Dekorace na silvestrovský stůl: 18 úžasných fotografií pro inspiraci

Dekorace na silvestrovský stůl: 18 úžasných fotografií pro inspiraci
Michael Rivera

Přemýšlíte o uspořádání silvestrovského večírku? Pak se podívejte na několik úžasných a inspirativních nápadů, jak připravit dokonalý silvestrovský stůl. Využijte svou kreativitu a dobrý vkus a připravte vhodnou výzdobu pro toto památné datum.

Rok se chýlí ke konci a v tomto období si lidé rádi připomínají dobré události a získané zkušenosti. Chcete-li rok 2022 přivítat ve velkém stylu, stojí za to uspořádat živou party vyzdobenou do nejmenších detailů.

Novoroční stůl je stejně jako v případě Vánoc jedním z hlavních prvků novoročního večírku. Musí být vyzdoben předměty, které navozují náladu nového roku, jako jsou svíčky, květiny, hodiny, ovoce a mnoho dalších prvků.

Inspirativní nápady pro zdobený novoroční stůl

Casa e Festa vybrala několik nápadů na výzdobu silvestrovského stolu, podívejte se na ně:

1 - Hodiny jako středový prvek

Pořiďte si pěkné nástěnné hodiny, nejlépe s vintage detaily a římskými číslicemi, a pak jimi ozdobte střed hlavního stolu. Tento nápad symbolizuje odpočítávání do půlnoci.

2 - Ovocný středobod

Silvestrovská výzdoba vyžaduje spoustu ovoce. Můžete z nich vytvořit super stylový středový prvek nebo jimi ozdobit talíř každého hosta.

Hroznové víno je zdaleka jedním z nejpoužívanějších druhů ovoce, které zdobí novoroční stůl. Symbolizuje vyúčtování a oslavy konce roku. Nesmíme zapomenout ani na granátové jablko a mnoho dalších sezónních plodů.

3 - Svíčky zdobené třpytkami

Svíčky nelze na ozdobeném novoročním stole vynechat, jsou okouzlující a zútulní okamžik večeře. Chcete-li tyto předměty ještě více tematizovat, zkuste na ně nanést stříbrné, zlaté nebo měděné třpytky. Výsledkem bude jistě mnohem okouzlující výzdoba.

4 - Zlaté a stříbrné kuličky

Znáte ty zlaté a stříbrné koule, které se používaly na vánoční výzdobu? No, na Silvestra je můžete použít jako dekoraci na stůl. Vložte je do průhledné skleněné nádoby a dodejte své výzdobě kouzlo metalických barev.

5 - Bílé květiny a vázy

Bílá je barvou nového roku a symbolizuje mír, čistotu, prosperitu a optimismus. Váš stůl můžete ozdobit právě tímto tónem a dalšími světlými odstíny, abyste získali minimalistickou, jemnou a čistou kompozici. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je vsadit na bílé vázy s květinami stejné barvy.

6 - Dekorativní svíčky

Skleněné nádoby lze v novém roce proměnit v nádoby na svíčky, stačí je ozdobit zlatými třpytkami.

7 - Závěsné hvězdy

Závěsné hvězdy lze umístit na hlavní stůl, aby byla výzdoba krásnější a tematičtější.

8 - Hrnek Ferrero Rocher

Poskytněte několik kousků čokolády Ferrero Rocher nebo jiné čokolády se zlatým obalem a naplňte jimi sklenice hostů.

9 - Ručník Paetê

Flitrový ubrus vyniká jako jeden z hlavních trendů silvestrovské výzdoby. Lze jím prostřít stůl a udělat ho sofistikovanějším než kdykoli předtím. Hlavním trendem jsou metalické barvy, například zlatá a stříbrná.

10 - Zlaté a stříbrné bannery

Tóny zlata a stříbra lze v dekoraci zvýraznit také prostřednictvím závěsných ozdob, jako je tomu v případě šňůr na šaty s prapory.

11 - Láhve s květinami

Pořiďte si několik skleněných nebo plastových lahví a ozdobte je zlatou barvou ve spreji, pak každou nádobu použijte jako vázu a vložte do ní květiny. Tento nápad je jednoduchý, levný a má krásný efekt na dekoraci.

12 - Makronky zdobené třpytkami

Hledáte sladkosti, které byste podávali na Silvestra? Pak vsaďte na jemné makronky zdobené jedlými třpytkami. Hosté si je určitě zamilují.

13 - Pohoštění pro každého hosta

Do každého talíře na stole umístěte silvestrovský dárek. Tímto dárkem může být něco, co udělá oslavu zábavnější, například malý roh, stuhy nebo konfety.

14 - Čínský nový rok

V mnoha východních zemích se Nový rok neslaví v noci z 31. prosince na 1. prosince. Datum je určeno čínským kalendářem a v jednotlivých letech se liší. Každopádně tato událost může sloužit jako inspirace k sestavení dekorace s východní tematikou a různými symbolickými prvky. Podívejte se na tyto inspirativní obrázky:

15 - Sušenky Fortune se třpytkami

Pokud máte náladu na čínský Nový rok, neobejdete se bez tradičních sušenek pro štěstí. Zkuste tyto dobroty ozdobit jedlými třpytkami a umístěte je na tác, aby ozdobily silvestrovský stůl.

Viz_také: Jak vyrobit hadrové panenky? Zde jsou návody a 31 modelů.

16 - Rostliny v dekoraci

Chcete vyzdobit stůl rustikálnějším a přírodnějším vzhledem? Pak vsaďte na malá aranžmá s rostlinami, kterými ozdobíte talíře hostů. Zkuste zkombinovat přírodní zeleň s neutrálními barvami, jako je stříbrná, bílá a béžová.

17 - Vázy a šišky

Střed stolu ozdobte několika vázami a šiškami. Do každé nádoby nezapomeňte umístit větvičky brusinek, jak je znázorněno na obrázku. To je dobrý nápad pro ty, kteří nechtějí zdobit pouze květinami.

18 - Váza s barevnými květy

Připadal vám silvestrovský stůl příliš bílý a monotónní? Nebojte se. Od jednotvárnosti se lze odpoutat pomocí vázy s barevnými a veselými květinami. Tento nápad jistě přitáhne pozitivní energii do nového roku.

Viz_také: Moderní TV místnost: 70 útulných modelů

Pokud se vám líbí tyto nápady na výzdobu silvestrovského stolu, zde se dozvíte, jak použít balónky na silvestrovské oslavě.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.