Bazénová párty: 35 nápadů na uspořádání bazénové párty

Bazénová párty: 35 nápadů na uspořádání bazénové párty
Michael Rivera

Bazénová párty je důvodem k radosti pro děti, teenagery i dospělé. Koná se venku v horkém dni, má vše, co má být zábavné, a nabízí mnoho možností trávení volného času. Můžete vsadit na kreativní a vkusnou výzdobu, která hosty překvapí. Přijetí osvěžujícího menu je navíc volbou, která se k této události hodí.

Balónky, barevné plováky, špagety, ovoce, listí a květiny, to jsou jen některé z položek, které se objevují ve výzdobě bazénové párty. Součástí akce mohou být i další detaily, které odkazují na léto a plážový svět.

Nápady na nezapomenutelnou párty u bazénu

Zde je výběr nápadů, jak uspořádat dokonalou párty u bazénu:

1 - DIY Bowling

Chcete-li děti zabavit i mimo vodu, můžete si z plážového míče, lahví od nealkoholických nápojů a špaget vyrobit provizorní kuželník. Je to jedna z mnoha možností her na bazénové párty.

Viz_také: Černá zeď: 40 inspirativních nápadů, jak se připojit k trendu

2 - Papírový ananas

Bazénová párty má tropickou atmosféru, takže není nic lepšího než použít při výzdobě ananasy. Ovoce můžete vyrobit ze žlutých a zelených papírů.

3 - Ubytování ve stylu boho

Na párty u bazénu pro dospělé se vyplatí postavit dlouhý nízký stůl v prostoru u bazénu. Hosté si mohou sednout na látky a polštáře a dát si jídlo. Výzdoba může být v duchu boho, se spoustou ručně vyrobených předmětů a závěsných světel.

4 - Plážové koše

Plážový kbelík s letními věcmi je skvělým překvapením pro děti během oslavy.

5 - Vintage Surf

Co třeba téma Vintage Surf? Díky tomuto nápadu bude večírek zábavnější, stylovější a inspirativnější. Ve výzdobě jsou vítány prvky jako kombi, prkna, mušle a dřevěné talíře.

6 - Lucerny medúzy

Chcete-li znovu vytvořit atmosféru pláže, stojí za to inspirovat se živočichy na dně moře, jako je například akvamarín, z něhož lze vytvořit neuvěřitelná svítidla pro kutily.

7 - Závěsné plážové míče

A když už mluvíme o závěsné dekoraci, zkuste z velkých polystyrenových koulí vytvořit klasické plážové míče, natřené bílou, červenou, žlutou a modrou barvou. Pak už stačí jen zavěsit kousky na prádelní šňůru.

8 - Zmrzlinový stůl

Chcete-li hosty osvěžit, vytvořte malou soukromou zmrzlinárnu. Nechte každého, ať si zmrzlinu sestaví sám.

9 - Vodní čerpadla

Balónky naplněné vodou jsou ideální pro zpestření bazénové párty. Děti mohou vytvořit týmy a házet po sobě tyto "bomby".

10 - Punč

Pokud je akce zaměřena na dospělé, vyhraďte na stole místo na ovocný punč. Tento nápoj je velmi chutný, krásný a osvěžující.

11 - Balónkové nanuky

Aby byla oslava veselejší a barevnější, vyzdobte stěny balónkovými nanuky. Ozdoby jsou vyrobeny z balónků slámy a zmrzlinových tyčinek.

12 - Boias diferentonas

Svůj bazén můžete pro hosty udělat lákavějším. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je vsadit na plováky různých tvarů. Existují kousky inspirované ovocem, plameňáky, nanuky, pizzou a dokonce i koblihami.

13 - Balónky v bazénu

Dalším tipem, jak změnit vzhled vody, je investovat do barevných balónků. nový rok ale má také zaručený prostor na narozeninových oslavách.

14 - Venkovní barový vozík

Barový vozík je trendem ve výzdobě večírků. Předmět má zabudovaná kolečka, a proto zaručuje větší mobilitu při obsluze hostů. Kromě toho je velmi moderní a žoviální volbou pro umístění lahví, sklenic a dalšího příslušenství.

15 - Palmové listy a tropické květiny

Chcete-li se naladit na tropickou atmosféru, vyzdobte bazénovou párty palmovými listy a barevnými květy. Tyto druhy, které milují teplo, jsou obvykle barevné a působí exoticky.

16 - Téma mořské panny

Téma "Mořská panna" inspirovalo výzdobu této party. Stůl pro hosty je dlouhý, s modrým ubrusem, který imituje mořské vody, a růžovými židlemi. Prvky, jako jsou mušle, perly a zlaté předměty, dodávají výzdobě ještě větší tematičnost.

17 - Sochy s ovocem

Využijte svou kreativitu a proměňte ovoce v neuvěřitelné sochy. Například meloun může mít podobu žraloka.

18 - Skleněný filtr

Zábavný nápad: připravte si modrý džus, dejte ho do skleněného filtru a označte ho nápisem "voda z bazénu". Hosté se dobře pobaví!

19 - Malá ryba

Umístěte malé umělé rybičky do plastových sáčků se slizem (současným želé). Tento suvenýr bude jistě velkým hitem pro hosty na dětské bazénové párty.

20 - Ručník a láhev na vodu

Dalším suvenýrem, který vyhovuje potřebám dětí, je sada s ručníkem a lahví vody, aby se mohly osušit pokaždé, když vylezou z bazénu, a zároveň udržet své tělo hydratované.

21 - Nábytek s opalovacím krémem

Je důležité povzbudit hosty k péči o vlastní tělo, proto použijte starý kus nábytku k vystavení několika lahviček s opalovacím krémem. Zajímavé je také ozdobit tento kus nábytku zelení.

22 - Cake pop

Dortíky na tyčinkách, známé také jako cake pops, udělají dětem radost. Při jejich přípravě se můžete inspirovat klasickým plážovým míčem.

23 - Zábavné lodičky

Tyto lodičky byly vyrobeny z bazénových špaget, kousků E.V.A. a plastových brček. Jsou ideální pro zabavení dětí během oslavy a jsou nenáročné na rozpočet! výukový program .

24 - Svíčky zabalené do špaget

V tomto nápadu byly klasické elektronické svíčky obaleny kousky bazénových špaget. Jakmile jsou hotové, mohou zdobit okolí bazénu a v noci zanechávají prostor s neuvěřitelným osvětlením.

25 - Balónkový oblouk

Tato mašle s barevnými balónky byla inspirována ovocným vesmírem. Má potenciál udělat párty veselejší a zábavnější!

26 - Pantofle

Na stole se sladkostmi se sušenky z kukuřičného škrobu mohou proměnit v plněné žabky. Hnědým cukrem můžete napodobit plážový písek.

Viz_také: Halloweenský make-up pro muže: inspirujte se 37 nápady

27 - Přírodní sendviče

Nevíte, co na oslavu podávat? Zkuste tyto zábavné sendviče, které byly inspirovány velmi běžným živočichem na pláži: krabem!

29 - Havajské téma

O Havajské téma Skvěle se hodí k bazénové párty. Je velmi barevná, veselá, osvěžující a všechny nadchne.

30 - Okouzlující brčka

Jedním ze způsobů, jak zkrášlit své nápoje, je vsadit na okouzlující brčka, jako je tomu v případě tohoto modelu s plameňákem. Kompozice vypadá úžasně spolu s růžovým nápojem.

31 - Bar na dvorku

Se stolem, slunečníkem s potiskem a zelení si můžete na zahradě zřídit úžasný malý bar.

32 - Salonek

Přátelé a rodina nemusí být neustále pod sluncem. Jedním ze způsobů, jak tento problém vyřešit, je vytvořit útulný zastřešený obývací pokoj se slunečníkem, židlemi, polštáři a látkami pokrývajícími podlahu.

33 - Jahodový nanuk a mojito

K narozeninové oslavě u bazénu, která je určena dospělým hostům, se hodí lahodné a osvěžující jahodové nanuky a mojito. Tato lahodná pochoutka obsahuje jahody, mátu, limetku a rum.

34 - Dort s plameňáky

Existuje mnoho inspirací pro dort, například postava plameňáka. Nápad je zábavný a dobře se hodí k růžovému zdobení.

35 - Tutti-Frutti Cupcakes

Rozkošné košíčky inspirované ovocem se skvěle hodí na párty u bazénu.

Máte nějaké další návrhy? Dejte nám vědět v komentářích.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.