Dětský halloweenský kostým: kreativní nápady pro chlapce a dívky

Dětský halloweenský kostým: kreativní nápady pro chlapce a dívky
Michael Rivera

Halloween je období, kdy děti chodí od dveří ke dveřím a ptají se: "Trick or Treat?" a pro tuto funkci je důležité zajistit. dětský halloweenský kostým .

Jednou za rok se děti baví svými kostýmy venku při hledání sladkostí. Podívejte se nyní na několik nápadů, jak obléknout své děti na letošní Halloween.

Kreativní nápady na halloweenské kostýmy pro děti

1 - Malá čarodějnice

Čarodějnice je jednou z hlavních postav Halloweenu. Nemusí být nutně strašidelná a ošklivá. Existuje možnost sestavit pro dívku velmi stylový vzhled plný osobnosti.

Po pravdě řečeno, velmi pěkná malá čarodějnice. Kulatá sukně připomíná baletní tutu a pruhovaná punčocha je čistě okouzlující.

Kredit: Solo Infantil

2 - Alenka v říši divů

A tím pádem i více kouzel. Dalším velmi roztomilým kostýmem je kostým Alenky v říši divů, příběhu, který dodnes okouzluje děti i dospělé. Vaše dcera si jistě zamiluje něžný kostým naší hrdinky.

Viz_také: Jak sušit oblečení v bytě: 7 osvědčených triků Kredit: Etsy

3 - Malá mořská víla

Kdo by nesnil o tom, že bude jednou Ariel? Malá mořská víla je jednou z nejoblíbenějších Disneyho princezen a díky červené paruce vypadá skvěle i pro děti!

Kredit: Solo Infantil

4 - Hvězdné války

Proměňte své děti v bojovníky Jedi s kostýmy z Hvězdných válek na letošní Halloween, oblečte je do kostýmu a světelného meče a jsou připraveny na válku. Milovat, nebo nemilovat?

Nejen proto, že je Halloween, musí být děti v kostýmech strašidelné, že? Stojí za to využít svou kreativitu a najít zajímavé odkazy, jako je tento.

Kredit: Baú de Menino

5 - Červená Karkulka

Červená Karkulka teď může na Halloween použít svůj košíček se sladkostmi, aby získala další pamlsky. Jen se podívejte, jak jednoduše se dá kostým zopakovat. Nemusíte investovat mnoho, abyste si koupili vzhled dětského příběhu.

Kredit: Pinterest Reprodukce

6 - Chuck the Killer Toy

Pro rodiče, kteří se baví tím, že si s dětmi vytvářejí vlastní vzhled, je to skvělá volba.

Ale nůž bude samozřejmě vyroben z gumy nebo plastu, aby se malý kluk při běhání po okolí nezranil, to snad ani není třeba dodávat.

Kredit: Pinterest Reprodukce

7 - Mládě

Ke kostýmu lvíčka patří malovaný čumáček a dokonce i knírek, pokud ho chce maminka ještě více ozvláštnit.

Tento halloweenský kostým vypadá ještě roztomileji na malých dětech.

Kredit: Mama Inspired

8 - Harry Potter

Nemusím vám ani říkat, o kom je tento kostým, malou čarodějku z Bradavic není třeba představovat.

Parádní plášť, šátek, brýle s kulatými obroučkami, trochu rtěnky nebo červené tužky na čelo, abyste napodobili jizvu Harryho Pottera, a nezapomeňte na hůlku, protože bez ní se čarodějnictví neobejde.

Kredit: Authoorb

9 - Wonder Woman

Amazonská hrdinka z komiksů se vrací do módy, takže co může být vhodnějšího, než aby se dívky zajímaly o její úžasné schopnosti.

Kostým Wonder Woman je dalším nápadem na dětský kostým, který letos potěší mnoho dětí.

Viz_také: Vasco party: 51 nápadů, jak oslavit s oblíbeným týmem Kredit: Ju Rosas

+ Fotografie dětských halloweenských kostýmů

Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Reprodukce Pinterest Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce Kredit: Pinterest Reprodukce

Jaké byly vaše oblíbené inspirace? Promluvte si s dětmi a zjistěte, co si myslí o tipech na dětské halloweenské kostýmy, podělte se o nápady!
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.