30 nápadů na recyklaci školních prací

30 nápadů na recyklaci školních prací
Michael Rivera

S zpět do školy Chcete své dítě naučit více o ochraně planety a pomoci mu? Pak se podívejte na těchto 30 nápadů na školní projekty zaměřené na recyklaci.

Hliníkové plechovky, pet lahve, květináče a kartony od vajec jsou recyklovatelné materiály, které lze přetvořit v krásné předměty. Projekty přispívají ke snižování množství odpadu a podněcují kreativitu dětí při vývoji nového výrobku.

Podívejte se na 30 nápadů na recyklaci školních prací

Proces recyklace je velmi aktuální téma. Proto se ve školách hojně využívá technika opětovného využití toho, co by se vyhodilo. 0 žákovi se rozvíjí vědomí, že musí chránit přírodu, a roste povědomí o nutnosti tříděného sběru. Řiďte se těmito úžasnými nápady pro školní práci.

1 - Diferencovaný držák tužek

Tento stojánek na tužky je vyroben ze starého hrnce, takže získání efektu "ocasu mořské panny" je jednoduché: stačí horkým lepidlem vytvořit vlnky. Poté byste měli houbičkou nanést barvu na horní část, uprostřed ponechat světlejší barvu a na konci změnit tón.

2 - Vozík na láhve pro domácí mazlíčky

PET láhev můžete znovu využít různými způsoby. Jedním z kreativních nápadů je vyrobit tento vozík. Jako doplněk k němu dejte starou panenku, která bude "řidičem".

3 - Malá prasátka v plastovém kelímku

Tato hračka se tradičně používá v recyklačních projektech. Stačí dát k sobě dva plastové kelímky a vytvořit prasečí obličej. Pokud chcete, můžete dovnitř dát kamínky nebo rýži a vytvořit chrastítko.

4 - Buben na hračky

K vytvoření tohoto bubnu potřebujete plechovka mléka Poté umístěte balónek přes ústí plechovky a upevněte jej gumičkou. K výrobě paličky použijte zátku od vína a grilovací tyč.

5 - Recyklované slovní puzzle

Budete potřebovat pevný papír, víčka od lahví, slabiky slova a gumičky. Dětem se to bude líbit. recyklovaná hračka !

6 - Malá opička s recyklovaným papírem

Tato možnost recyklace ruliček od toaletního papíru je skvělá zábava. Potřebujete pouze barvu a barevný papír. Můžete také přidat detaily, jako jsou malé oči a ocásek.

7- Vozíky na role toaletního papíru

Dalším kreativním nápadem s rohlíky je odříznout horní část a přidat kolečka, vyrobená z kartonu. Po pěkném natření bude mít vaše dítě vozík na hraní.

8 - Recyklovaná čajová souprava

Znáte ty staré kelímky od mléka a jogurtu? S pomocí kartonu, EVA a horkého lepidla je můžete proměnit v krásnou čajovou soupravu.

9- Kytice z pet lahví

Odstřihněte vršek pet lahve a na konec umístěte linku se dvěma připevněnými malými uzávěry. Stačí jen pár předmětů a máte dětskou kytici. Na zdobení použijte barvu, EVA a horké lepidlo.

10- Drop Don't Drop Game

Znáte dna lahví, která vám zbyla? Pak spojte dvě strany k sobě, udělejte do nich otvory a umístěte do nich víčka od lahví, abyste vytvořili hru Cai Não Cai Cai. K dokončení použijte grilovací tyčinky.

11- Tic Tac Toe

Použijte použitá víčka a tyčinky od nanuků. Na ozdobu může vaše dítě použít kvašové barvy a na kreslení použít pilot.

12- Bowling Angry Birds

Tuto hru tvoří pet lahve a starý míč. Aby byla ještě kreativnější, použijte malou kouli ze zmačkaného papíru. Obličeje postaviček můžete vytisknout nebo dokonce nakreslit.

13- Hra s kruhem

Podle stejného nápadu můžete vytvořit hru s kruhy. Naplňte láhve vodou tak, aby se nepřevrhly.

14- Domino s kameny

Znáte kameny, které se dají snadno najít na ulici? S jejich pomocí můžete s dítětem vytvořit originální domino pouze pomocí bílé barvy a štětce.

15- Krabí pokrm

Přeložte papírový talíř na polovinu a nechte dítě vymalovat. Přilepte nožičky a oči a máte kraba.

16- Držáky slámy

Pomocí horkého lepidla a tyčinek na nanuky si můžete vyrobit tento držák na předměty. Naneste trochu barevného lepidla a budete mít držák. dekorace domů s recyklací.

17- Vůz s párátky

Důmyslnějším nápadem je vyrobit tento vozík na hračky z tyčinek od nanuků. Na kola použijte víčka od pet lahví.

18- Akvárium v láhvi

Vystřihni z E.V.A. rybičky a čtverečky, pak naplň menší láhev vodou a vlož tyto kousky dovnitř. Pak si vyrobíš akvárium na hraní.

19- Puzzle s párátky

Shromážděte dřívka od nanuků a nakreslete obrázek s názvem předmětu, pak dřívka oddělte a máte puzzle. Obrázků můžete vytvořit několik.

20- Chrastítko s kelímky od jogurtu

Pro zvuk nasbírejte kamínky nebo rýži a pak pomocí barevné lepicí pásky spojte dvě strany kelímku od jogurtu. Tím získáte chrastítko.

21- Hra Come and Go

A kreativní nápad na recyklaci Ze dvou PET lahví, provázku a kovového šrotu může vaše dítě vyrobit tuto hračku. Ozdobte ji barevnou lepicí páskou.

22- Malé recyklované prasátko

S pomocí pet lahve, ruliček od toaletního papíru, EVA a horkého lepidla snadno sestavíte toto prasátko na hraní. Pro větší zábavu můžete přidat malé oči.

23- Hra v dámu

Použijte stará víčka a kousek kartonu na výrobu hrací desky. Máte kompletní hru dáma.

24- Organizátor stonožek

Pomocí sklenic od zmrzliny a horkého lepidla můžete s dítětem vyrobit tento organizér na předměty. K vytvoření obličeje stonožky použijte EVA a bude to dokonalé.

25- Housenka vaječného boxu

K sestavení této housenky stačí vystřihnout řadu z kartonu od vajec. Ozdobte ji kvašovou barvou a černým kartonem.

26- Dárkové krabice

K tomuto nápadu na recyklaci školních pomůcek budete potřebovat pouze staré krabice a dárkový papír, k jejich upevnění pak použijte horké lepidlo.

27- Vláček s papírovými ruličkami

Tuto hračku sestavíte jednoduše tak, že k sobě spojíte staré role od toaletního papíru. Kolečka vyrobíte z víček od lahví.

28- Kreativní kůň

Chcete-li vyrobit tohoto koníka, rozstřihněte starou PET láhev a přitiskněte ústa k podstavci. Spodní část můžete vyrobit z násady od koštěte, zatímco uši, oči a jazyk můžete vyrobit z EVA nebo silného papíru. Vše slepte horkým lepidlem.

29- Recyklovaný fotoaparát

Zakryjte starou krabici černým kartonem a vytvořte detaily. Budete mít krásný fotoaparát.

30- Aligátor s kartony od vajec

Použijte staré kartony od vajec a zelenou barvu k výrobě těchto aligátorů. Ozdobte je červeným kartonem a krepovým papírem, abyste vytvořili jazyk.

Teď už víte, že odpad je surovina a lze ho znovu využít k ochraně životního prostředí a přírodních zdrojů. Díky těmto nápadům na recyklaci pro školní projekty získá vaše dítě za tento projekt nejlepší známky. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce, a uveďte ho do praxe.

Bylo to pro vás užitečné? Pak se o to podělte ve skupině s ostatními maminkami a tatínky, abyste jim pomohli s tímto domácím úkolem.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.