15 let staré dárky na párty: viz 31 nápadů

15 let staré dárky na párty: viz 31 nápadů
Michael Rivera

Pokud hledáte upomínkové předměty na oslavu 15. narozenin, měli byste vědět, že existuje mnoho kreativních nápadů, které lze uvést do praxe. Některé možnosti "pohoštění" jsou zcela zřejmé a tradiční, zatímco jiné nikoli a dokáží vaše hosty překvapit.

Patnáctiny jsou důležitou událostí v životě každé dívky. V tomto věku přestává být dítětem a stává se dívkou, téměř ženou. Na oslavu tohoto milníku s přáteli a rodinou se běžně pořádá debutantský večírek.

Organizace oslavy patnáctých narozenin zahrnuje rozsáhlý seznam příprav. Oslavenkyně se musí postarat o seznam hostů, místo konání, jídlo a pití, téma výzdoby, atrakce a samozřejmě o výběr upomínkových předmětů.

Níže jsme shromáždili nápady na dárky k 15. narozeninám, od jednoduchých až po sofistikované. Podívejte se na ně!

15 let staré nápady na párty

15 let starý suvenýr z večírku musí být schopen vyjádřit osobnost oslavenkyně a být v souladu s tématem akce. Aby se předešlo tomu, že bude zapomenut na dně šuplíku, musí pamlsek také splňovat jeden ze tří požadavků: být chutný, užitečný nebo velmi hezký.

Společnost Casa e Festa hledala na internetu nápady na suvenýry pro oslavy 15. narozenin:

1 - Krabice marshmallows

Můžete vybrat několik marshmallows a umístit je do průhledného obalu, jak je znázorněno na obrázku níže.

Aby byl suvenýr ještě výjimečnější, zkuste ho ozdobit saténovými stuhami a mini korunkami.

2 - Maska na spaní

Po celonočním večírku není nic lepšího než se pořádně vyspat.

Tato maska na oči může obsahovat větu související s událostí, například "Nebuďte mě! Byla jsem na oslavě (jméno oslavenkyně) a bylo to úžasné!".

3 - Personalizované mýdlo

Mýdlo je klasický suvenýr, ale lze ho personalizovat různými vůněmi a ozdobit jménem oslavenkyně.

4 - Makronky v krabici

Makronky jsou typicky francouzské sladkosti, ale mezi Brazilci mají velký úspěch. Na oslavě 15. narozenin je lze rozdávat jako suvenýry, stačí je dát do průhledných skleněných, plastových nebo akrylových nádob. Nezapomeňte si objednat sladkosti v barvách oslavy.

5 - Sada hydratačního krému a tekutého mýdla

Hosté mohou být obdarováni speciální sadou, která se skládá z hydratačního krému a tekutého mýdla. Vyberte příjemnou vůni a dejte si záležet na balení.

6 - Smalty

Pokud chce oslavenkyně poděkovat hostům za jejich přítomnost, může jim rozdat kopie svých oblíbených laků na nehty.

7 - Malé šaty

Výběr šatů pro debutantku je vrcholem oslavy 15. narozenin. Co takhle z toho udělat suvenýry? Vyhledejte švadlenu a požádejte ji o zhotovení miniatur šatů, které oslavenkyně nosí.

Hosté si domů rádi odnesou tuto super roztomilou a symbolickou pochoutku.

8 - Přívěsek na klíče s korunkou

Oslavenkyně se v den svých 15. narozenin cítí jako skutečná princezna. Vzhledem k tomu je zajímavé obdarovat hosty klíčenkami s korunkou.

Viz_také: Velikonoční dekorace na stůl: inspirujte se 15 nápady

9 - Cukrová vata

Cukrová vata se zdá být velmi jednoduchou a všední sladkostí, že? Přesto můžete malé porce vložit do personalizovaných obalů a rozdat je hostům.

10 - Zdobený dortík

Košíčky můžete použít k výzdobě hlavního stolu nebo jako suvenýr, stejně jako je můžete ozdobit a vložit do pěkných krabiček jako dárek pro své hosty.

11 - Brigadeiro a hrncový dort

Brigadeiro a dortové hrnce jsou na večírcích dvě senzace. Jistě všechny hosty potěší tyto jedlé suvenýry.

12 - Hotový recept na horkou čokoládu

Pokud se narozeninová oslava koná v zimě, pak je kreativní možností dárku hotový recept na horkou čokoládu. Všechny ingredience vložte do skleněné nádoby a host bude mít za úkol horkou čokoládu pouze nalít a promíchat.

13 - Sukulentní rostliny v květináči

Hosté si mohou jako suvenýr odnést mini terária. Přesně tak! Chcete-li si tuto pochoutku vyrobit, stačí pěstovat sukulenty ve skleněných nádobách.

14 - Personalizovaná čokoládová tyčinka

Pořiďte si chutné čokoládové tyčinky (může to být oblíbená příchuť oslavenkyně) a pak je zabalte do osobního obalu.

15 - Svíticí nádoby

Slyšeli jste někdy o svítících sklenicích? Jde o to, že láhev nebo skleněná nádoba se promění v prvek svítící ve tmě.

16 - Dlouhá sklenice na nápoje

Dlouhá sklenice na nápoje je užitečný suvenýr, který lze personalizovat vizuální identitou večírku.

17 - Dýňová houba

Jedná se o běžný typ brigadeira, až na to, že se podává v balení s tekutým mýdlem.

Viz_také: Halloweenský make-up pro muže: inspirujte se 37 nápady

Chcete-li ji zjemnit, přidejte do receptu trochu více mléka. Čerpadlo Brigadeiro je vynikající v kombinaci s ovocem.

18 - Zápisník a pero

Poznámkový blok a pero lze snadno a levně personalizovat a můžete jimi poděkovat hostům za jejich přítomnost.

19 - Poloklenoty

Oslavenkyně si může objednat přívěsek, který dá jako dárek každé osobě, která se zúčastnila její narozeninové oslavy.

20 - Polštářek na krk

Polštářek na krk je dokonalou vychytávkou, která zpříjemní cestu autobusem nebo letadlem. Lze jej personalizovat barvami oslavence a jeho jménem.

21 - Aromatizér

Oblíbenou vůni oslavenkyně můžete proměnit v aromalampu s tyčinkami. Jen nezapomeňte, že balení tohoto suvenýru musí být personalizované.

22 - Co dělat s nehty

Tento suvenýr má velmi zajímavý návrh: shromažďuje několik věcí k úpravě nehtů uvnitř skleněné nádoby, včetně bavlny, laku na nehty, smirkového papíru, acetonu, třpytek a dalších předmětů pro dokonalé zdobení nehtů.

23 - Komiksové magnety

Pokud oslavenkyně miluje komiksy a příběhy o superhrdinech, může jim dát tematické magnetky na ledničku. Podívejte se na návod na webu Craft by Amanda.

24 - Pantofle

Není nic příjemnějšího než relaxovat s teplýma nohama. Co takhle to dopřát svým hostům? V tomto nápadu jsou pantofle naplněny dalšími pochoutkami, jako jsou sladkosti, lak na nehty a hydratační krém.

25 - Personalizovaný hrnek

Výroba zlatého hrnku s monogramem sice dá trochu práce, ale určitě bude užitečným a nezapomenutelným dárkem. Podívejte se na postup krok za krokem na webu The Sweet Escape.

26 - Balzám na rty

Teenageři určitě rádi používají balzám na rty, výrobek určený k hydrataci rtů. Co takhle darovat tuto pochoutku spolu s okouzlující bambulkovou klíčenkou?

27 - Náramky

Dalším oblíbeným dárkem pro mladé lidi je malý náramek, který si snadno vyrobíte doma, podívejte se na návod na Landeelu.

28 - Látkový držák na mobilní telefon

Jedním ze způsobů, jak chránit svůj smartphone, je použití látkového pouzdra. Tento okouzlující nápad má design inspirovaný nanuky.

29 - Lázeňský džbán

Pravděpodobně jste již slyšeli o SPA Jar, skleněné nádobě, která obsahuje různé předměty podporující relaxaci a péči o sebe. Suvenýr může obsahovat masku na obličej, lesk na rty, mýdla a koupelové soli.

Foto: Ruffles and Rain Boots

30 - Studijní polštář

V patnácti letech se blíží přijímací zkoušky na vysokou školu, a proto je dobré dát spolužákům studijní polštář. Tento model se od ostatních liší tím, že má kapsy na sešity, knihy a tužky.

31 - Uzlový polštář

Dalším předmětem, který se vždy objeví v pokoji teenagera a může se stát suvenýrem, je uzlový polštář. Podívejte se na návod ve videu níže:

Nyní, když máte několik dobrých návrhů na ozdoby na oslavu 15. narozenin, je čas postarat se o další přípravy. Podívejte se na inspirativní návrhy narozeninových pozvánek.
Michael Rivera
Michael Rivera
Michael Rivera je uznávaný interiérový designér a spisovatel, známý pro své sofistikované a inovativní designové koncepty. S více než desetiletými zkušenostmi v oboru pomohl Michael bezpočtu klientů přeměnit jejich prostory na ohromující mistrovská díla. Na svém blogu Your Best Decorating Inspiration sdílí své odborné znalosti a vášeň pro interiérový design a nabízí čtenářům praktické tipy, kreativní nápady a odborné rady, jak si vytvořit vlastní vysněné domovy. Michaelova filozofie designu se točí kolem přesvědčení, že dobře navržený prostor může výrazně zlepšit kvalitu života člověka, a snaží se inspirovat a zmocnit své čtenáře k vytváření krásných a funkčních životních prostředí. Michael kombinuje svou lásku k estetice, funkčnosti a udržitelnosti a povzbuzuje své publikum, aby přijalo jejich jedinečný styl a zároveň začlenilo udržitelné a ekologické postupy do svých návrhových rozhodnutí. Michael Rivera se svým dokonalým vkusem, smyslem pro detail a odhodláním vytvářet prostory, které odrážejí individuální osobnosti, nepřestává uchvacovat a inspirovat designové nadšence po celém světě.