30 kreativních a improvizovaných mužských halloweenských kostýmů

30 kreativních a improvizovaných mužských halloweenských kostýmů
Michael Rivera

Blíží se Halloween a vy nevíte, jaký kostým si obléknout? Pak se seznamte s výběrem kostýmů na Halloween pro muže. Tyto nápady jsou kreativní, snadno proveditelné a odpovídají hlavním trendům současnosti.

Po upozornění na některé návrhy ženské halloweenské kostýmy Datum je ideální pro zvýraznění hororových postav, jako jsou upíři, zombie a čarodějnice, ale je také možné inovovat vzhled a hledat nápady ve filmu, oblíbených seriálech, politice a dokonce i v digitálním světě.

n

Nápady na halloweenský kostým pro muže

S trochou kreativity a kulturního repertoáru si můžete sestavit originální a levný halloweenský kostým. Podívejte se na několik nápadů:

1 - Lucas ze seriálu Stranger Things

Cizí věci je jedním z velkých hitů Netflixu. Seriál vypráví příběh skupiny teenagerů v 80. letech, kteří se musí vypořádat s různými záhadami v malém městě v USA.

Vzhled postavy Lucase může být inspirací pro váš halloweenský kostým, jak ukazuje obrázek níže. Stačí si jen udělat výlet do obchodu se smíšeným zbožím.

2 - Donald Trump

Abyste se na jeden den stali prezidentem Spojených států, budete potřebovat oblek, kravatu, sako, blond paruku a nezapomeňte zapracovat na svém oranžovém opálení.

3 - Emodži

Dokonce i emotikony z aplikace WhatsApp mohou být inspirací pro váš halloweenský kostým. Vyberte si postavu, která má něco společného s vaší osobností, a pokuste se ji ztvárnit s velkou dávkou kreativity.

4 - Joker

Jeden z největších Batmanových nepřátel je na halloweenských večírcích vždy přítomen. Joker Zkuste si obarvit vlasy na zeleno, pleť udělat velmi bílou a obličej opatřit hlubokými tmavými kruhy. Chcete-li zdůraznit hrůzný úsměv své postavy, naneste si na rty vínovou rtěnku.

5 - Jack Skellington

Viděli jste někdy film Tima Burtona "Jackův podivný svět"? Pak byste měli vědět, že hlavní hrdina tohoto filmu může být inspirací pro snadno vyrobitelný kostým. make-up kostry .

6 - Harry Potter

Z nejoblíbenějšího filmového čaroděje můžete vytvořit také halloweenský kostým. K sestavení vzhledu si pořiďte šátek v barvách Grifinory, hůlku a brýle s kulatými obroučkami.

7 - Popel

Zanechali Pokémoni stopu ve vašem dětství? Pak se vyplatí převléknout se za ně. Ash Ketchum Džíny, bílé tričko, vesta a čepice v červené a bílé barvě tvoří vzhled postavy. Ach! Dalším skvělým nápadem je obléknout svého psa jako Pikachu.

8 - Hračka voják

Plastoví vojáčci, kteří byli tak úspěšní v 80. a 90. letech, slouží jako inspirace pro super kreativní mužský halloweenský kostým.

9 - Indiana Jones

Klobouk, bič a taška přes rameno jsou nezbytnými prvky pro vzhled inspirovaný dobrodružným cestovatelem.

10 - Dřevorubec

Pěstování vousů je mezi muži trendem. kostým dřevorubce Stačí mít kostkovanou košili, kšandy a sekeru.

11 - Marty McFly

Nostalgiky ve službě potěší myšlenka kopírování Vzhled Martyho McFlye Oranžová vesta, džíny z 80. let a tenisky Nike jsou základními prvky tohoto kostýmu.

12 - Van Gogh

Postava holandského malíře i jeho dílo mohou být inspirací pro váš halloweenský vzhled. Buďte kreativní, stejně jako na obrázku níže.

13 - Kde je Wally?

Wallyho, postavičku ze série dětských knížek, je velmi snadné ztvárnit prostřednictvím kostýmu. K jeho vzhledu stačí pruhované tričko, červená čepice a brýle s kulatými obroučkami.

14 - Gomez Adams

Přijmout roli patriarchy. Rodina Adamsových Stačí si půjčit křídově pruhované sako, učesat si vlasy dozadu a nechat si narůst tenký knírek přes rty.

15 - Danny Zuko

Charakter John Travolta ve filmu Pomáda Co takhle připomenout si tuto ikonu prostřednictvím svého halloweenského kostýmu? Tričko, kožená bunda a příčesek jsou základem vzhledu Dannyho Zuka.

16 - Syn člověka

Dokonce i umělecká díla jsou inspirací pro mužské halloweenské kostýmy, jako je tomu v případě obrazu "Syn člověka" od Reného Magritta. Surrealistický obraz zobrazuje muže v buřince, který má před obličejem zelené jablko.

17 - Psi k pronájmu

Pokud máte černý oblek a sluneční brýle, nebudete potřebovat nic víc, abyste se na tento film z roku 1992 naladili.

18 - Forrest Gump

Odešel, aby založil halloweenský kostým na poslední chvíli K tomu stačí Forrest Gump: khaki, kostkovaná košile s krátkým rukávem, bílé tenisky a červená čepice.

19 - Top Gun

Dalším jednoduchým kostýmem, který si můžete sestavit, je kostým Top Gunu, filmové postavy Toma Cruise. Základními prvky pro tento vzhled jsou bunda bomber, džíny, letecké brýle, bílé tričko a boty ve vojenském stylu.

20 - Chyba

Když webová stránka spadne, objeví se chyba 404. Co takhle nechat zprávu "kostým nenalezen" vytisknout na bílé tričko a použít ho na Halloween? Je to jiný a zábavný nápad.

21 - La Casa de Papel Kostým

La Casa de Papel je velmi úspěšný seriál společnosti Netflix. Postavy nosí červené kombinézy a masku Dalího.

22 - Sherlock Holmes

Kostým Sherlocka Holmese lze snadno improvizovat, stačí kostkované sako, lupa, dýmka a baret.

23 - Ministerstvo vnitra

Hledáte vtipný kostým? Pak zvažte tento nápad inspirovaný domácí kanceláří.

24 - ET film

Tento kreativní kostým inspirovala scéna chlapce, který na kole s ET v košíku přejíždí oblohu.

25 - Smrtelné hry

Každý, kdo sledoval filmovou ságu Smrtelné hry, pochopí její poselství. Tento kostým vyžaduje jen trochu složitého make-upu, aby vypadal dobře.

26 - Pirát

Pirát je klasická postava a vždy přináší dobré nápady na pánské halloweenské kostýmy. Tato verze, která je uvedena na obrázku, je moderní verzí a lze ji snadno improvizovat s kousky, které máte doma.

27 - Beetlejuice

Pokud jste sledovali film S čerty nejsou žerty, pravděpodobně si pamatujete postavu Juice Beetle. Její vzhled je ikonický a na večírku nezůstane bez povšimnutí.

28 - Bláznivý doktor

Bláznivý doktor je velmi snadno vyrobitelná postava. Inspirujte se níže uvedeným odkazem a zkuste si kostým improvizovat doma.

29 - Šílený kloboučník

Pokud máte doma barevný oblek a cylindr, můžete už teď přemýšlet o sestavení kostýmu Šíleného kloboučníka, klasické postavy z filmu Alenka v říši divů.

3

30 - Lebka

Pomocí speciálního make-upu je možné vytvořit originální a okouzlující kostým lebky na halloweenskou párty. Jako referenci použijte obrázek níže.

Podívejte se na video a naučte se krok za krokem, jak si doma udělat make-up lebky:

Co si myslíte o těchto halloweenských kostýmech pro muže, máte už nějaký oblíbený? Zanechte komentář, a pokud vás napadají nějaké další kreativní nápady, napište také.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.