Dort Minnie: 40 neuvěřitelných nápadů, které vylepšují téma

Dort Minnie: 40 neuvěřitelných nápadů, které vylepšují téma
Michael Rivera

Obsah

Nejoblíbenější myška na světě může být tématem vašich příštích narozenin. Proto je výběr krásného dortu Minnie prvním krokem ke správné výzdobě. Koneckonců je to vrchol cukrářského stolu.

Pokud vám pro tuto chvíli chybí inspirace, dnes budete sledovat několik nápadů na tuto dětskou párty. Připravte si tedy svůj zápisník a zjistěte, jak uspořádat dokonalou Minnie párty.

Dorty a košíčky Minnie

Začněme nejchutnější částí oslavy, dort, sušenky a cupcakes by měly vypadat bezvadně. Stojí za zmínku, že existují dvě oblíbené varianty tématu: Růžová Minnie party a Červená Minnie party.

Zde se mění pouze základní paleta šatů postavy, ale ostatní barvy zůstávají zachovány, například černá barva její pleti, bílá barva jejích rukavic a žlutá barva jejích střevíčků.

Při výběru sladkostí a dortu proto myslete na tyto barvy. Můžete zvolit jednodušší obdélníkové modely dortů, a to i ty s několika patry. Můžete také měnit barvy a použít lila nebo cukrářský motiv Minnie.

Dekorace na večírek Minnie

Výzdoba je velmi příjemná část, ale její vypracování zabere také více času. V tuto chvíli se vyplatí použít balónkové panely v barvách zvolených pro oslavu a přidat panenky Minnie z plyše nebo sušenek.

Viz_také: Barzinho em casa: podívejte se, jak to zařídit (+48 kreativních nápadů)

K vytvoření zadní stěny hlavního stolu použijte závěs z krepového papíru. Kromě toho, že se jedná o jednoduchou dekoraci, je velmi úsporný. Samozřejmě si můžete také koupit hotový fotopanel a postupovat podle modelu dekorace mini stolu nebo se super výrobou.

Narozeninové oblečení

Nápad, aby děti nosily oblečení tematických postav, je skvělý, takže můžete vybrat oblečení, které odkazuje na Minnie, šaty, boty a její slavnou mašli.

Pak si oblečte speciální oblečení, mašle a mašličky a připojte se k oslavě. Pokud dáváte přednost něčemu osobnějšímu, můžete si objednat oblečení podle své fantazie. Nezapomeňte si uložit inspiraci na internetu, abyste ji mohli použít jako doporučení.

Viz_také: Dárky pro manželku: 40 návrhů, které si zamiluje každá žena

Suvenýry na Minnieinu oslavu

Vyhraďte pro hosty malou krabičku nebo tašku s překvapením. Měli byste do ní dát pamlsky jako poděkování za přítomnost blízkých. Dobrým nápadem je nabídnout hračky s daným tématem. Mějte k nim také pamlsky.

Můžete mít také: malé lahvičky, klíčenky, míčky, hry a mašli s mašlí Minnie. Pokud chcete oddělit suvenýry jen pro kluky, můžete v tomto bodě ještě přidat Mickeyho motiv.

S těmito tipy na paměti můžete uspořádat dokonalou dětskou oslavu. Nejdůležitější je, aby si děti oslavu užily a aby se na svých narozeninách dobře bavily. Nyní se podívejte na několik krásných návrhů dortů, kterými se můžete inspirovat.

Nápady na dort Minnie

Po uspořádání těchto nápadů na zdobení se podívejte na náš výběr obrázků pro dort Minnie. Koneckonců, rozmar by měl být v každém detailu, takže se připravte na to, že si zamilujete všechny odkazy.

1 - Na dortu můžete použít obličej postavy.

2 - Nebo použijte rýžový papír

3 - Dort s 3D efektem přitahuje pozornost na stole

4 - Minnieho uši zdobí vrchol dortu

5 - mašli použijte i na ozdobení Minnieho dortu.

6 - Nebo nasaďte jen malá ouška

7- Sjednocení motivu Minnie s motivem Mickeyho

8- Váš dort může být jemnější a jednodušší

9- Růžové téma je krásné

10 - Ale Red Minnie je také okouzlující

11- K dekoraci použijte pouze tvar obličeje

12- Ponechte mašli jako vrchol dortu

13- Základní barvy jsou černá, bílá a červená.

14- Připravte si dort, který napodobuje danou postavu.

15- Nebo jen s ušní částí

16- Jméno oslavenkyně bylo napsáno písmem Disney.

17- A dokonce i ve stylu půl na půl.

18- Přidejte zlato do dekorace

19- Dort můžete ozdobit sladkostmi.

20- Využijte nápad s puntíkovanými šaty na maximum

21- Základna může být bílá

22- Nebo přidejte červenou a žlutou

23- S návrhem souhlasí i srdce

24- Technika Chantininho byl použit k výrobě obalu

25- Použijte toppery k dekoraci

26- Tento obdélníkový model se skvěle hodí pro větší párty.

27- Kombinujte odkapávací koláč a granule

28- Použijte nápad na narozeninovou oslavu Minnie.

29- Vyberte si růžovou a bílou paletu

30- A v této směsi můžete stále používat červenou barvu

31 - Dort má přesný tvar obličeje Minnie

32 - Dort s jemnými barvami a vintage návrhem

33 - Malý dort potažený barevným cukrovím

34 - Zkombinujte tři kulaté koláče a vytvořte jednu velkou Minnie.

35 - Umístěte panenku Minnie na vrchol

36 - Co takhle tematická párty s princeznou Minnie?

37 - Dekorace kombinuje růžovou, zlatou a květinové efekty

38 - Dort zdobený kaskádou sladkostí

39 - Minnie byla půvabně namalována na bílém dortu

40 - Designová povrchová úprava upoutá pozornost

Díky těmto tipům na zdobení a Minnieho dortu budete mít oslavu ještě krásnější a která vám zůstane v paměti po mnoho let. Vyberte si tedy svůj oblíbený nápad a už objednávejte u někoho, komu důvěřujete. Pokud se vám nápad s Minnieho dortem líbí, podívejte se také, jak vyrobit tašku s překvapením.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.