale tyto barvy jsou skvělé pro detaily.

Pozvánka

Pozvánka je jedním z hlavních prvků oslavy, bez ní se nic neobejde! Pozvánky by měly navazovat na barvy zvolené pro výzdobu oslavy. Každou kopii opatřete razítkem s prvky tématu a zneužijte svou kreativitu.

Pokud má dítě oblíbenou panenku, může být ústředním motivem, který se objeví jak na pozvánce, tak na výzdobě party Lol surprise. .

Nezapomeňte uvést informace jako čas, datum a místo!

Dekorace

Výzdoba je hlavním bodem večírku. Každý se velmi těší na konečný výsledek zvoleného tématu a pro toto téma existuje spousta krásných nápadů.

Balónky v odstínech růžové, modré a zelené jsou nezbytné pro vytvoření veselé atmosféry! Nemohou chybět ani slavné panenky, stejně jako kreslené panely, které jsou ideální pro ozdobení té nudné stěny a stanou se krásným prostředím pro děti, které si mohou pořídit spoustu fotografií.

Tabulka

Párty stůl by měl být také super zdobený. Můžete použít jeden kus nábytku nebo více kusů stejné velikosti. Je také možné pracovat s několika úrovněmi a vytvořit něco jiného.

Pokud jste se rozhodli použít více než jeden stůl, zaměřte svou pozornost na centrální stůl, kde bude umístěn dort a sladkosti. Na ostatní stoly umístěte suvenýry a další předměty, které jsou součástí výzdoby, jako jsou vázy s květinami a panenky.

Pokud je k dispozici pouze jeden stůl, můžete na něj položit jen hlavní předměty: dort, sladkosti a některé další předměty.

Květiny a větší ručně vyráběné panenky se dají snadno sehnat a dokonce i vyrobit, nemluvě o tom, že promění každou výzdobu večírku Lol Surprise.

Dort

Většina lidí miluje narozeninový dort, takže kromě toho, že je chutný, by měl také dobře vypadat na fotografiích a zdobit stůl!

Umělé dorty E.V.A. jsou dnes běžné při gratulacích a výhody používání těchto scénografických dortů jsou četné, od ceny až po hygienu.

Viz_také: Tipy pro akustickou izolaci bytů

Pokud jste zruční v ručních pracích, můžete si vyrobit vlastní párty dort. Formátem dortu jsou hotové polystyrenové základy, stačí použít desky E.V.A. (pogumovaný materiál, který snadno seženete v papírnictví) a ozdobit ho podle svých představ.

Pokud je však volbou skutečný dort, tedy takový, který si můžete nakrájet a objednat, dejte přednost těm s americkou pastou. Pasta je jako těsto, které vám umožní vytvořit nádherné a krásné věci. Vyhledejte cukráře, který s tímto materiálem pracuje, můžete se těmito dorty inspirovat.

Koule připomínající obal ladí s ostatními dekoracemi dortu, stejně jako mašle, růže a předměty, které jsou součástí panenek.

Sladkosti

Sladkosti jsou téměř vždy na stole a pomáhají dotvářet atmosféru, takže je třeba je také ozdobit.

Papírové talířky s panáčky se snadno vyrábějí a jsou velmi roztomilé. Na internetu si najděte obrázky postaviček, vytiskněte je, vystřihněte, nalepte na párátka nebo zmrzlinové tyčinky a opatrně je zapíchněte do sladkostí.

Kobliha, obarvená a ozdobená v barvách zvolených pro oslavu, připomíná kouli, v níž každá panenka přichází. Velmi se také podobá koblize, sladkosti, která má ve Spojených státech úspěch.

Cupcakes a cake pops jsou další alternativou sladkostí na oslavu, kromě toho, že stůl bude ještě elegantnější.

Cukrová vata, popcornové bonbony, barevné bonbony a různobarevné košíčky se mohou hodit k oslavě, stejně jako jsou nabídka jiné a chutné pro hosty!

Suvenýr

Každé dítě na konci oslavy rádo dostane malý dárek, ať už je to pytlík sladkostí nebo sada omalovánek.

Panenky Lol se dodávají uvnitř koule, která se promění v tašku. Tento nápad můžete využít a tašky použít jako suvenýry. Existují papírové, látkové a dokonce i základní tašky zdobené panenkami.

Klasickým narozeninovým dárkem jsou také malé krabičky a tuby, zejména když jsou naplněné sladkostmi a gumovými medvídky.

Hitem jsou sešity a bloky, do kterých si děti mohou kreslit. Přidejte sadu pastelek nebo malých barevných tužek a sadu samolepek! Děti si je zamilují.

Pokud je cílem obdarovat hosty něčím jiným, mohou být správnou volbou masky na spaní a mašle do vlasů s panenkami. Kromě toho je dnes možné najít několik předmětů s potiskem těchto postaviček, stačí si jen vybrat ten, který nejlépe vyhovuje oslavě a vaší kapse.

Jedním ze způsobů, jak ušetřit peníze za přípravu večírku, je vyrobit si suvenýry doma. Jedním z tipů je taška Lol Surprise vyrobená pomocí E.V.A. Podívejte se na video níže a zjistěte, jak jednoduchý je postup krok za krokem:

Další nápady na tematické večírky Lol

Existuje mnoho dalších způsobů, jak vyzdobit narozeniny s tématem Lol Dolls, viz níže, kde najdete další nápady:

Složení se třemi tabulkami

Růžový stůl, který je považován za hlavní, slouží jako podstavec pro moučník a dort. Je také ozdoben růžemi a kaktusy. Vedle něj stojí sud na olej, natřený světle modrou barvou, který slouží k podávání džusu. Na nižší úrovni je další stůl, vyrobený ze dřeva, který slouží k vystavení suvenýrů a některých sladkostí.

Malý odkapávací dort

Tento malý dortík je dokončen technikou kapajícího dortu, tj. poleva jako by kapala, vytékala.

Macarons

Každé skleněné balení obsahuje jemné modré a růžové makronky. Děti si tuto pochoutku jistě zamilují!

Detaily, na kterých záleží

K výzdobě hlavního stolu použijte stylové panenky. Mohou se objevit na podnosech spolu se sladkostmi.

Lízátka a koblihy

Lízátka a koblihy nelze na večírku vynechat, proto najděte způsob, jak tyto pochoutky elegantně vystavit.

Tašky

Existují předměty, které lze zakomponovat do výzdoby Lol Surprise, například staré kufry. Naskládejte je na stoličku hned vedle hlavního stolu.

Marshmallows na špejli

Děti milují marshmallows na tyčinkách, zvláště když jsou pečlivě ozdobené a v souladu s tématem oslavy.

Měkké a jemné barvy

Barevná paleta se zde skládala z různých odstínů růžové, bílé, fialové a modré.

Skleněná nádoba se sladkostmi

Pokud pořádáte jednoduchou párty Lol Surprise, máme pro vás velmi snadný a levný nápad na výzdobu: do průhledné skleněné nádoby umístěte světle modré a růžové konfety.

Malý a jemný dort

Velké, efektní dorty ztrácejí své místo v dětské narozeninové výzdobě, ale pomalu ustupují menším, jemným dortům, které jsou vystaveny na stojanu.

Štítky pro cupcake

Po ozdobení košíčků modrou a růžovou polevou investujte do visaček, které dodají každému košíčku tematičtější vzhled.

Stoly s nohami z párátek

Bílý provensálský stůl není jedinou možností výzdoby dětských oslav. Existuje také možnost inovovat výzdobu použitím stolů s nohami z tyček. Jsou okouzlující a nevyžadují ubrus.

Dekonstruovaný oblouk

Pomocí balónků různých velikostí a barev vytvořte ve spodní části hlavního stolu dekonstruovaný oblouk. Křivky a abstraktní tvary dodají večírku moderní nádech.

Povzdechne si

Růžové, modré a bílé posypky byly umístěny na stupňovitém stojanu, což je levný a snadný nápad, který lze použít k výzdobě stolu na party Lol Surprise.

Aranžmá s květinami

Kromě panenek a sladkostí může hlavní stůl obsahovat také aranžmá. Použijte růžové květy, které vytvoří jemnou a okouzlující kompozici.

Panenky

Každá panenka LOL byla umístěna na stojanu, který připomíná její obal. Na tomto důmyslném stole se vyjímají také tácy se sladkostmi a váza s květinami.

Personalizované brýle

Vystavení suvenýrů je dobrou volbou, zejména pokud jde o takové okouzlující personalizované sklenice.

tácy se sladkostmi a panenkami Lol

Sladkosti sdílejí prostor s panenkami LOL na hlavním stole. Balení je velmi pečlivé a barvy jsou sladěné.

Dno s koblihami

Na této oslavě není na pozadí hlavního stolu jméno oslavenkyně ani balónkový oblouk. Výzdoba byla vypracována pomocí několika barevných koblih.

Nápisy na košíčcích

Každý košíček má jedno písmeno a snaží se v kompozici vytvořit slovo "LOL". Je to dobrý návrh pro ty, kteří se nechtějí omezovat na obrázky malých panenek.

Vrstvené sladké

Tato vrstvená sladkost je nejen chutná, ale lze ji také použít k vylepšení narozeninové výzdoby a nahradit tradiční dort.

Věž vzdechů

Z růžových vzdechů byla postavena půvabná věž, která zdobí střed hlavního stolu.

Tři malé koláče

Na této oslavě se nepředkládá majestátní stupňovitý dort, ale tři malé košíčky, které zdobí střed hlavního stolu.

Roscakes

Koblihy s modrou a růžovou polevou byly umístěny na stylovém stojanu.

Barevný dort

Tento dort hraje barvami tématu. Nahoře máme jemnou panenku Lol.

Tématické sušenky

Tyto sušenky byly zdobeny panenkami. Mají také puntíkatý potisk.

Mini stůl

Balónky v jemných barvách zdobí oslavu. Tvoří dekonstruovaný oblouk, který obepíná mini narozeninový stůl.

Střed tabulky

Stůl pro hosty lze ozdobit vázou s květinami. Do každého aranžmá je vhodné umístit obrázek malé panenky.

Jablka lásky

Sladká pochoutka, která nesmí na narozeninové oslavě Lol chybět: jablka lásky ozdobená podle tématu.

Osvětlená písmena

Víceúrovňová kompozice zdobená růžovou a modrou barvou, ale to, co opravdu upoutá pozornost, je použití písmen LED k napsání slova LOL.

Komiksy a další předměty

Malé panenky okamžiku mohou sdílet hlavní stůl s komiksy a rámečky s obrázky s klasickými rámečky. Japonské vlajky a lucerny jsou také předměty, které se hodí k výzdobě večírku.

Slumber party

Téma můžete spací párty Postavte malé chatky v tematických barvách a poskytněte polštářky a polštářky. Zajímavé je také nabízet suvenýry a hračky inspirované tématem.

Viz_také: Kuchyně s prádelnou: viz 38 krásných a funkčních nápadů

Větší panenky

Chcete, aby panenky v dekoraci vynikly? Pak vsaďte na větší verze postaviček.

Osvětlení

Dekoraci můžete ozvláštnit šňůrou na prádlo se světly LED a lampičkou na dopisy.

Klasická tabulka s mnoha prvky

Na tomto narozeninovém stole, který je považován za velký a tradiční, se objevuje scénografický dort, květiny, sladkosti, panenky a mnoho dalších prvků.

Lol Surprise sice není příliš velký, ale získal si srdce mnoha dětí, které sbírají a dokonce si vyměňují opakující se předměty se svými malými kamarády, a proto se stal tak krásným a barevným tématem oslav!

Dejte nám vědět v komentářích, co si myslíte o této dekoraci, a nezapomeňte sledovat náš Instagram @casaefesta.decor
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.