Jiný druh zásnubního večírku: 30 nápadů na výzdobu

Jiný druh zásnubního večírku: 30 nápadů na výzdobu
Michael Rivera

Zásnubní večírek je důležitou událostí v životě dvou lidí, kteří se milují a chtějí založit rodinu. Oslava ukazuje vážnost závazku a to, že velmi brzy dojde ke svatbě. Přečtěte si článek a podívejte se, jak připravit na večírek jinou výzdobu.

Mnoho párů se rozhodne pro jednoduchý zásnubní večírek, to znamená, že shromáždí své přátele na grilování a o výzdobu se vůbec nestarají. Aby však tato událost byla opravdu nezapomenutelná, je velmi důležité vsadit na prvky k výzdobě prostoru, kde se bude akce konat.

Nápady na jednoduché dekorace na zásnubní večírek

Casa e Festa.com našel několik kreativních a snadných nápadů na výzdobu zásnubního večírku:

1 - Ozdobná písmena

Dekorační písmena jsou hitem svatebních oslav, zásnubních večírků a dokonce i maturitních večírků. Nevěsta a ženich mohou vsadit na tyto kousky, které budou pracovat s iniciálami jejich jmen. Výsledkem bude romantická dekorace a osobitost. Tato písmena se obvykle vyrábějí ze dřeva a lze je najít i v osvětlených verzích, tj. se zabudovanými světly.

2 - Růžová limonáda a makronky

Růžovou limonádu vložte do průhledného skleněného filtru. Výsledkem bude elegantní, romantická ozdoba, která má vše, co souvisí s náladou zásnubního večírku. Podnosy můžete naplnit také makronkami, protože tato francouzská sladká pochoutka umocňuje jemné a delikátní barvy.

Viz_také: Vintage ložnice: tipy, jak si vytvořit svou (+ 50 fotografií)

3 - Romantický stůl

Romantický stůl je nezbytnou součástí zásnubního večírku. Může být dlouhý a obdélníkový, aby se na něj vešli všichni hosté oslavy. Zvolte bílý ubrus a bez potisků. Vytvořte jemné aranžmá a do průhledných váz umístěte červené a růžové květiny. Nezapomeňte prostřít stůl tím nejlepším porcelánem, přece jen se jedná o velmi výjimečnou příležitost.

4 - Sušenky ve tvaru snubního prstenu

Pokud nevíte, jak jinak uspořádat večírek, můžete své hosty překvapit několika drobnostmi. Zajímavým tipem je objednat sušenky ve tvaru zásnubního prstenu. Tuto pochoutku každý rád dostane jako suvenýr ze zásnubního večírku!

5 - Praporky

Bannery se často používají na zásnubních, narozeninových a svatebních oslavách. Mohou tvořit pozadí hlavního stolu a podporovat jména nevěsty a ženicha.

6 - Tabulky se vzkazy

Slova rozhodně proměňují výzdobu zásnubních a svatebních večírků, čehož důkazem je použití tabulek se speciálními vzkazy. Malé tabule mohou být umístěny na strategických místech večírku, s cílem informovat hosty nebo vzdát hold nevěstě a ženichovi.

7 - Venkovní lustr

Existuje mnoho způsobů, jak dodat zásnubní oslavě jinou výzdobu, například pomocí křišťálového lustru v exteriéru. Přesně tak! Elegantní a klasický kousek vytváří dokonalý kontrast s přírodní scenérií. V této kompozici se snoubí noblesa s přírodou.

8 - Venkovní salonek

Každý sebeúctyhodnější večírek potřebuje salonek, tedy prostor, kde se hosté mohou usadit, popovídat si a odpočinout si. Pokud je to možné, zřiďte toto relaxační prostředí venku a vsaďte na nábytek s kultivovanějším nádechem (opět luxus trávníku).

9 - Rustikální styl

Ne všichni ženichové mají zájem o romantickou a sofistikovanou výzdobu. V takovém případě je dobrým tipem hledat inspiraci v rustikálním stylu, který si cení dřeva, juty, sukulentních rostlin a kovaného železa.

10 - Čistý styl

Ve výzdobě je v módě minimalismus, který určuje, že "méně je více", a bojuje proti jakémukoli přehánění. Vzhledem k tomuto trendu mohou snoubenci vsadit na čistší výzdobu, která oceňuje bílou barvu a má málo dekorativních prvků.

11 - Osobní předměty

Osobní předměty mohou dodat zásnubní výzdobě osobní nádech, proto se vyplatí investovat do kompozic s knihami, vázami a předměty zakoupenými na cestách. Prostřednictvím předmětů je možné vyprávět příběh lásky.

12 - Zlaté balónky

Balónky jsou radostné a slavnostní, takže mají své místo na každé párty. Na zásnubní večírek zkuste připravit výzdobu ze zlatých balónků ve tvaru písmen nebo srdíček. Atmosféra tak bude elegantní a romantická zároveň.

13 - Fotografie nevěsty a ženicha

Fotografie jsou při výzdobě zásnubního večírku nepostradatelné. Nechte si vytisknout velký a krásný portrét, který umístíte na hlavní stůl nebo na nějaký jiný kus nábytku na večírku. Vítané jsou také malé rámečky s portréty, které přispějí k intimní výzdobě.

14 - Držáky zpráv pro hosty

Hosté se mohou aktivně zapojit do zásnubního večírku zanecháním vzkazů na lahvích, tabulích nebo jiných nádobách. Nápad uvedený na obrázku níže je kreativní a velmi snadno proveditelný.

15 - Prostor pro fotografování

Vytvořte personalizovaný prostor pro hosty, aby si mohli pořídit fotografie a sdílet je na sociálních sítích. Níže uvedený nápad napodobuje polaroidovou fotografii a obsahuje jméno nevěsty a ženicha.

16 - Spousta juty

Juta je rostlinné textilní vlákno, které je velmi úspěšné při výzdobě večírků, zejména pokud je cílem zdůraznit rustikální styl. Použijte tento materiál k prostírání stolu, výrobě suvenýrů nebo i k uložení ubrousků. Výsledkem je atmosféra s ručním nádechem.

17 - Šňůra na prádlo

Nevěsta a ženich by měli vybrat ty nejkrásnější fotografie, které společně pořídili, tedy snímky, které jsou schopny vyprávět jejich milostný příběh. Poté je zavěste na provazovou šňůru na prádlo, připevněnou na robustní dřevěné konstrukci. Tento dekorativní prvek se hodí k rustikálnímu stylu.

18 - Romantický dort

Každé výjimečné rande si zaslouží zdobený dort Ideální je, když je tato pochoutka sladěna romanticky, tj. světlými barvami a prvky, které symbolizují romantiku, jako jsou květiny. Buďte při výběru kreativní a jemní.

19 - Aranžmá se skleněnými nádobami

Na zásnubní večírky vtrhává vlna DIY, čehož důkazem je aranžmá vyrobené ve skleněné nádobě. K výrobě této ozdoby stačí vybrat romantické květiny, naaranžovat je do krásné kytice a vložit do průhledného obalu. Po dokončení je tento kousek ideální k výzdobě stolů hostů.

20 - Lampiony s květinami a svíčkami

Pokud se zásnubní večírek koná venku, zkuste zkomponovat závěsnou výzdobu z luceren. Každý kus může být romanticky vyzdoben jemnými květinami a svíčkami. Výsledek je okouzlující a v souladu s tradicí. Boho Chic styl .

21 - Elegantní hrnky a láhve

Dalším DIY tipem na výzdobu večírku je přizpůsobení lahví a sklenic. Chcete-li tyto předměty proměnit v jedinečné a elegantní kousky, použijte zlaté třpytky.

22 - Japonské lucerny

Venkovní party je dokonalá, když ji ozdobíte japonskými lucernami. Kromě toho, že přispívají k osvětlení, jsou tyto kousky romantické a hravé, protože hrají různými barvami a velikostmi.

23 - Tematické

Existují témata, která slouží jako inspirace pro zásnubní večírek, například: balónky, kino, hospoda Tematická výzdoba může učinit událost zábavnější a nezapomenutelnější.

24 - Šňůra srdcí

Jednoduché a levné nápady mohou proměnit výzdobu zásnubního večírku, například vytvoření šňůry na šaty ze srdíček. Zajistěte si bílý papír, vystřihněte několik malých středně velkých srdíček a umístěte je na šňůru. Po dokončení bude ozdoba romanticky zdobit jakýkoli kout večírku.

25 - Dřevěné bedny

Dřevěné bedny u vchodu do tanečního sálu, zdobené čerstvou zelení, květinami a lucernami. Kromě toho je zde dřevěná cedule s přáním vřelého přivítání hostů.

26 - Organický minimalismus

Rodina a přátelé si zamilují myšlenku zásnub na dvorku. Intimní večírek si žádá relaxační salonek, venkovní bar, stany, girlandy zeleně a další detaily, které kombinují minimalismus a prvky přírody.

27 - Neonové nápisy

Pár může výzdobu vylepšit neonovými nápisy. Na svítícím nápisu mohou být zobrazena jména nevěsty a ženicha nebo nějaká zvláštní fráze.

28 - Tkaniny na stropě

Je možné udělat něco jiného s dekorací, například přidat průhledné a sofistikované látky. Prostor se jistě stane intimnějším a útulnějším.

29 - Uvolněný balónový oblouk

Na stránkách balónky Lze je použít nejen k výzdobě svatebních hostin, ale i zásnub. Nevěsta a ženich mohou vytvořit organicky tvarovaný oblouk, ozdobený čerstvou vegetací.

30 - Průsvitné detaily

Ve výzdobě se mohou objevit průsvitné detaily, jako jsou akrylové tabulky se vzkazy nebo průhledné židle.

Viz_také: Kulatý jídelní stůl: podívejte se na modely a tipy, jak si vybrat

Schválili jste tipy na výzdobu zásnubního večírku? Máte nějaký další zajímavý nápad? Komentujte! Nejednou se váš návrh objeví zde na blogu a poslouží jako inspirace pro mnoho zamilovaných párů.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.