Dort k 15. narozeninám: trendy na párty (+60 fotografií)

Dort k 15. narozeninám: trendy na párty (+60 fotografií)
Michael Rivera

Mnoho dívek sní o debutantském večírku a toto očekávání se vztahuje i na dort k 15. narozeninám, který si zaslouží odpovídající výzdobu. Každou sezónu se trendy inovují a dokáží hvězdu hlavního stolu udělat ještě neuvěřitelnější.

Oslava narozenin princezny je důvodem, proč se výběr dortu, který se bude vyjímat na sladkém stole, stává obtížným. Vše musí vyjít dokonale. Dort, chutný i krásný. Podívejte se tedy na nápady, které jsme shromáždili pro úchvatný dort na oslavu 15. narozenin!

Neuvěřitelné návrhy na dorty k 15. narozeninám

1 - Pohádka

Dort s květinami a plný jemných barev, který nám připomíná krásnou pohádku. Tento návrh se týká dortu s velmi ženskou a mladistvou výzdobou.

Kredit: Piece of Cake/Foto Helson Gomes prostřednictvím Constance Zahn

2 - Arabesque

Dort zdobený arabeskami je sofistikovaný a elegantní. 15 let stará dekorace na párty ještě výjimečnější.

V tomto příkladu převládá modrá barva, která přispívá k eleganci a jemnosti vzhledu dortu.

Kredit: Dooda

3 - Alenka v říši divů

Hlavní hrdinka Alenky v říši divů je v představivosti dětí, mladých lidí i dospělých. 15 let starý večírek Je radostná a hravá.

A oslavencův dort nemohl zůstat stranou tématu. S šálkem, kloboukem, hodinami, přáníčky a mnoha dalšími prvky může být skutečným uměleckým dílem.

Kredit: A de Açúcar Bolos Artísticos přes Pinterest

4 - Motýli

Nápad na dort pro ty, kteří mají rádi styl hippie-chic nebo prostě chtějí uspořádat venkovní párty. V centru pozornosti je příroda, kterou představují krásní barevní motýli, kteří vynikají na dortu s bílým povrchem.

Všimněte si, že malí motýlci tvoří gradient barev a tónů. Velmi dobře sestavená výstava.

Je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí uniknout konvenčnímu stylu nebo nejsou příznivci květinové výzdoby.

Kredit: Dort Ana Salinas/Foto Bruno Ryfer prostřednictvím Constance Zahn

5 - Jednorožec

Jednorožci jsou v různých segmentech silným dekoračním trendem. 15 let dekorace nemohly chybět ani ony.

A nikdo neví lépe než dospívající dívky, co je sexy. dekorace jednorožce Jste jedním z nich?

Kredit: Paty Shibuya

6 - Tiffany Blue

Barva Tifanny je standardem z klenotnictví, které nese stejné jméno. Ve skutečnosti se tento odstín stal superznámým právě díky ní.

Šperky Tifanny & Co se naopak staly touhou dívek po celém světě poté, co se do této značky zamilovala postava Holly, kterou hrála Audrey Hepburn ve filmu Snídaně u Tiffanyho.

Modrá barva je dnes synonymem rafinovanosti a jemnosti. Modrý dort Tiffany bude vypadat perfektně na tradičních i moderních oslavách 15. narozenin.

Viz_také: Mario Bros dekor: 65 kreativních nápadů na párty Kredit: Pinterest Reprodukce

7 - Ručně malovaný dort

Ručně malovaný dort dobyl svatební oslavy a nechybí ani na oslavách 15. narozenin. Je jemný, romantický a má vše, co souvisí s osobností oslavenkyně.

Technika spočívá v malování jedlou barvou na americkou pastu, zvýraznění větví květin a krajin. Je důležité, aby zvolené umělecké dílo bylo v souladu s vizuální identitou večírku a zvoleným tématem.

8 - Dort s ombré efektem

Dort s ombré efektem se zrodil ve Spojených státech a díky fotografiím zveřejněným na sociálních sítích se stal populární po celém světě. Jeho poleva má gradientní efekt, tj. kombinuje různé odstíny stejné barvy. V některých dílech se tato technika opakuje v náplni a těstě.

9 - Trojice dortů

Na svatebních oslavách je běžné, že se na hlavním stole objevují trojice dortů. Vypadá to viditelně krásně a zajišťuje to větší rozmanitost chutí, které se hostům podávají.

10 - Mramorované dorty

Už jste slyšeli o mramorovaných dortech? Tak vězte, že v roce 2019 dorazí se vším všudy na narozeninové oslavy 15 let. Hlavním rysem je umělecká povrchová úprava, která míchá barvy a simuluje povrch mramoru. Je to dobrý návrh pro moderní oslavenkyně, které se chtějí vymanit ze samozřejmostí.

Viz_také: Která elektrická trouba je nejlepší? Podívejte se na 5 nejlepších na trhu

11 - Geometrické tvary

A když už mluvíme o upřednostňování moderního stylu, stojí za to vyzdvihnout trend geometrických tvarů v dortech na oslavu. Trojúhelníky, kosočtverce, šestiúhelníky a další geometrické tvary zdobí dorty s výrazným moderním nádechem. V některých případech se geometrie dělí o prostor se sukulenty.

Dalším zajímavým tipem na dorty k 15. narozeninám je kombinace geometrických detailů s mramorovým trendem. Vypadá to super originálně a elegantně.

12 - Písmenkový dort

Cílem je inspirovat se iniciálami jména oslavenkyně a vytvořit kreativní dort, který bude jiný a plný osobnosti.

13 - Zlaté detaily

Existují tisíce Témata pro 15letou párty Dort s detaily imitujícími zlato těmto vlastnostem přidává na hodnotě.

Výběr ideálního dortu závisí především na vkusu oslavenkyně. Zásadní je, aby výzdoba byla v souladu s tím, co jste si pro svůj velký den vysnili.

+ Inspirující nápady na 15leté párty dorty

Níže najdete další inspiraci pro narozeninový dort pro 15leté:

Líbily se vám tyto inspirace na dort k 15. narozeninám? Podělte se o ně se svými přáteli!
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.