Domácí dekor s vysokými stropy: nápady pro inspiraci

Domácí dekor s vysokými stropy: nápady pro inspiraci
Michael Rivera

My v Casa e Festa víme, že zařídit dům s vysokými stropy není snadné, a proto jsme pro vás připravili tento článek, ve kterém se můžete inspirovat nápady. Podívejte se na něj!

Vysoký strop je trendem. Kdo se rozhodne pro tento styl, chce do místnosti vnést pocit amplitudy, lehkosti a elegance. Při zařizování je důležité věnovat pozornost detailům, aby nedošlo k přetížení místnosti.

Tipy pro výzdobu domu s vysokými stropy

Výzdoba tohoto prostředí je klíčovým bodem, aby bylo kultivované a neztratilo své hlavní charakteristiky. Proto buďte opatrní s přeháněním.

Závěsné osvětlení

Ti, kteří mají vysokou výšku stropu, vědí, že mohou počítat s výhodou vyzdobení místa krásnými závěsnými svítidly. Příjemné je, že si je můžete vyzdobit podle stylu svého domova.

Pro výrobu více čistý Pokud je styl modernější, proč nepoužít jiné varianty, například diamantovou?

Texturovaná stěna

Texturovaná stěna dodává výzdobě domu s vysokými stropy zvláštní kouzlo, ale je důležité ji kombinovat se zbytkem výzdoby, aby místnost nebyla znečištěná.

Texturu můžete použít na celou zeď nebo jen na její část!

moderní krb

Kdo by se v chladných dnech nerad zahřál, že? Podívejte se, jak okouzlující a důmyslné jsou tyto krby v obývacím pokoji. Vypadá to krásně a velmi útulně!

Záclony

Pokud máte dům s vysokou výškou stropu, zvolte skleněná okna. Pokud chcete mít o něco více soukromí, je nepostradatelná dekorace se závěsy. Ty navíc pohlcují zvuk způsobený ozvěnou.

Zrcadla

Zrcadla jsou skvělými divokými kartami ve výzdobě každého domova, který chce vnést do místnosti pocit prostornosti. Pokud jsou přítomna ve vysokých stropech, stávají se moderními a velmi elegantními.

Osvětlená schodiště

Schody mohou být také dekorativními předměty, víte? Protože mají různé styly a tvary, skvělým nápadem je jejich nasvícení. Jinými slovy, to, co bylo jen předmětem pro spojení dvou pater, se může stát také dekorativním předmětem.

Dekorativní panel

Dekorativní panely jsou ideální například pro podepření televizorů a výklenků. Při vysoké výšce stropu může být váš panel ještě modernější, strukturovanější a dekorativnější. Může přesahovat celou stěnu.

V případě, že máte rádi rustikálnější styl, zvolte dřevěné varianty. Pokud dáváte přednost klasičtějšímu stylu, zvolte světlé barvy.

Ozdobné rámečky

Dekorační obrázky byly vždy k dispozici pro výzdobu každé místnosti. V dnešní době se staly nepostradatelnými dekoračními předměty. Podívejte se, jak mohou učinit prostory uvolněnějšími a modernějšími. Můžete si je vyzdobit jedním, dvěma, třemi nebo tolika, kolik si přejete!

Regály

Police vnášejí do prostředí mnoho osobitosti. Kromě toho, že jsou prostorem pro uspořádání předmětů, dodávají jakémukoli druhu dekorace mnoho stylu.

Vertikální zahrada

Dekorace s rostlinami přináší do prostředí svěžest a život. Vertikální zahrada je koncept, který často využívají ti, kteří se nevzdávají zeleně ve vnitřních prostorách.

Proč toho nevyužít a nevytvořit na jedné ze stěn u pravé paty krásnou zahradu? Použijte směs listů nebo květin.

Nezapomeňte vždy zařizovat podle své osobnosti. Kombinujte barvy předmětů, vylepšete prostory, které považujete za potřebné, a v případě pochybností se vždy spolehněte na pomoc společnosti Casa e Festa!

Pokud se vám líbí myšlenky v tomto článku, můžete si přečíst také náš blog. dekorace obývacího pokoje .
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.